پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

اجرای نسخه‌نویسی الکترونیک یک الزام قانونی است/صدور بیش...
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران:

اجرای نسخه‌نویسی الکترونیک یک الزام قانونی است/صدور بیش...

گیتی آنلاین - کرمانشاه - دکتر محمدمهدی ناصحی در سفر به کرمانشاه در نشست خبری با موضوع "نسخه‌نویسی الکترونیک "اظهارداشت: نسخه الکترونیک باعث ارائه خدمات هر چه بهتر به بیمه‌شدگان می‌شود و بحث یکپارچگی خدمات الکترونیک بالاخص...
حمیدرضا حاجی بابایی در انتخاب ریاست جمهوری کاندیدا می شود
حمیدرضا حاجی بابایی نماینده خوشنام و باسابقه مجلس برای خدمت ریاست جمهوری داوطلب شد.
تا پایان 1401 هیچ گازی در مشعل ها نمی سوزد
با حضور وزیر نفت، سه قرارداد و یک تفاهم‌نامه برای ساخت 24 دستگاه کمپرسور سانتریفیوژ ‏و همچنین جمع‌آوری گازهای همراه نفت منطقه رگ سفید با شرکت‌های ایرانی به ارزش 165 ‏میلیون یورو امضا شد.‏
شبکه شاد بستر مشارکت رای اولی‌ها در آموزش و پرورش می‌شود
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه یکی از ساحت‌های مهم مجموعه آموزش و پرورش با توجه به مسئولیت خطیری که در حوزه تربیت دارد، تربیت اجتماعی دانش‌آموزان است تاکید کرد برای مشارکت حداکثری رای اولی‌ها...
پشت پرده فضاسازی‌ها علیه همکاری ایران و چین
سفیر سابق ایران در چین با بیان این که غرب در پی امضای توافق ۲۵ ساله ایران و چین، نگران شده و به همین دلیل علیه آن رسانه های خود را بسیج کرده است, گفت: این توافق برای ایران و چین برد_ برد و بر اساس منافع دو طرف است.
استر، مردخای، ڪرونا و سیزده بدر
گیتی آنلاین - کرمانشاه - در دوران حکومت سلسله ی هخامنشی، هامان مشاور و وزیر ارشد خشایار شاه در برابر سیاست های غلط و مردم فریبانه استر(همسر خشایار شاه) و مردخای (عموی استر) قیام ڪرد تا جاییکه استر و مردخای طی نقشه ای شوم، کمر...
روایت زینب سلیمانی از کتاب عصرهای کریسکان
صفحه توییتر منتسب به زینب سلیمانی نوشت: کتاب عصرهای کریسکان، پر از درس است برای ما نسل جوانی که از وجود قهرمانان گمنام و کم نظیر کشورمان بی اطلاع مانده ایم.
اخبار پیشنهادی
تطابق شگفت انگیز مسیر جنگ و خونریزی و تجزیه در جهان با مسیر دفاع از حقوق بشر امریکا
عجیب است که همیشه مسیر دفاع از حقوق بشر امریکا روی مسیر توسعه کشورها و مناطق می افتد. 
8 آوریل؛ سالگرد اتمام قرنطینه ووهان؛ احیای اقتصاد در سایه مدیریت دولت مرکزی
در ساعت 5:25 بامداد 8 آوریل/19 فروردین ماه، با به صدا در آمدن بوق قطار شماره « X8015»، این قطار 50 واگنی حامل بیش از 600 تن کالای تولید استان «هو بی» از جمله قطعات خودرو، محصولات مخابراتی، پوشاک و تجهیزات پیشگیری از کرونا، به سمت «دویسبورگ» آلمان به حرکت در آمد.
چالش های پیش روی روند احیای برجام/ آمریکا باید گام اول را بردارد
در تاریخ 6 آوریل برابر با 17 فروردین ماه بود که نشست سیاسی کمیته مشترک برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) در وین اتریش برگزار شد؛
گفتگو با اردشیر محمدی رئیس کمیسیون حقوق بشر کانون وکلا دادگستری استان کرمانشاه
گیتی آنلاین - کرمانشاه - در اولین قسمت از این سلسله نشستها باید گفت در تعاریف مدیریت شهری باید در راستای آرامش و امنیت و رفاه معلولین جسمی و حرکتی محل‌هایی را تعبیه کند که رفت‌وآمد معلولین با مانعی روبرو نگردد. این امر نیازمند نوعی برنامه‌ریزی نوآورانه و خلاق در زمینۀ مسائل شهری است و فرد معلول باید امکاناتی داشته باشد تا انگیزۀ او را برای فعالیت در جامعه تقویت نماید.
