پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

جلیلی: دولت منتخب باید از روز نخست، اقدامات اصلاحی خود را آغاز کند/ با نیروهای جبهه انقلاب تقابل نکنید...
عضو شورای‌عالی امنیت ملّی با بیان اینکه یکی از موضوعاتی که بعضا خیلی سخاوتمندانه با آن برخورد می‌شود، مسئله زمان است، گفت: برخی کارها بسیار با کندی پیش می‌رود و این به ضرر کشور است. دولت منتخب باید از روز شروع مسئولیت، بسیاری از اقدامات اصلاحی خود را شروع کند.
آمریکا همه تحریم های دوران ترامپ را لغو نمی کند
نشریه های غربی نوشتند دولت جو بایدن اعلام کرد با وجود فشار ایران برای احیای توافق هسته‌ای تقریبا مرده برجام، وی همه تحریم‌های اقتصادی که رئیس‌جمهور سابق «دونالد ترامپ» به ایران تحمیل کرده‌است را از بین نخواهد برد.
چرا مرگ پس از واکسیناسیون کووید ۱۹ همیشه تصادفی تبلیغ می‌شود؟
درحالیکه برخی از افراد به طور واضح پس از تزریق واکسن کووید ۱۹ می میرند اما در میان پزشکان و مقام های بهداشتی تعصب خاصی وجود دارد تا دلیل مرگ پیگیری نشود و علت به واکسن بیماری کرونا ارتباط پیدا نکند.
آیا صنعت مس کشور از مدیران بی برنامه پاک سازی می شود؟
مقایسه سرعت رشد و میزان بهره وری و نحوه مدیریت صنعت مس ایران با دیگر کشورها و شرکت های هم تراز حکایت از عقب ماندگی شدید کشورمان دارد و تغییر ریشه ای نگرش در وضعیت سرمایه گذاری و مدیریت این صنعت را ضروری می سازد.
آیا احمدی نژاد باعث فیلتر شدن کلاب هاوس شد؟
به نظر می رسد که محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری سابق باعث فیلتر شدن کلاب هاوس شده باشد.
توافق پنهان برای برداشتن تحریم های خودرو و بازگشت بنجل سازان فرانسوی
توافقاتی پنهان برای برداشتن تحریم های خودرو و بازگشت بنجل سازان فرانسوی در مذاکرات اخیر انجام شده است.
اخبار پیشنهادی
تداوم فرهنگ ایثار با گره گشایی از مشکلات ایثارگران
مدیرکل خانه ایثارگران استان تهران گفت: تداوم و تحکیم فرهنگ ایثار از طریق حل مشکلات و مسائل ایثارگران میسر می شود.
حمیدرضا حاجی بابایی در انتخاب ریاست جمهوری کاندیدا می شود
حمیدرضا حاجی بابایی نماینده خوشنام و باسابقه مجلس برای خدمت ریاست جمهوری داوطلب شد.
تا پایان 1401 هیچ گازی در مشعل ها نمی سوزد
با حضور وزیر نفت، سه قرارداد و یک تفاهم‌نامه برای ساخت 24 دستگاه کمپرسور سانتریفیوژ ‏و همچنین جمع‌آوری گازهای همراه نفت منطقه رگ سفید با شرکت‌های ایرانی به ارزش 165 ‏میلیون یورو امضا شد.‏
شبکه شاد بستر مشارکت رای اولی‌ها در آموزش و پرورش می‌شود
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه یکی از ساحت‌های مهم مجموعه آموزش و پرورش با توجه به مسئولیت خطیری که در حوزه تربیت دارد، تربیت اجتماعی دانش‌آموزان است تاکید کرد برای مشارکت حداکثری رای اولی‌ها برنامه‌های موثری خواهیم داشت.
پشت پرده فضاسازی‌ها علیه همکاری ایران و چین
سفیر سابق ایران در چین با بیان این که غرب در پی امضای توافق ۲۵ ساله ایران و چین، نگران شده و به همین دلیل علیه آن رسانه های خود را بسیج کرده است, گفت: این توافق برای ایران و چین برد_ برد و بر اساس منافع دو طرف است.
