پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر:13970714320239620
تاریخ انتشار:15 مهر 1397 - 12:35
نتایج ارزیابی دوربین آیفون XS Max توسط DxOMark منتشر شد:
هوآوی تنها برند در رده‌بندی DxOMark است که سه گوشی آن بین ده گوشی اول در این رده بندی دیده می‌شود.
آیفون XS Max هم حریف Huawei P20 Pro در رده بندی دوربین DxOMark نشد

DxOMark یکی از معتبرترین منابع مستقل مربوط به رده بندی کیفی دوربین‌ها و لنزهای حرفه‌ای است که از سال 2008 امتیازات آن به تجهیزات عکاسی مختلف مورد استناد کارشناسان این حوزه بوده است. این رده بندی، دوربین گوشی‌های هوشمند را نیز شامل می‌شود و از جنبه‌های مختلف عکاسی و فیلم برداری از لحاظ فنی آنها را مورد بررسی قرار داده و به آنها امتیاز می‌دهد. در بخش گوشی‌های هوشمند در این رده بندی، از زمانی که هوآوی گوشی Huawei P20 Pro را 8 ماه قبل به بازار معرفی کرد، این گوشی در صدر این رده بندی جای گرفته و علی‌رغم معرفی مدل‌های جدیدتر طی 8 ماه گذشته از سوی رقبای قدرتمندی چون سامسونگ و اپل، هنوز گوشی موفق به کسب امتیاز Huawei P20 Pro در این رده بندی نشده است.

دیروز DxOMark نتایج بررسی جدیدترین گوشی اپل یعنی آیفون XS Max را منتشر کرد. طی این بررسی به دوربین این گوشی جدید اپل امتیاز کلی 105 را اعطا کرد که نسبت به امتیاز گوشی Huawei P20 Pro که 109 بوده همچنان کمتر است. 

بنا بر جمع بندی DxOMark از آیفون XS Mas، فلاش دوربین این گوشی در بعضی مواقع میزان نوردهی کافی ندارد و همچنین در محیط‌های با نور کم در عکس‌ها نویز ایجاد می‌کند که این امر در هنگام فیلمبرداری هم صادق است.

همچنین در ادامه به جزییات بررسی DxOMark در ارتباط با گوشی Huawei P20 Pro اشاره می‌شود که در اکثر جنبه‌ها و همچنین در امتیازات کلی نسبت به مدل جدید آیفون امتیازات بالاتری کسب کرده است.

Huawei P20 Pro اولین گوشی دنیا با لنز سه گانه لایکا است که توانایی ثبت عکس‌هایی با کیفیت 40 مگاپیکسل را دارد. این دوربین همچنین از توانایی‌های فوق العاده‌ای در عکاسی از سوژه‌های واقع شده در محیط‌های کم نور برخوردار است.

نکته جالب در ارتباط با این رده بندی این است که هوآوی تنها برندی است که 3 گوشی آن در ده گوشی اول این رده بندی حاضر است.

هوآوی به زودی گوشی پرچم دار جدید خود را در سری mate با نام Huawei Mate 20 در لندن رونمایی می‌کند. تاریخ این رونمایی در 16 اکتبر ( 24 مهر ماه ) خواهد بود. کاربران مشتاق هستند تا ببینند این بار هوآوی چه گوشی با قابلیت‌های جدید هوش مصنوعی و دوربین با کیفیت‌تر معرفی خواهد کرد.


انتشار محتوا:اخبار رسمی
منبع:پیارند