سعید جادریان  بعنوان معاون جدید برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری این شهرستان معرفی شد
گیتی آنلاین - کرمانشاه - مراسم تکریم و معارفه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری هرسین برگزار گردید
دهیاران می توانند توان روستاها را برای مقابله با کرونا افزایش دهند
گیتی آنلاین - کرمانشاه - فرماندار شهرستان هرسین در جمع دهیاران بخش مرکزی خواستار‌ کنترل مولفه های شیوع کرونا و افزایش توان روستاها برای مقابله با کرونا شد.
افزایش تردد در محورهای مواصلاتی کرمانشاه در نوروز امسال/ثبت بیش از ۳۱۷ هزار تخلف سرعت غیر مجاز
گیتی آنلاین - کرمانشاه - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در نوروز امسال ۶ میلیون و ۱۶۷هزار تردد در سطح محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه به ثبت رسید در حالی که این آمار در نوروز سال گذشته ۳ میلیون و ۳۰۲ هزار تردد بوده است.
اهتمام ویژه کمیته امداد استان کرمانشاه به تحقق شعار
گیتی آنلاین - کرمانشاه - نخستین جلسه شورای اداری کمیته امداد استان کرمانشاه در سال ۱۴۰۰ برگزار شد.
«تحقق مدرنیزاسیون»؛ هدف همیشگی دستور کار حزب کمونیست چین
چین،‌ صد سال پیش که بارها در جنگ با کشورهای توسعه یافته و مدرن غرب که به چین تجاوز کردند، شکست خورده و زمین و حاکمیت خود را از دست داده بود، تلاش کرد تا راهی برای رهایی از فقر و عقب ماندگی هایش پیدا کند؛
انتشار کتاب سفید تجربه چین در فقرزدایی بشر
دفتر مطبوعاتی شورای دولتی چین روز سه شنبه 6 آوریل «کتاب سفید تجربه چین در فقرزدایی بشر» را منتشر کرد.
تجربیات چین در فقرزدایی ثروت با ارزش سراسر جهان است
دفتر مطبوعاتی شورای دولتی چین روز سه شنبه 6 آوریل «کتاب سفید تجربه چین در فقرزدایی بشر» را منتشر کرد.
نسخه آسیایی «نمی توانم نفس بکشم»؛ انعکاسی از مرگ حقوق بشر آمریکایی
در تاریخ 4 آوریل سال جاری میلادی (2021) برابر با 15 فروردین ماه، یک تظاهرات گسترده ده ها هزار نفری توسط آسیایی تبارها و در اعتراض به تبعیض های نژادپرستانه در نیویورک برگزار شد؛ معترضان با حضور در این اعتراضات از دولت آمریکا خواستند تا اقداماتی را به منظور مقابله با تبعیض نژادی و جرایم علیه آسیایی تبارها اتخاذ کند؛ یکی دیگر از محورهای برگزاری این تظاهرات، دعوت آسیایی تبارها به اتحاد با یکدیگر جهت دفاع از حقوقشان بود.
شهردار ارومیه آزاد شد
محمد حضرت پور -شهردار سابق ارومیه- با تامین وثیقه تعیین شده به صورت موقت تا صدور حکم نهایی پرونده آزاد شد.
صدای گیلان آمد
 دکترریحانه احمدی دهکاء برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد
حضور دکتر ریحانه احمدی دهکاءدر انتخابات میان دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه استان گیلان
گزارش عملکرد یکساله شهردار خرم آباد کجاست
یکصد و چهل و یکمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد به بهانه کرونا غیر علنی برگزار شد تا از ورود خبرنگاران به صحن شورا جلوگیری کنند .
