پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

امکان ثبت نام متقاضیان خودمالک زمین در سامانه نهضت ملی مسکن...

امکان ثبت نام متقاضیان خودمالک زمین در سامانه نهضت ملی مسکن...

مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: همچنان امکان دسترسی متقاضیان واجد شرایط دارای زمین (خود مالک) استان برای برخورداری از تسهیلات قانون نهضت ملی مسکن فراهم است.
امکان ثبت نام متقاضیان خودمالک زمین در سامانه نهضت ملی مسکن فراهم است
مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: همچنان امکان دسترسی متقاضیان واجد شرایط دارای زمین (خود مالک) استان برای برخورداری از تسهیلات قانون نهضت ملی مسکن فراهم است.
قانون هدفمندی یارانه ها با هدف کمک به اقشار آسیب پذیر شروع شد اما فشار بیشتری بر آنها متحمل کرد
عثمانی رئیس هیئت عالی نظارت سازمان حسابرسی کل کشور اظهار داشت: با افزایش نقدینگی، تورم و کاهش قدرت خرید مردم عملا به جای اینکه به اقشار آسیب پذیر کمکی شود، فاصله طبقاتی افزایش پیدا کرد و اغنیا، غنی تر و فقرا فقیرتر شدند.
شرایط برای ثبت ملی شدن شرکت نفت کرمانشاه وجود دارد
گیتی آنلاین - کرمانشاه - مجموعه شرکت نفت کرمانشاه و تأسیسات نفتی آن، شرایط و معیارهای لازم برای ثبت در فهرست آثار ملی کشور را داراست
صنعتی سازی ساختمان در کشور کمتر از10درصد است/ انبوه سازی توانایی رشد صنعتی سازی را دارد
رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی گفت: فرصت هایی مانند مسکن مهر و یا جهش تولید مسکن فرصت هایی استثنائی هستند که اگر هر میزان از آن محقق شود، می تواند زمینه صنعتی سازی را به صورت پایدار در کشور فراهم کند و تغییر پارادیمی در ساخت و ساز صورت دهد.
مسکن باید از شکل سرمایه داری خارج و به کالای مصرفی تغییر یابد
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برای خارج کردن مسکن از این حالت باید آن را از شکل سرمایه داری خارج و به یک کالای مصرفی تغییر داد. در این راستا باید خانه های خالی تحت یک قانون قرار گرفته و رها نشوند.
دغدغه«غیرمحرمانه»مسكن واجاره نشيني درکشور
برنامه تلویزیونی «غیرمحرمانه» روز جمعه 5آذر ماه به موضوع مسكن در ايران و اجاره نشيني می پردازد.
برای رقابت پذیر بودن صنعت و تولیدات داخلی کشور سیاست حکمرانی نیاز به اصلاح دارد
رئیس سازمان توسعه تجارت کشور اظهار داشت: تا اصلاح سیاست حکمرانی صورت نگیرند، وضعیت ما هر دولتی با هر رویکردی با هر جناح و هر نگاهی وضعیت بدین شکل خواهد بود.
واژه نامفهومی به نام اقتصاد رسانه
گیتی آنلاین - کرمانشاه - رسانه‌ها در همه جای دنیا تریبون مردم هستند اما در ایران یا وصل به کمپانی‌های بزرگ اقتصادی هستند و هزینه‌هایشان توسط این بنگاه‌ها تامین می‌شود یا دولتی و احزاب و یا بصورت مستقل آن‌ها را اداره می‌کنند
راه اندازی دایرکتوری فعالان اقتصادی استان در اتاق بازرگانی کرمانشاه
گیتی آنلاین - کرمانشاه - رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان کرمانشاه از دایرکتوری فعالان اقتصادی استان با بیش از ۶۵۰ واحد صنعتی رونمایی کرد
نظام بانکی کشور حال خوشی ندارد
موسوی نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اتفاقاتی که در شبکه بانکی می افتد، ربطی به اسلام و شریعت و بانکداری اسلامی یا غیراسلامی ندارد. بلکه به کج رفتاری ها، عدم نظارت و شرایط خاص اقتصادی کشور مرتبط است.
فناوری بلاکچین سبحان، توان ایجاد موج جدیدی از حرکت فناورانه را در جهان دارد
علی پاک باخته گان زنجانی و محسن سبحانی، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل (خانه بلاک چین ایران و شرکت دانش بنیان فناوری زنجیره بلوکی سبحان) در یادداشت مشترکی با عنوان دانش و فناوری ایرانی در المپیاد فرهنگ ملل می گویند:
ساختار اقتصادی کشور باید اصلاح شود تا درآمدها واقعی و حقیقی شود
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حدود 40میلیون نفر ازجمعیت کشور نیاز به کمک فوری و آنی دارند.