استر، مردخای، ڪرونا و سیزده بدر
گیتی آنلاین - کرمانشاه - در دوران حکومت سلسله ی هخامنشی، هامان مشاور و وزیر ارشد خشایار شاه در برابر سیاست های غلط و مردم فریبانه استر(همسر خشایار شاه) و مردخای (عموی استر) قیام ڪرد تا جاییکه استر و مردخای طی نقشه ای شوم، کمر همت به قتل و سرڪوب هامان را بستند. سرانجام هامان و ۷۰ هزار نفر از یارانش به ڪوه و دشت و دمن گریختند و پس از طی چند روز مقاومت، همانجا همگی آنها، قتل عام شدند.
روایت زینب سلیمانی از کتاب عصرهای کریسکان
صفحه توییتر منتسب به زینب سلیمانی نوشت: کتاب عصرهای کریسکان، پر از درس است برای ما نسل جوانی که از وجود قهرمانان گمنام و کم نظیر کشورمان بی اطلاع مانده ایم.
‍ ۲۶ خدمت کمیته امداد به‌صورت الکترونیکی ارائه می‌شود
مدیرکل کمیته امداد استان لرستان گفت: با توجه به گسترش بیماری کرونا ۲۶ خدمت کمیته امداد به‌صورت الکترونیکی ارائه می‌شود.
تهیه وتوزیع ۲۶۰هزار پرس غذای گرم در ماه مبارک رمضان و توزیع بین نیازمندان
مدیرکل کمیته امداد استان لرستان از برگزاری سومین مرحله پویش ایران همدل در قالب اطعام مهدوی در ماه پر خیر و برکت رمضان امسال خبر داد.
حزب کمونیست چین الگوی اقتصادی پویا و روابط اقتصادی عادلانه تر برای جهان فراهم آورده است
غلامعلی حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رییس پیشین شورای مجلس اسلامی در تهران در گفت و گو با رسانه های چین ضمن اشاره به اهمیت توسعه چین به رهبری حزب کمونیست گفت: حزب کمونیست چین الگوی منحصر به فرد خود را شکل داده که الگوی اقتصادی پیشرفته و پویا و الگویی عادلانه و منطقی تر از روابط بین الملل را با موفقیت در اختیار جهانیان قرار داده است.
آمریکا بزرگترین عامل مخرب صلح جهانی
مقامات چین چندی پیش گزارشی با محور فجایع انسانی به بار آمده ناشی از جنگ های آمریکا منتشر کردند.
شمارش معکوس المپیک زمستانی پکن/تبدیل رؤیا به واقعیت با کار گروهی چینی ها
درحالیکه 300 روز تا زمان برگزاری بازی های المپیک زمستانی 2022 پکن زمان باقی مانده، برنامه آزمایشی «تجربه پکن» با پایان لذت بخشی همراه شد آن هم در شرایطی که آزمایش و تجزیه و تحلیل تمام سناریوهای احتمالی بر اساس استانداردهای المپیک، یکی از اصول اساسی این برنامه آزمایشی موسوم به «تجربه پکن» بود.
‍ ‍ کیف قاپ حرفه ای با ۳۰ فقره کیف قاپی در دام پلیس
گروه استان ها - لرستان - فرمانده انتظامي لرستان از دستگیری یک نفرکیف قاپ حرفه ای و کشف ۳۰ فقره کیف قاپی در شهرستان خرم آباد خبر داد
از اظهارات نهاد ناظر بر استانداردهای رسانه ای در انگلیس استقبال می کنم
سخنگوی تلویزیون بین المللی چین (سی جی تی ان) روز 10 آوریل به وقت پکن، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
از اظهارات نهاد ناظر بر استانداردهای رسانه ای در انگلیس استقبال می کنم
سخنگوی تلویزیون بین المللی چین (سی جی تی ان) روز 10 آوریل به وقت پکن، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
از اظهارات نهاد ناظر بر استانداردهای رسانه ای در انگلیس استقبال می کنم
سخنگوی تلویزیون بین المللی چین (سی جی تی ان) روز 10 آوریل به وقت پکن، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
«بی بی سی» باز هم سیلی خورد/«مردم محوری»؛ بزرگ ترین افتخار حزب حاکم چین
کانال چینی زبان شبکه تلویزیونی «بی بی سی» در تاریخ 9 آوریل برابر با 20 فروردین ماه، اقدام به انتشار پیش پرده یک برنامه در شبکه «یوتیوب» کرد؛ عنوان این پیش برنامه در حقیقت این جمله بود: «حزب کمونیست چین فقط از یک چیز می ترسد و آن مردم چین است؛‌ آنها از آمریکا و یا انگلیس ترسی ندارند بلکه از مردم چین می ترسند».