امضای قرارداد جمع آوری گازهای همراه نفت، داخلی کردن ساخت الکتروکمپرسورهاست/سوزاندن گازهای همراه مثل سوزاندن طلاست
طرح جمع‌آوری گازهای همراه نفت و انتقال آن به پالایشگاه ‏بیدبلند خلیج فارس و پتروشیمی مارون پیش‌تر آغاز شده، طرح‌های امروز بخشی از برکات این ‏طرح (طرح جمع‌آوری گازهای همراه نفت) بیش از یک میلیارد یورویی و داخلی کردن ساخت ‏الکتروکمپرسورهای این طرح است.‏
پکن: سند همکاری جامع ایران-چین باعث ارتقای منافع دو ملت می‌شود
وزارت خارجه چین با اشاره به امضای سند همکاری جامع تهران- پکن خاطر نشان کرد این سند باعث ارتقای منافع دو ملت می‌شود.
وزیر صمت به دلیل کرونا به کمیسیون اقتصادی نیامد و وزیر جهادکشاورزی خلف وعده کرد
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به عدم حضور وزرای صمت و جهاد کشاورزی در کمیسیون اقتصادی، گفت: گزارش کمیسیون اقتصادی درباره تنظیم بازار روز سه‌شنبه در صحن علنی قرائت می‌شود.
دوران دامن زدن دیپلماتهای آمریکایی به آتش فتنه در هنگ کنگ به پایان رسید
در روزهای اخیر مایکل هانسکام اسمیت سرکنسول ایالات متحده در هنگ کنگ با صدای بلند ادعا کرد که اصل "مدیریت هنگ کنگ توسط میهن پرستان " کثرت گرایی را تضعیف میکند.
اجرای عملیات روکش آسفالت محور تایباد – باخرز
رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان تایباد از اجرای عملیات روکش آسفالت گرم ابتدای محور تایباد – باخرز خبر داد.
۶۰ درصد شهروندان تایبادی از ماسک استفاده می‌کنند
رئیس شبکه بهداشت و درمان تایباد گفت: ۶۰ درصد مردم در این شهرستان با هدف رعایت پروتکلهای بهداشتی پیشگیری از ابتلا به ویروس همه‌گیر کرونا از ماسک استفاده کرده و هنگام حضور در جمع آن را به صورت می‌زنند.
کرونای انگلیسی تا بیخ گوشمان آمده است / مردم از مراوده با شهرستان های همجوار بپرهیزند
گیتی آنلاین - کرمانشاه - در آستانه سال جدید و با توجه به حضور احتمالی مسافران و گردشگران در شهرستان هرسین ستاد مدیریت ویروس کرونای این شهرستان با ریاست فرماندار جلسه اضطراری تشکیل داد
بررسی جایگاه تجارت خارجی در قرارداد 25 ساله ایران و چین
بررسی جایگاه تجارت خارجی در قرارداد 25 ساله ایران و چین نشان می‌دهد که تنها راهبرد موثری که می‌تواند طرف ایرانی قرارداد را به سمت شرایط برد - برد در این تفاهم‌نامه سوق دهد، داشتن استراتژی از قبل مشخص شده در تمامی سطوح و مشارکت دادن شرکت‌ها و نیروی بومی با انگیزه، در طرح‌های مشترک مورد توافق است.
ششمین جلسه ی کارگروه ساماندهی یادمان شهدای گمنام شهر هرسین برگزار شد
گییت آنلاین - کرمانشاه - ششمین جلسه ی کارگروه ساماندهی یادمان شهدای گمنام شهر هرسین با حضور امام جمعه و فرماندار و فرمانده سپاه هرسین برگزار شد
جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده برای تقویت اقتصاد آمریکا و رقابت با چین تلاش زیادی کرده است. با وجود آنکه همین چند وقت پیش لایحه بودجه کمکی برای حل مشکلات ناشی از کرونا به مبلغ 1.9 تریلیون دلار در کنگره ایالات متحده تصویب شد، اکنون او برای انجام پروژه های عمرانی و ترمیم زیرساخت ها در آمریکا درخواست یک بودجه 2.3 تریلیون دلاری دیگر از کنگره کرده است.
نقش اعتمادزایی در موفقیت روز افزون حزب حاکم چین
یکم آوریل 2001 یک هواپیمای جاسوسی EP-3 آمریکا وارد منطقه اقتصادی منحصر به فرد دریای جنوبی چین شد و در واکنش به آن، نیروی دریایی ارتش چین دو جنگنده را برای رهگیری آن به پرواز در آورد.
