پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

مانیزان واحد نمونه صنعتی و صادر کننده برتر استان شد
افتخاری دیگر برای شرکت مانیزان :

مانیزان واحد نمونه صنعتی و صادر کننده برتر استان شد

گیتی آنلاین - کرمانشاه - مراسم گرامیداشت و تجلیل از واحدهای برتر صنعتی و صادرکنندگان نمونه استان با حضور مسئولان استان و واحدهای صنعتی در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد . در این مراسم برای چندمین سال متوالی...
صادرات ۶۴ میلیون دلاری فرش دستباف در سال ۱۴۰۰
رییس مرکز ملی فرش ایران از صادرات ۶۴ میلیون دلاری فرش دستباف در سال گذشته و رشد ۱۱ درصدی وزنی آن در سال ۱۴۰۰ خبر داد.
خنثی‌کردن تحریم و مبادلات بیشتر تجاری با رویداد اسکوکواکس
دبیر کل رویداد ایران اسکوکواکس 2022 با ولادیمیر عابدینوف رئیس شورای تجاری روسیه و ایران دیدار کرد و توافقاتی برای توسعه روابط اقتصادی این دو کشور با یکدیگر و نیز با کشورهای همسایه صورت گرفت.
ما شرکای استراتژیک هستیم اما مرز مشترک نداریم
رییس شورای تجاری روسیه و ایران در بازدید از منطقه اقتصادی «ری» با بیان اینکه روسیه و ایران نقاط مشترک زیادی دارند، گفت: ما در رابطه با ایران دو مشکل اساسی داریم، یکی از آنها که به تدریج حل می شود بحث مشکل پرداخت بین دو کشور است و مشکل دوم در حوزه حمل و نقل است.
گسترش تبادلات اقتصادی ایران و روسیه با استفاده از ظرفیت‌های حمل و نقلی
علی پاک‌باخته گان‌زنجانی معاون دبیر کل و رئیس کمیسیون بانکی و مالیاتی ایران در رویداد ایران اسکوکواکس 2022 اظهار کرد می‌توان با استفاده از ظرفیت‌ها و حل مشکلات موجود به گسترش تبادلات اقتصادی دو کشور ایران و روسیه کمک کرد و مباحث پرداختی و مشکلات حمل و نقلی برای گسترش روابط تجاری باید مرتفع شود.
دولت باید از صنعت خودرو کنار بکشد/نقش دولت تنها باید حمایتی و نظارتی باشد
عضوکمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: مقام حامی و ناظر نباید خود تولید کننده و سهام دار باشد، این سیاست غلط است و بدون شک مجلس در زمینه حل این مشکل تلاش خواهد کرد.
خرید گندم از کشاورزان سیستان و بلوچستان از مرز ١١ هزار تن گذشت
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون از سوی کشاورزان دو ونیم برابر گندم نسبت به مدت مشابه سال قبل تحویل داده شده است.
دولت باید از صنعت خودرو کنار بکشد/نقش دولت تنها باید حمایتی و نظارتی باشد
عضوکمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: مقام حامی و ناظر نباید خود تولید کننده و سهام دار باشد، این سیاست غلط است و بدون شک مجلس در زمینه حل این مشکل تلاش خواهد کرد.
به بودجه سال 1401 امید فراوان دارم/ اتفاقات مبارکی برای سال 1401 رقم خواهد خورد
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: دولت و مجلس مصص به بودجه سال 1401 امید فراوان دارم/ اتفاقات مبارکی برای سال 1401 رقم خواهد خورد
نظام اقتصادی کشور باید اصلاح شود
رئیس موسسه عالی آموزش بانکداری ایران اذعان کرد: مقدم بر اصلاح نظام اقتصادی، اصلاح نظام اداری است و بدون آن اصلاح نظام اقتصادی میسر نخواهد شد.
90درصد سولفورزدایی فولاد خوزستان در اختیار خوارزمی
در حال حاضر 18 مخزن از 20 مخزن پنج واحد احیاء مستقیم مجتمع عظیم فولاد خوزستان با جاذب‌های سولفورزدایی تولیدی گسترش فناوری خوارزمی بارگذاری شده‌اند.
قسطی چشمتان را عمل کنید
گیتی آنلاین - کرمانشاه - با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین بانک مهر ایران کرمانشاه و یکی از پزشکان فوق تخصص چشم استان، امکان پرداخت هزینه انواع جراحی چشم به صورت اقساطی برای افرادی که از تمکن مالی برخوردار نیستند، فراهم شد.
امکان ثبت نام متقاضیان خودمالک زمین در سامانه نهضت ملی مسکن فراهم است
مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: همچنان امکان دسترسی متقاضیان واجد شرایط دارای زمین (خود مالک) استان برای برخورداری از تسهیلات قانون نهضت ملی مسکن فراهم است.