چین بدنبال صلح و آمریکا دنبال جنگ است/ سقوط آزاد اعتبار جهانی واشنگتن
«آلبرتو برادانینی» سفیر سابق ایتالیا در چین در مصاحبه روز گذشته برابر با 9 آوریل/20 فروردین ماه خود با رسانه محلی «رم بیکن» ایتالیا، تحریم های وضع شده از سوی آمریکا و اتحادیه اروپا علیه چین را نقض قوانین بین الملل توصیف کرد.
با استفاده از فیلم پلی بین چین و غرب ایجاد می کنم
مالکوم کلارک، برنده اسکار و کارگردان مشهور مستند انگلیس روز 8 آوریل در مصاحبه با خبرگزاری شین هوا گفت: رستاخیز چین بزرگ ترین خبر قرن بیست و یکم است، من امیدوارم که با استفاده از فیلم پلی بین چین و غرب ایجاد کنم.
آمریکا با «دشمن‌انگاری» چین نمی تواند زیرساخت ها را توسعه دهد
دولت آمریكا اخیراً اجرای یک طرح زیرساختی به ارزش 2 تریلیون دلار را مطرح کرده است؛ «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا به منظور جلب حمایت ها جهت اجرای این طرح، در تاریخ 7 آوریل برابر با 18 فروردین ماه طی سخنرانی خود تاکید کرد که این طرح به آمریکا کمک می کند تا مقابل چین پیروز شود و ثمربخشی سیستم دموکراتیک را به اثبات می رساند.
نگاهی به نقض جدی حقوق بشر در آمریکا
آمریکا که خود را مدافع حقوق بشر در جهان اعلام کرده، چندی پیش گزارش حقوق بشر کشورها در سال 2020 را منتشر کرد.
قالیباف: اقتصاد کشور تا ۵ سال آینده ساماندهی می‌شود
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که بخشی از مشکلات کشور ناشی از جناح بندی‌های سیاسی است، گفت: بخش دیگر مشکلات کشور ناشی از چالش‌های جدی حکمرانی است به این معنا که گاهی تصمیمات ما با مصلحت اندیشی‌های غلط همراه می‌شود که باید جلوی آن گرفته شود.
بيانيه كميسيون حقوق بشر كانون وكلاي دادگستري استان كرمانشاه در خصوص احضار یکی از وکلا به دادگستری
گيتي آنلاين كرمانشاه - در پی احضار یکی از وکلای کانون توسط دادگستری لرستان ، کمیسیون حقوق بشر کانون وکلای دادگستری استان کرمانشاه بیانیه ای صادر نمود.
اصل ۱۵۲قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در مورد قراردادهای اینچنین چه می گوید؟!
گیتی آنلاین - کرمانشاه - قرارداد ۲۵ ساله بین چین و ایران مرا به یاد تاریخ نگاره ای در کتاب تاریخ ایران باستان،جلدسوم نوشته حسن پیرنیا انداخته است که در زمان مهرداد دوم مقارن با سال ۱۰۰ قبل از میلاد مسیح هیئت چینی از سوی کیم کیانگ جانگ برای ارتباط با امپراتوری اشکانی وارد ایران شدند و با مهرداد دوم نیز دیداری داشتند..
واقیعات پشت سخنان معاون رییس جمهور آمریکا
اخیرا سخنانی از کامالا هریس معاون رییس جمهور آمریکا محور گزارشهای رسانه های جهانی شد که گفته است: بسیاری از جنگهای گذشته با هدف ربودن منابع نفتی بوده و جنگهای آینده با هدف کسب منابع آبی برپا خواهد شد.
