پذیرش آگهی در پایگاه خبری گیتی آنلاین 09036503610      

گیتی آنلاین

تأیید و تأکید مشاور عالی وزارت اقتصاد و دارایی بر کارابودن برنامه راهبردی بانک سپه
گیتی آنلاین - مشاور عالی وزارت امور اقتصادی و دارایی بر کاربردی بودن برنامه راهبردی بانک سپه تأکید کرد و اظهارداشت: بانک سپه یکی از بابرنامه ترین و منضبط ترین بانک های کشور به شمار می رود که در راستای اهداف تبیین شده توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی و همچنین اهداف کلان دولت گام بر می دارد.
کاهش قیمت برنج در بازار
گیتی آنلاین-نائب رئیس انجمن برنج از آغاز برداشت برنج تا 40 روز دیگر خبر داد و گفت: با نزدیک شدن به زمان برداشت برنج، قیمت این محصول کاهش می یابد.
زیان 11 میلیارد دلاری بورس عربستان طی یک هفته
گیتی آنلاین– روزنامه عربستانی الحیات چاپ لندن اعلام کرد: عملکرد هفته گذشته عربستان شاهد یک رکود بوده و در بازه زمانی هفت روزه حدود 11 میلیارد و 500 میلیون دلار زیان دیده است.
قیمت طلا افزایش یافت
گیتی آنلاین-کاهش ارزش دلار و نگرانی ها از تبعات خروج انگلیس از اتحادیه اروپا موجب شد تا تقاضا برای خرید طلا افزایش یابد و قیمت فلز زرد امروز به بالاترین رقم در طی بیش از یک ماه گذشته برسد.
بازار کالاهای فناوری اطلاعات تحت تاثیر نوسان نرخ ارز قرارگرفته است
گیتی آنلاین-رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران از افزایش قیمت برخی کالاهای فناوری اطلاعات (آی تیIT) در بازار به دلیل بروز نوسان در نرخ ارز خبر داد.
افشای همکاری بانک مرکزی با بانک‌ها برای مخفی کردن تخلفات بانکی
گیتی آنلاین-مرکز پژوهش‌های مجلس در گزارشی با عنوان «آسیب‌شناسی نظام بانکی؛ عدم نظارت مؤثر بانک مرکزی بر بانک‌ها و مسئله اقتدار» از همکاری بانک مرکزی با بانک‌های متخلف، پرده برداشت.
سهم ۴۰درصدی دلار در مبادلات جهانی/ یوآن جایگزین دلار می شود؟!
گیتی آنلاین - کارشناسان بر این باورند چین که به تازگی توانسته پول ملی خود را وارد سبد ارزهای بین المللی کند، در تکاپوست تا یوان را به جایگزینی برای دلار آمریکا در معاملات جهانی تبدیل کند.
مجامع عمومی عادی سالیانه و فوق‌العاده پست‌بانک‌ایران بیست‌و‌دوم آبان‌ماه برگزار می‌شود
با توجه به فراهم نمودن مقدمات و اطلاع‌رسانی لازم، مجامع عمومی عادی سال 1394(نوبت دوم) و بطور‌فوق‌العاده پست‌بانک‌ایران، شنبه بیست‌و‌ دوم آبان‌ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.
آخرین عناوین