پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مبارک باد      

gitionline.ir

5 ایراد شایع در خودروهای چینی

5 ایراد شایع در خودروهای چینی

خودروهای خوش برو روی چینی چند سالی است که بازار خودروی ایران را احاطه کرده و مشتریانی دارد، اما غافل از اینکه در هر کدام از خودرو های چینی ومدل هایی که هرساله وارد بازار ایران می شود دارای ایراد های فنی و خطرناکی است که متاسفانه در ایمن سازی آن از طرف شرکت عرضه کننده دقتی صورت نگرفته است.
خودرو جدید لوکسژن در نمایشگاه خودرو تهران
برند تایوانی لوکسژن قرار است توسط شرکت آرمان موتورکویر درنمایشگاه خودروی تهران 96 رونمایی شود.
سه کشور اروپایی خطاب به واشنگتن: از برجام خارج نشوید
گیتی آنلاین-بنا بر بیانیه وزیر خارجه آلمان سه کشور انگلیس، فرانسه و آلمان از آمریکا خواسته‌اند تا از توافق هسته‌ای ایران خارج نشود.
ترامپ ممکن است از توافق خارج نشود اما به متحدانش برای تغییر در آن فشار بیاورد
گیتی آنلاین-روزنامه کریستین ساینس مانیتور در گزارشی نوشت: رئیس‌جمهور آمریکا با وجود تهدیداتش برای لغو توافق هسته‌ای ممکن است از آن خارج نشود و در ازاء متحدان واشنگتن در این توافق را برای اعمال تغییرات مورد نظرش تحت فشار قرار دهد.
برگ برنده 95 هزار میلیارد تومانی «صندوق‌های درآمد ثابت» در بازار پول/ صندوق‌های بورسی‌ چرا از بانک‌‌ها سر درآوردند؟
گیتی آنلاین-بررسی وضعیت 19 صندوق سرمایه‌گذاری بزرگ با درآمد ثابت که 94.2 درصد از حجم کل دارایی 64 صندوق با درآمد ثابت بورسی را در اختیار دارند، نشان می‌دهد 70.2 درصد منابع این بانک‌ها سپرده بانکی است و سود حاصله از سیستم بانکی به دست می‌آید.
تحقق چشم‌انداز ۳۰ میلیارد دلاری مبادلات بانکی میان ایران و ترکیه
گیتی آنلاین-رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به انجام بررسی‌های فنی در حوزه بانکی بین تهران و آنکارا ابراز امیدواری کرد که در راستای توسعه مبادلات بانکی میان دو کشور، ایران و ترکیه هرچه سریع‌تر به چشم‌انداز ۳۰ میلیارد دلاری دست یابند.
دلایل عمده شکایات کم‌فروشی اینترنت / برخی شرکت‌های اینترنت هزینه مازاد دریافت می‌کنند
گیتی آنلاین-وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه بیشترین موارد شکایات کم‌فروشی اینترنت مربوط به عدم رعایت امنیت مودم وای‌فای یا به‌روزرسانی اتوماتیک نرم‌افزارها بوده است، گفت: برخی شرکت‌ها مشترک را بین دو تا پنج درصد بیشتر از چیزی که به صورت واقعی دانلود می‌کند، شارژ می‌کنند. البته آنها استدلال‌های مختلفی داشتند که درباره این موضوع پس از گزارش سازمان تنظیم مقررات تصمیم‌گیری می‌شود.
اسامی شرکت‌های غیرقانونی پیش‌فروش خودرو اعلام شد
گیتی آنلاین-سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اسامی هفت شرکتی که به صورت غیرقانونی خودرو پیش‌فروش می‌کردند را اعلام کرد.
تهدید تلگرام به قطع خدمات خود در ایران و روسیه
گیتی آنلاین-موسس شرکت تلگرام از تصمیم احتمالی خود برای قطع خدمات این پیام رسان در ایران و روسیه خبر داد.
پدیده شوم «شبه عسل» در بازار/ماهیت عسل‌های ۱۰ هزارتومانی!
گیتی آنلاین-نایب رئیس اتحادیه سراسری زنبورداران با بیان اینکه پیش بینی می شود امسال میزان تولید عسل در کشور افزایش یابد، از عرضه چشمگیر عسل های تقلبی و شبه عسل ها در بازار انتقاد کرد.
آخرین عناوین