جنگهای تهاجمی آمریکا باعث فاجعه های انسانی جدی شده است
انجمن حقوق بشر چین 20 فروردین مقاله ای به عنوان «فجایع انسانی جدی ناشی از جنگهای تجاوزگرانه آمریكا» را منتشر کرد که در آن افشا شد جنگهای تجاوزگرانه آمریکا که به بهانه «مداخله بشردوستانه» بر دیگران تحمیل شده، باعث تلفات جانی سنگینی در میان نظامیان و غیرنظامیان و ورود خسارات مالی فراوان به کشورها و وقوع فاجعه های انسانی جدی شده است.
غرب در تحریم پنبه شین جیانگ انگیزه های پنهانی دارد
شین جیانگ با توجه به دارای محیط طبیعی منحصر به فرد، تفاوت زیادی بین دمای روز و شب و ساعات طولانی آفتاب، جای مناسبی برای کشت و رشد پنبه است.  
تطابق شگفت انگیز مسیر جنگ و خونریزی و تجزیه در جهان با مسیر دفاع از حقوق بشر امریکا
عجیب است که همیشه مسیر دفاع از حقوق بشر امریکا روی مسیر توسعه کشورها و مناطق می افتد. 
8 آوریل؛ سالگرد اتمام قرنطینه ووهان؛ احیای اقتصاد در سایه مدیریت دولت مرکزی
در ساعت 5:25 بامداد 8 آوریل/19 فروردین ماه، با به صدا در آمدن بوق قطار شماره « X8015»، این قطار 50 واگنی حامل بیش از 600 تن کالای تولید استان «هو بی» از جمله قطعات خودرو، محصولات مخابراتی، پوشاک و تجهیزات پیشگیری از کرونا، به سمت «دویسبورگ» آلمان به حرکت در آمد.
چالش های پیش روی روند احیای برجام/ آمریکا باید گام اول را بردارد
در تاریخ 6 آوریل برابر با 17 فروردین ماه بود که نشست سیاسی کمیته مشترک برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) در وین اتریش برگزار شد؛
گفتگو با اردشیر محمدی رئیس کمیسیون حقوق بشر کانون وکلا دادگستری استان کرمانشاه
گیتی آنلاین - کرمانشاه - در اولین قسمت از این سلسله نشستها باید گفت در تعاریف مدیریت شهری باید در راستای آرامش و امنیت و رفاه معلولین جسمی و حرکتی محل‌هایی را تعبیه کند که رفت‌وآمد معلولین با مانعی روبرو نگردد. این امر نیازمند نوعی برنامه‌ریزی نوآورانه و خلاق در زمینۀ مسائل شهری است و فرد معلول باید امکاناتی داشته باشد تا انگیزۀ او را برای فعالیت در جامعه تقویت نماید.
سعید جادریان  بعنوان معاون جدید برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری این شهرستان معرفی شد
گیتی آنلاین - کرمانشاه - مراسم تکریم و معارفه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری هرسین برگزار گردید
دهیاران می توانند توان روستاها را برای مقابله با کرونا افزایش دهند
گیتی آنلاین - کرمانشاه - فرماندار شهرستان هرسین در جمع دهیاران بخش مرکزی خواستار‌ کنترل مولفه های شیوع کرونا و افزایش توان روستاها برای مقابله با کرونا شد.
افزایش تردد در محورهای مواصلاتی کرمانشاه در نوروز امسال/ثبت بیش از ۳۱۷ هزار تخلف سرعت غیر مجاز
گیتی آنلاین - کرمانشاه - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در نوروز امسال ۶ میلیون و ۱۶۷هزار تردد در سطح محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه به ثبت رسید در حالی که این آمار در نوروز سال گذشته ۳ میلیون و ۳۰۲ هزار تردد بوده است.
اهتمام ویژه کمیته امداد استان کرمانشاه به تحقق شعار
گیتی آنلاین - کرمانشاه - نخستین جلسه شورای اداری کمیته امداد استان کرمانشاه در سال ۱۴۰۰ برگزار شد.