چرا روزنامه فرانسوی «لوموند» باید عذرخواهی کند؟
روزنامه معروف فرانسوی «لوموند» اخیرا شبکه «سی جی تی ان» چین را به استفاده از یک خبرنگار جعلی فرانسوی به نام «لائورنه بیوموند» (Laurène Beaumond) در پوشش دهی گزارش های مربوط به اویغورها متهم کرد.
تقدیر چینی ها از تلاش دیپلمات ایرانی در به تصویر کشیدن زیبایی و واقعیت «شین جیانگ»
«ولادیمیر نوروف» دبیرکل سازمان همکاری شانگهای و بیش از 30 نماینده و دیپلمات از بیش از 20 کشور جهان از تاریخ 30 مارس (10 فروردین) تا تاریخ 2 آوریل (13 فروردین) سال 2021 میلادی، از شین جیانگ چین بازدید کردند؛ در این بین، «محمد کشاورززاده» سفیر ایران در چین نیز در این سفر حضور داشت.
«مهار تروریسم و افراط گرایی»؛ اولویت دستور کاری دولت چین در شین جیانگ
امروز جمعه برابر با 2 آوریل/13 فروردین ماه، مستندی با موضوع «موج جاری چالش مقابله با تروریسم در شین جیانگ چین» تولید شده توسط شبکه تلویزیونی «سی جی تی ان» (CGTN) پخش شد.
دیدار دبیرکل سازمان همکاری شانگهای از شین جیانگ
 ولادیمیر نوروف دبیرکل سازمان همکاری شانگهای از 10 تا 13 فروردین (30 مارس تا 2 آوریل) به همراه جمعی از سفرا و دیپلمات های  21 کشور در چین و در قالب یک هیئت بیش از 30 نفره از شهرهای اورومچی، کاشغر ، آکسو و چند بخش دیگر شین جیانگ بازدید کرد و از نزدیک با حوزه اسلامی ، روند بهبود معیشت مردم، توسعه محیط زیست، حمایت از آزادی های مذهبی شهروندان و دیگر واقعیت های شین جیانگ آشنا شد.
موفقیت اقتصادی چین در سایه تفکر صحیح سیاسی
اقتصاد چین سهم زیادی در اقتصاد جهان در سال گذشته میلادی داشته و این محصول تفکر صحیح و اقتصادی حزب حاکم چین و رهبر این کشور است.
پایان هژمونی آمریکا با سیاست های اقتصادی حزب حاکم چین
سیاست های اقتصادی حزب حاکم چین سرآغاز فروپاشی سیاست های جهانی سازی غرب و سرمایه داری آمریکایی است.
چهار راهبرد اصلی برای تحقق شعار «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها»، در سال ۱۴۰۰
صنعتی شدن و جلوگیری از خام فروشی، خصوصی سازی به معنای واقعی مبتنی بر حفظ نیروی کار و بازسازی و نوسازی واحد تولیدی و به کارگیری تکنولوژی و نوآوری، بکارگیری سیستم بانکی در راستای حمایت از تولید از جمله راهکارهای تحقق شعار سال است.
ساختمان شورای شهر خرم آباد به دادسرای ویژه مریم نظری (خبرنگار) مزین شود
در دور پنجم شورای اسلامی شهر خرم آباد دو مرتبه دادگاه بنده در مقام یک خبرنگار در صحن علنی شورا برگزار شد.
بازتاب مثبت گسترده رسانه های چینی از سفر دیپلمات های ایرانی به شین جیانگ
با وجود دروغ پردازی و اتهام زنی های اتحادیه اروپا، انگلیس، آمریکا و کانادا درباره وضعیت حقوق بشر شین جیانگ و اعمال تحریم علیه برخی اشخاص و موسسات چینی، سفر اخیر دیپلمات های ایران به شین جیانگ بازتاب گسترده در رسانه های چین در پی داشته است.
وقتی دست «بی بی سی» رو می شود/ انتشار مستندهای مونتاژی علیه شین جیانگ
شبکه تلویزیونی «بی بی سی» اخیراً گزارشی در مورد مهاجرت نیروی کار از شین جیانگ به دیگر مناطق مرفه تر و پیشرفته تر چین پخش کرده و در آن مدعی کشف مدرکی شده است که نشان می دهد چین به منظور کاستن از تراکم جمعیت نیروی کار میان اویغورهای شین جیانگ، آنها را به دیگر نقاط کشور منتقل می کند.