امکان ثبت نام متقاضیان خودمالک زمین در سامانه نهضت ملی مسکن فراهم است
مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: همچنان امکان دسترسی متقاضیان واجد شرایط دارای زمین (خود مالک) استان برای برخورداری از تسهیلات قانون نهضت ملی مسکن فراهم است.
قانون هدفمندی یارانه ها با هدف کمک به اقشار آسیب پذیر شروع شد اما فشار بیشتری بر آنها متحمل کرد
عثمانی رئیس هیئت عالی نظارت سازمان حسابرسی کل کشور اظهار داشت: با افزایش نقدینگی، تورم و کاهش قدرت خرید مردم عملا به جای اینکه به اقشار آسیب پذیر کمکی شود، فاصله طبقاتی افزایش پیدا کرد و اغنیا، غنی تر و فقرا فقیرتر شدند.
شرایط برای ثبت ملی شدن شرکت نفت کرمانشاه وجود دارد
گیتی آنلاین - کرمانشاه - مجموعه شرکت نفت کرمانشاه و تأسیسات نفتی آن، شرایط و معیارهای لازم برای ثبت در فهرست آثار ملی کشور را داراست
صنعتی سازی ساختمان در کشور کمتر از10درصد است/ انبوه سازی توانایی رشد صنعتی سازی را دارد
رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی گفت: فرصت هایی مانند مسکن مهر و یا جهش تولید مسکن فرصت هایی استثنائی هستند که اگر هر میزان از آن محقق شود، می تواند زمینه صنعتی سازی را به صورت پایدار در کشور فراهم کند و تغییر پارادیمی در ساخت و ساز صورت دهد.
بررسی چالش هاي صنعتي سازي ساختمان در غیرمحرمانه
برنامه «غيرمحرمانه» اين هفته با موضوعِ صنعتي سازي ساختمان در ايران روی آنتن شبکه دو سیما می رود.
رضایی:باید در حوزه روستا برنامه و متولی مشخصی داشته باشیم/حسینی: استراتژی توسعه کشور ضد روستا و تولید است و روستاها در آینده از بین خواهند رفت
معاون برنامه ریزی معاونت توسعه روستایی نهاد ریاست جمهوری اظهار داشت: باید در حوزه روستا برنامه و متولی مشخصی داشت و به ساماندهی قوانین برای رسیدن به اهداف و برنامه ها پرداخت.
اقتصاد کشور دچار تورم رکودی شده است
دانش آموخته اقتصاد و مدیریت مالی ، جنگ تحمیلی، تحریم، عدم توجه به شایسته سالاری را سه عامل اصلی در تورم رکودی اقتصاد در کشور دانست.
همراه با مردم در بحران های اجتماعی
گیتی آنلاین - کرمانشاه - ، بر اساس رتبه‌‌بندی برترین مؤسسات مالی اسلامی در جهان که توسط نشریه بین‌المللی بنکر در سال ۲۰۱۸ انجام شد، بانک مهر ایران به‌ عنوان سومین بانک اسلامی برتر در سطح جهان شناخته شد.
مشاور معاون آب و خاک وزیر جهاد کشاورزی: بحران مدیریت آب جدی است/ مدیرکل دفتر برنامه ریزی کلان منابع آب : سال آینده کمبود آب در خوزستان نخواهیم داشت
جانباز اذعان داشت: برای مدیریت در مصرف آب باید برنامه ریزیی هایی صورت بگیرد که متاسفانه در اجرای قانون کوتاهی صورت گرفته است.
بازار محصولات کشاورزی دست دلال است/ افزایش دلالان مساوی با ضرر تولید کننده
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از واسطه های موجود در کشور سهم اندکی از آنها موثر و بخش اعظم آنها موثر نیستند.
مسکن باید از شکل سرمایه داری خارج و به کالای مصرفی تغییر یابد
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برای خارج کردن مسکن از این حالت باید آن را از شکل سرمایه داری خارج و به یک کالای مصرفی تغییر داد. در این راستا باید خانه های خالی تحت یک قانون قرار گرفته و رها نشوند.
دغدغه«غیرمحرمانه»مسكن واجاره نشيني درکشور
برنامه تلویزیونی «غیرمحرمانه» روز جمعه 5آذر ماه به موضوع مسكن در ايران و اجاره نشيني می پردازد.
برای رقابت پذیر بودن صنعت و تولیدات داخلی کشور سیاست حکمرانی نیاز به اصلاح دارد
رئیس سازمان توسعه تجارت کشور اظهار داشت: تا اصلاح سیاست حکمرانی صورت نگیرند، وضعیت ما هر دولتی با هر رویکردی با هر جناح و هر نگاهی وضعیت بدین شکل خواهد بود.