«تحقق مدرنیزاسیون»؛ هدف همیشگی دستور کار حزب کمونیست چین
چین،‌ صد سال پیش که بارها در جنگ با کشورهای توسعه یافته و مدرن غرب که به چین تجاوز کردند، شکست خورده و زمین و حاکمیت خود را از دست داده بود، تلاش کرد تا راهی برای رهایی از فقر و عقب ماندگی هایش پیدا کند؛
انتشار کتاب سفید تجربه چین در فقرزدایی بشر
دفتر مطبوعاتی شورای دولتی چین روز سه شنبه 6 آوریل «کتاب سفید تجربه چین در فقرزدایی بشر» را منتشر کرد.
تجربیات چین در فقرزدایی ثروت با ارزش سراسر جهان است
دفتر مطبوعاتی شورای دولتی چین روز سه شنبه 6 آوریل «کتاب سفید تجربه چین در فقرزدایی بشر» را منتشر کرد.
نسخه آسیایی «نمی توانم نفس بکشم»؛ انعکاسی از مرگ حقوق بشر آمریکایی
در تاریخ 4 آوریل سال جاری میلادی (2021) برابر با 15 فروردین ماه، یک تظاهرات گسترده ده ها هزار نفری توسط آسیایی تبارها و در اعتراض به تبعیض های نژادپرستانه در نیویورک برگزار شد؛ معترضان با حضور در این اعتراضات از دولت آمریکا خواستند تا اقداماتی را به منظور مقابله با تبعیض نژادی و جرایم علیه آسیایی تبارها اتخاذ کند؛ یکی دیگر از محورهای برگزاری این تظاهرات، دعوت آسیایی تبارها به اتحاد با یکدیگر جهت دفاع از حقوقشان بود.
شهردار ارومیه آزاد شد
محمد حضرت پور -شهردار سابق ارومیه- با تامین وثیقه تعیین شده به صورت موقت تا صدور حکم نهایی پرونده آزاد شد.
صدای گیلان آمد
 دکترریحانه احمدی دهکاء برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد
حضور دکتر ریحانه احمدی دهکاءدر انتخابات میان دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه استان گیلان
گزارش عملکرد یکساله شهردار خرم آباد کجاست
یکصد و چهل و یکمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد به بهانه کرونا غیر علنی برگزار شد تا از ورود خبرنگاران به صحن شورا جلوگیری کنند .
امضای قرارداد جمع آوری گازهای همراه نفت، داخلی کردن ساخت الکتروکمپرسورهاست/سوزاندن گازهای همراه مثل سوزاندن طلاست
طرح جمع‌آوری گازهای همراه نفت و انتقال آن به پالایشگاه ‏بیدبلند خلیج فارس و پتروشیمی مارون پیش‌تر آغاز شده، طرح‌های امروز بخشی از برکات این ‏طرح (طرح جمع‌آوری گازهای همراه نفت) بیش از یک میلیارد یورویی و داخلی کردن ساخت ‏الکتروکمپرسورهای این طرح است.‏
پکن: سند همکاری جامع ایران-چین باعث ارتقای منافع دو ملت می‌شود
وزارت خارجه چین با اشاره به امضای سند همکاری جامع تهران- پکن خاطر نشان کرد این سند باعث ارتقای منافع دو ملت می‌شود.
وزیر صمت به دلیل کرونا به کمیسیون اقتصادی نیامد و وزیر جهادکشاورزی خلف وعده کرد
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به عدم حضور وزرای صمت و جهاد کشاورزی در کمیسیون اقتصادی، گفت: گزارش کمیسیون اقتصادی درباره تنظیم بازار روز سه‌شنبه در صحن علنی قرائت می‌شود.
دوران دامن زدن دیپلماتهای آمریکایی به آتش فتنه در هنگ کنگ به پایان رسید
در روزهای اخیر مایکل هانسکام اسمیت سرکنسول ایالات متحده در هنگ کنگ با صدای بلند ادعا کرد که اصل "مدیریت هنگ کنگ توسط میهن پرستان " کثرت گرایی را تضعیف میکند.
اجرای عملیات روکش آسفالت محور تایباد – باخرز
رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان تایباد از اجرای عملیات روکش آسفالت گرم ابتدای محور تایباد – باخرز خبر داد.
علم و فناوری
ورزش
حماسه و مقاومت
عناوین کل اخبار