پیام رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد بمناسبت فرا رسیدن روز طبیعت
رستم کوشکی رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد بمناسبت فرا رسیدن ۱۳ فروردین روز طبیعت پیامی بدین شرح صادر کرد:
استر، مردخای، ڪرونا و سیزده بدر
گیتی آنلاین - کرمانشاه - در دوران حکومت سلسله ی هخامنشی، هامان مشاور و وزیر ارشد خشایار شاه در برابر سیاست های غلط و مردم فریبانه استر(همسر خشایار شاه) و مردخای (عموی استر) قیام ڪرد تا جاییکه استر و مردخای طی نقشه ای شوم، کمر همت به قتل و سرڪوب هامان را بستند. سرانجام هامان و ۷۰ هزار نفر از یارانش به ڪوه و دشت و دمن گریختند و پس از طی چند روز مقاومت، همانجا همگی آنها، قتل عام شدند.
دانشگاه صنعتی بیرجند را الحاق نکنید
مصطفی نخعی نماینده نهبندان و سربیشه به رئیس جمهور و وزیر نیرو و وزیر آموزش عالی تذکر داد.
توزیع  ۱۵۰ بسته معیشتی بین نیازمندان  هرسین
گیتی آنلاین - کرمانشاه - ۱۵۰ بسته معیشتی به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال بین زنان سرپرست خانوار و خانواده های نیازمند شهر هرسین توزیع شد
«مردم محوری»؛ راز موفقیت تاریخ 100 ساله حزب کمونیست چین
حزب کمونیست چین در سال 2021 میلادی صدمین سالگرد تاسیس خود را در حالی جشن می گیرد که آموزه های تاریخی این حزب در مناطق و بخش های مختلف این کشور در جریان است؛ 
نقش فناوری های دیجیتال در تسریع احیای صنعت توریسم چین
فناوری های اطلاعاتی مدرن در حال ایجاد تغییر و تحول در صنعت توریسم و احیای بازار گردشگری چین در بحبوحه همه گیری بیماری کووید-19 هستند؛
صداگذاری فیلم کوتاه روایت مریم به پایان رسید
صداگذاری فیلم کوتاه روایت مریم به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی رضا جعفری جوزانی به پایان رسید.
مردم ضمن نگاه اعتقادی حضور در انتخابات را دشمن شکن میدانند
گیتی آنلاین - کرمانشاه - نشست هم اندیشی کمیته های ۷ گانه ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان هرسین برگزار شد
حفظ هویت مددجویان کمیته امداد در بودجه ۱۴۰۰ ابهام دارد
سخنگوی شورای نگهبان از وجود ابهام در موضوع محرمانگی و حفظ اطلاعات خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد در تبصره ۱۶ لایحه بودجه و قرار گرفتن در سامانه‌ای مرتبط خبر داد.
اصل ۱۵۲قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در مورد قراردادهای اینچنین چه می گوید؟!
گیتی آنلاین - کرمانشاه - قرارداد ۲۵ ساله بین چین و ایران مرا به یاد تاریخ نگاره ای در کتاب تاریخ ایران باستان،جلدسوم نوشته حسن پیرنیا انداخته است که در زمان مهرداد دوم مقارن با سال ۱۰۰ قبل از میلاد مسیح هیئت چینی از سوی کیم کیانگ جانگ برای ارتباط با امپراتوری اشکانی وارد ایران شدند و با مهرداد دوم نیز دیداری داشتند..
آئین سنتی
گیتی انلاین - کرمانشاه - با حضور مسئولین و بزرگان و زیر سایه ی "آئین خون صلح" خصومت ۵ ساله با بخشش اولیای دم در روستای صوفیوند شهرستان هرسین پایان یافت
به دلیل تعلل مسئولین دولتی شاهد گرانی در بازار هستیم
گرانی های اتقاق افتاده در بازار از چند ماه پیش قابل پیش بینی بود.
‍ ‍ پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان به مناسبت روز هنرهای نمایشی
احمد حسین فتایی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در پیامی فرارسیدن هفتم فروردین ماه، روز جهانی هنرهای نمایشی، را تبریک گفت.
علم و فناوری
ورزش
حماسه و مقاومت
عناوین کل اخبار