پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
درباره ما
معرفی پایگاه خبری "گیتی آنلاین "
" گیتی آنلاین " به عنوان رسانه مردم آماده انتشار گزارش های مردمی از مسائل کشور است.

 
بسم الله الرحمن الرحیم


"ن" والقلم و مایسطرون... سوگند به قلم و آنچه می‌نویسند. "‌قرآن کریم"

« نقش مطبوعات درکشورها منعکس کردن آرمان های ملت است . مطبوعات باید مثل معلمینی باشند که مملکت وجوانان را تربیت می کنند . » "امام خمینی (ره)"

« آنچه که از مطبوعات یک جامعه مورد انتظار است ، این است که معلومات مردم را بالا ببرند ؛ این کار و این مسئولیت به معنای اثرگذاری مستمر برروی ذهن و فکر یک مجموعه ای از مردم است که همین دارای اهمیت است. » " مقام معظم رهبری "

نشریات و مطبوعات در بیان مطالب آزادند، مگر آنکه مخل به مبانی اسلام یا حقوق عمومی باشند. تفصیل آن را قانون معین می‌کند. "‌قانون اساسی اصل 24"

‌فصل سوم: حقوق مطبوعات

‌ماده 3 - مطبوعات حق دارند نظرات، انتقادات سازنده، پیشنهادها، توضیحات مردم و مسئولین را با رعایت موازین اسلامی و مصالح جامعه درج و ‌به اطلاع عموم برسانند.
‌تبصره - انتقاد سازنده مشروط به دارا بودن منطق و استدلال و پرهیز از توهین، تحقیر و تخریب می‌باشد.
‌ماده 4 - هیچ مقام دولتی و غیر دولتی حق ندارد برای چاپ مطلب یا مقاله‌ای در صدد اعمال فشار بر مطبوعات بر آید و یا به سانسور و کنترل‌ نشریات مبادرت کند.
‌ماده 5 - کسب و انتشار اخبار داخلی و خارجی که به منظور افزایش آگاهی عمومی و حفظ مصالح جامعه باشد با رعایت این قانون حق قانونی ‌مطبوعات است.

با توجه به تصویب قانون جرائم رایانه ای در ایران و بر اساس ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه هرگونه کپی برداری مطلب از وب سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد . از این پس کاربران فعال انجمن می توانند از حقوق خود در برابر کسانی که بطور غیرمجاز مطالب آنها را از وب سایت انجمن کپی می کنند بصورت قانونی دفاع کنند ، بر این اساس در صورت بروز جرم مجرمین به پرداخت خسارت و جزای نقدی و همچنین حبس محکوم خواهند شد ، متن کامل مصوبه قانون جرائم رایانه ای در خصوص استفاده از منابع و مطالب وب سایت بدون ذکر منبع به شرح ذیل می باشد :

فصل سوم ـ‌ سرقت و کلاهبرداری مرتبط با رایانه

‎‎‎ماده (12) هر کس به طور غیرمجاز داده ای متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده‌ ها در اختیار صاحب آن باشد، به جزای نقدی از یک تا بیست  میلیون ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.


***  به پایگاه خبری تحلیلی گیتی آنلاین خوش آمدید *** پایگاه خبری-تحلیلی «گیتی آنلاین» یک رسانه آنلاین به روز در حوزه اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی در سطح ملی است که هدف آن اطلاع رسانی فارغ از جناح بندی های سیاسی در چارچوب قانون و اخلاق است


" گیتی آنلاین " متعلق به تمام هموطنان بوده و به عنوان رسانه مردم آماده انتشار گزارش های مردمی از مسائل کشور است

مطبوعات به عنوان یکی از ابزارهای مهم توسعه ، نقش بسزایی در شکوفایی فرهنگ جوامع برعهده دارند و تاثیر مهم آن در گسترش آگاهی عمومی و تبادل افکار و اندیشه ها بر کسی پوشیده نیست .

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گیتی آنلاین است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
صاحب امتیاز و مدیرمسؤل : آمنه علی پور

شماره مجوز : 76628


اهداف فعالیت پایگاه خبری تحلیلی گیتی آنلاین:


روشن ساختن افکار عمومی و بالا بردن سطح معلومات و دانش مردم در تمام زمینه ها .
پیشبرد اهدافی که در قانون اساسی جمهوری اسلامی بیان شده است.
تلاش برای نفی مرز بندیهای کاذب و تفرقه‌انگیز و قرار ندادن اقشار مختلف جامعه در مقابل یکدیگر.
مبارزه با مظاهر فرهنگ استعماری و ترویج و تبلیغ فرهنگ اصیل اسلامی و گسترش فضائل اخلاقی.
حفظ و تحکیم سیاست نه شرقی و نه غربی.

حفظ و حراست از ارزش های انقلاب اسلامی و شهدای اسلام.

نقد و بررسی مسائل روز بصورت مستند.

رعایت اصل‏ 19 قانون اساسی : ‎‎‎‎‎ مردم‏ ایران‏ از هر قوم‏ و قبیله‏ که‏ باشند از حقوق‏ مساوی‏ برخوردارند و رنگ‏، نژاد، زبان‏ و مانند اینها سبب‏ امتیاز نخواهد بود.


ارتباط با ما :


مدیرمسئول و صاحب امتیاز : 09191910422

سردبیر : 09191910422

تحریریه : 02155140738

فاکس : 02142694487

ایمیل : gitionline2015@gmail.com

آدرس کانال پیام رسان تلگرام ما : gitionline@


گروه خبری که با ما همکاری دارند :

صاحب امتیاز: آمنه علی پور

مدیر مسئول: حمداله عمادی حیدری

gitionline.ir