واژه نامفهومی به نام اقتصاد رسانه
گیتی آنلاین - کرمانشاه - رسانه‌ها در همه جای دنیا تریبون مردم هستند اما در ایران یا وصل به کمپانی‌های بزرگ اقتصادی هستند و هزینه‌هایشان توسط این بنگاه‌ها تامین می‌شود یا دولتی و احزاب و یا بصورت مستقل آن‌ها را اداره می‌کنند
راه اندازی دایرکتوری فعالان اقتصادی استان در اتاق بازرگانی کرمانشاه
گیتی آنلاین - کرمانشاه - رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان کرمانشاه از دایرکتوری فعالان اقتصادی استان با بیش از ۶۵۰ واحد صنعتی رونمایی کرد
نظام بانکی کشور حال خوشی ندارد
موسوی نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اتفاقاتی که در شبکه بانکی می افتد، ربطی به اسلام و شریعت و بانکداری اسلامی یا غیراسلامی ندارد. بلکه به کج رفتاری ها، عدم نظارت و شرایط خاص اقتصادی کشور مرتبط است.
فناوری بلاکچین سبحان، توان ایجاد موج جدیدی از حرکت فناورانه را در جهان دارد
علی پاک باخته گان زنجانی و محسن سبحانی، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل (خانه بلاک چین ایران و شرکت دانش بنیان فناوری زنجیره بلوکی سبحان) در یادداشت مشترکی با عنوان دانش و فناوری ایرانی در المپیاد فرهنگ ملل می گویند:
ساختار اقتصادی کشور باید اصلاح شود تا درآمدها واقعی و حقیقی شود
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حدود 40میلیون نفر ازجمعیت کشور نیاز به کمک فوری و آنی دارند.
نوری: آموزش های کلاسیک در حوزه صادرات، باید بطور مستمر به روز شود/ مرحبا: بازرگانان ما در مقابله با بازارهای هدف، نیاز به علم و هنر جهان شمول دارند
معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه صادرات ایران اظهار کرد: صادرکنندگان ما در بهترین مبادی اندازه گیری کیفیت، دارای رتبه هستند. اما صادرات، نیاز به توسعه دارد
مرکز رصد و تشکیلات مناسبی برای سیاست های اصل44 وجود ندارد
معاون پیشین سامان خصوصی سازی کشور اظهار داشت: اجرای سیاست های اصل 44 به سختی برگرداندن یک لوکوموتیو از روی ریل قطار در جهت مخالف بود.
خرد:به عقب ماندگی در هوشمندسازی کشاورزی دچار هستیم/عسگری:شفافیت اطلاعات منافع برخی را به خطر می اندازد
نایب رییس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه شفافیت اطلاعات منافع برخی را به خطر می اندازد، اضافه کرد: اگر بخش کشاورزی هوشمندساز داشته باشیم، دست بسیاری از واسطه ها، سودجویان و سوداگران کوتاه خواهد شد.
دولت پاسخگو باشد/ چرا در صنعت خودرو دولت تصدی گری صد در صدی دارد؟
دبیر و عضو هیئت مدیره انجمن قطعه سازان خودرو کشور اظهار داشت: دولت در صنعت خودرو 6 تا 18درصد بیشتر سهام ندارد، بنابراین چرا باید تصدی گری صددرصدی داشته باشد.
«طرح جهش تولید مسکن» برای رفع کمبود مسکن/ به ده میلیون واحد مسکونی نیاز داریم
آرامی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در «طرح جهش تولید مسکن»دولت قرار نیست خانه بسازد بلکه از سازندگان به ویژه انبوه سازان حمایت می کند.
انبوه سازي مسكن در ايران در «غیرمحرمانه» بررسی می شود
برنامه تلویزیونی «غیرمحرمانه» جمعه ٢٦ شهريورماه به گفتگو پیرامون انبوه سازي مسكن در ايران می پردازد.
آزادیخواه:پیش بینی افزایش نرخ دام و طیور در نیمه دوم سال جاری/قدیری: باید منتظر افزایش قیمت محصولات پروتئینی باشیم
نماینده مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: نمی توان گفت که حتما قیمت گوشت قرمز و سفید گران خواهد شد لیکن این پیش بینی وجود دارد که با توجه به شرایط جهانی و مسائلی که در کشور وجود دارد نمی توان تولید کننده را وادار کنیم که محصولات خود را ارزان بفروشد در حالیکه گران خریداری کرده است. لیکن در حال حاضر باید منتظر احتمال افزایش نرخ دام و طیور و محصولات دامی باشیم.
روند کند سرمایه پذیری باید اصلاح شود
عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان تصریح کرد : متأسفانه در کشور قابلیت جذب سرمایه در حد انتظار وجود ندارد .
بررسی مشكلات صنايع دامي در ايران  در«غیرمحرمانه»
برنامه تلویزیونی «غیرمحرمانه» روز جمعه 12 شهریور ماه مشكلات صنايع دامي در ايران را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.
گزیده ها
داغ ترین ها
دست کوتاه مردم از میوه /  زنگ خطر، بحران تغذیه به گوش می رسد
گزارش
ماجرای بدهی ۱۷۰میلیون دلاری سهامدار خارجی پتروشیمی مهرچیست؟ آیا مدیر هلدینگ خلیج فارس، قصد فرافکنی دارد؟
عناوین کل اخبار