نوری: آموزش های کلاسیک در حوزه صادرات، باید بطور مستمر به روز شود/ مرحبا: بازرگانان ما در مقابله با بازارهای هدف، نیاز به علم و هنر جهان شمول دارند
معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه صادرات ایران اظهار کرد: صادرکنندگان ما در بهترین مبادی اندازه گیری کیفیت، دارای رتبه هستند. اما صادرات، نیاز به توسعه دارد
مرکز رصد و تشکیلات مناسبی برای سیاست های اصل44 وجود ندارد
معاون پیشین سامان خصوصی سازی کشور اظهار داشت: اجرای سیاست های اصل 44 به سختی برگرداندن یک لوکوموتیو از روی ریل قطار در جهت مخالف بود.
خرد:به عقب ماندگی در هوشمندسازی کشاورزی دچار هستیم/عسگری:شفافیت اطلاعات منافع برخی را به خطر می اندازد
نایب رییس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه شفافیت اطلاعات منافع برخی را به خطر می اندازد، اضافه کرد: اگر بخش کشاورزی هوشمندساز داشته باشیم، دست بسیاری از واسطه ها، سودجویان و سوداگران کوتاه خواهد شد.
دولت پاسخگو باشد/ چرا در صنعت خودرو دولت تصدی گری صد در صدی دارد؟
دبیر و عضو هیئت مدیره انجمن قطعه سازان خودرو کشور اظهار داشت: دولت در صنعت خودرو 6 تا 18درصد بیشتر سهام ندارد، بنابراین چرا باید تصدی گری صددرصدی داشته باشد.
«طرح جهش تولید مسکن» برای رفع کمبود مسکن/ به ده میلیون واحد مسکونی نیاز داریم
آرامی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در «طرح جهش تولید مسکن»دولت قرار نیست خانه بسازد بلکه از سازندگان به ویژه انبوه سازان حمایت می کند.
انبوه سازي مسكن در ايران در «غیرمحرمانه» بررسی می شود
برنامه تلویزیونی «غیرمحرمانه» جمعه ٢٦ شهريورماه به گفتگو پیرامون انبوه سازي مسكن در ايران می پردازد.
آزادیخواه:پیش بینی افزایش نرخ دام و طیور در نیمه دوم سال جاری/قدیری: باید منتظر افزایش قیمت محصولات پروتئینی باشیم
نماینده مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: نمی توان گفت که حتما قیمت گوشت قرمز و سفید گران خواهد شد لیکن این پیش بینی وجود دارد که با توجه به شرایط جهانی و مسائلی که در کشور وجود دارد نمی توان تولید کننده را وادار کنیم که محصولات خود را ارزان بفروشد در حالیکه گران خریداری کرده است. لیکن در حال حاضر باید منتظر احتمال افزایش نرخ دام و طیور و محصولات دامی باشیم.
روند کند سرمایه پذیری باید اصلاح شود
عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان تصریح کرد : متأسفانه در کشور قابلیت جذب سرمایه در حد انتظار وجود ندارد .
بررسی مشكلات صنايع دامي در ايران  در«غیرمحرمانه»
برنامه تلویزیونی «غیرمحرمانه» روز جمعه 12 شهریور ماه مشكلات صنايع دامي در ايران را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.
20 درصد تسهیلات بانک ها به ساخت مسکن اختصاص یافت
طبق قانون مجلس شورای اسلامی طرح جهش تولید مسکن طی چهارسال آینده لازم الاجرا شد. 20 درصد از تسیهلات بانک ها به ساخت مسکن اختصاص یافت.
نگاه به حوزه کسب و کار مشاغل خانگی باید بلند محور باشد
رئیس کمیسیون مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اگر نگاه درستی وجود داشته باشد کارهای درست بسیاری می توان در کشور انجام داد.
رشد فزایندگی نقدینگی، اولین تهدید در اقتصاد کشور
سخنگوی کمیسیون جهش تولید مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: اولین تهدیدی که در حوزه داخلی و برون مرزی بر اقتصاد کشور اثرگذاشته، رشد فزایندگی نقدینگی است.
سرمایه گزاری ۲ میلیارد دلاری وزارت نفت در کرمانشاه / کمک ۴۷ میلیاردی برای آموزش نیروهای متخصص
گیتی آنلاین - کرمانشاه - دکتر محمد صادق عظیمی فر دستیار ویژه وزیر نفت در سند توسعه میادین نفت و گاز و طرحهای پتروشیمی از سرمایه گزاری ۲ میلیارد دلاری وزارت نفت در کرمانشاه خبر داد
قصرشيرين منطقه آزاد تجاري شد/ اقدامي ماندگار براي تداوم رشد و شكوفايي اقتصادي استان كرمانشاه
گیتی آنلاین - کرمانشاه - استاندار كرمانشاه از تصويب منطقه آزاد تجاري قصرشيرين در مجمع تشخيص مصلحت نظام خبر داد و تحقق اين مهم را زمينه ساز شكوفايي و تحول اقتصادي منطقه خواند.
رشد 42 درصدی تسهیلات پرداختی بانک کشاورزی در استان سیستان و بلوچستان
مدیر شعب بانک کشاورزی استان از رشد 42 درصدی تسهیلات پرداختی بانک کشاورزی در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
امکان بهره برداری از زیر ساخت بلاکچین به طور رایگان برای شهروندان فراهم شود
درخواست مدير ارشد خانه بلاكچين ايران از رئیس جمهور آینده، توجه و جاری ساختن شبکه امن بلاکچین در همه شئونات فرهنگ، اقتصاد و آموزش و از سویی امکان بهره برداری رایگان شهروندان از زیر ساخت بلاکچین است.
تولید «فروردین» محصولات پلی‌اتیلن ترفتالات از مرز 107 هزار تن گذشت
مدیر بهره برداری شرکت پتروشیمی شهید تندگویان با اشاره به اجرای برنامه های متعدد رفع موانع و گلوگاه‌های تولید در سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها»، اعلام کرد: در نخستین ماه سال، تولید محصولات زنجیره پلی اتیلن ترفتالات از مرز 107 هزار تن گذشت.
اقتصاد نیازمند فناوری و نظم مالی است
یک فعال اقتصادی حوزه سرمایه‌گذاری با اعلام حمایت از برنامه های وزیر پیشنهادی اقتصاد دولت سیزدهم گفت : سیاست های سلبی خزانه داری آمریکا را می توان با سرمایه گذاری پویا و سیال در حوزه انرژی،صنعت و کشاورزی تبدیل به فرصت شکوفایی ملی کرد.
میانبری برای زندگی بهتر / رازهای پنهان بازار ارز
گیتی آنلاین - کرمانشاه - اینجا میدان ازادی و کوچه لکها کرمانشاه است. کمی آن‌طرف‌تر، در خیابان گمرک کنار جگرکی هاو بساط پرنده فروش ها ، دلالان دلار و دینار هر روز جمع می‌شوند. اینجا بازاری است که عده‌ای را ثروتمندتر کرد و بسیاری دیگر را هم به فلاکت کشاند...
رد پای
از ابتدای دولت یازدهم حضور مهندس رضا مسرور به عنوام مدیر بومی که از سوابق مدیریتی در مناطق آزاد کیش و ماکوبهره مند بود،فرصت های جدیدی از توسعه و بازتعریف طرح های راکد برجای مانده از گذشته با تکیه بر نیروی انسانی بومی و فعالین اقتصادی آغاز شد که 6 سال عمر این دولت را در بر گرفت.
تا پایان 1401 هیچ گازی در مشعل ها نمی سوزد
با حضور وزیر نفت، سه قرارداد و یک تفاهم‌نامه برای ساخت 24 دستگاه کمپرسور سانتریفیوژ ‏و همچنین جمع‌آوری گازهای همراه نفت منطقه رگ سفید با شرکت‌های ایرانی به ارزش 165 ‏میلیون یورو امضا شد.‏
اولین دستگاه خودپرداز ملی رمزارزها، دستگاه بومی طراحی شده توسط دانشمندان ایرانی رونمایی شد.
اولین دستگاه خودپرداز ملی رمز ارزها عصر چهارشنبه با حضور فعالان و مسئولان حوزه رمزارزها از رونمایی شد.
افتتاح پروژه مدیا واحدهای 3 و 4 نیروگاه زاگرس کوثر + گزارش تصویری
گیتی آنلاین - کرمانشاه - سیستم خنک کن هوای ورودی واحدهای 3 و 4 نیروگاه گازی زاگرس کوثر (مدیا) همزمان با افتتاح پروژه­ های بنیاد شهید و امور ایثارگران به صورت ویدئو کنفرانس با رییس جمهور، در روز پنجشنبه 21 اسفندماه افتتاح شد.
برنامه تلویزیونی «غیرمحرمانه» روز جمعه 5شهریورماه به گفتگو پیرامون اقتصاد خرد ومشاغل خانگي می پردازد.
فتح بازار داخل و خارج نتیجه نیم قرن تلاش سرامیک البرز
سرامیک البرز از معدود برندهای ایرانی با 50 سال سابقه هست که هنوز در مسیر پیشرفت قرار دارد و توانسته در مسیر اعتلای نام ایران بازارهای خارجی را به خوبی جذب و رضایت مشتریان در ایران، خاورمیانه و اروپا و کشورهای .C.I.S را به خوبی جلب کند.
بازار ملک یک بازار پردرآمد، سود ده و پر بازده است
ابداع کننده فرمول امنک برای امنیت سرمایه‌گذاری املاک خواستگاه سرمایه‌ها و سود مطمئن است؛ چون کالایی است که قابلیت واردات ندارد.
ضرورت ایجاد بانک های ارزهای  دیجیتال
مدیر عامل گروه اس اند بی،بر ضرورت راه اندازی بانک های ارزهای دیجیتال تاکید کرد و در عین حال پیشنهاد داد که باید کانونی از کارشناسان این حوزه ایجاد شود تا اطلاعات لازم و صحیح به مخاطبان داده شود.
گزیده ها
داغ ترین ها
دست کوتاه مردم از میوه /  زنگ خطر، بحران تغذیه به گوش می رسد
گزارش
ماجرای بدهی ۱۷۰میلیون دلاری سهامدار خارجی پتروشیمی مهرچیست؟ آیا مدیر هلدینگ خلیج فارس، قصد فرافکنی دارد؟
عناوین کل اخبار