پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

اجرای برنامه قیمت تضمینی در بورس کالا عصای دست کشاورزان است
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای سیاست قیمت تضمینی در بورس کالا را می توان به عنوان یک تکیه گاه و عصای دست کشاورزان تلقی کرد که به توسعه این بازار و افزایش صادرات کمک می کند.
تجارت غذای حلال در مسیر جاده ابریشم
طرح احیاء جاده ابریشم و تاثیر این مسیر بازرگانی بر تمامی کشورهای حاضر در این منطقه، حضور بیش از پیش تولید کنندگان محصولات غذایی در ایران را در بازارهای مصرف این کشورها الزامی می سازد.
از واردات آب چه خبر؟
در حالی که چندی پیش معاون اول رییس جمهور صراحتا اعلام کرد که موضوع احیای دریاچه ارومیه به هیچ وجه نمی تواند از دستور کار دولت خارج شود و حتی اگر نیاز باشد که میلیاردها دلار اعتبار خارجی برای این کار اختصاص دهیم که طرح های انتقال آب از خارج از کشور را به دریاچه ارومیه اجرا کنیم حتما این کار را انجام خواهیم داد، معاون آب وزیر نیرو گفته که انجام این کار در اولویت کاری وزارت نیرو نیست.
تاريخچه تأسيس بانك ملي ايران
پس از استقرار مشروطيت هنگامي كه دولت از مجلس شوراي ملي اجازه استقراض خارجي خواست،به منظور قطع نفوذ سياسي و اقتصادي بانكهاي مذكور و در ترميم وضع مالي خزانه ضمن مخالفت با استقراض خارجي تاسيس بانك ملي ایجاد شد.
خودروسازان با لابی سنگین خود مانع اجرایی‌شدن قانون اسقاط خودروهای فرسوده در ازای خودروهای نو شده‌اند و در این قسمت هم درآلودگی هوای کلانشهرها مقصر و بزرگترین عامل به شمار می روند. همانطور که پیش تر خدمت شما عرض کردم، سال ۱۳۸۸ مصوبه‌ای به تصویب هیات دولت رسید که بر مبنای آن خودروسازان موظف شدند معادل ۳۰ درصد تولیدات خود، خودروی فرسوده از رده خارج کنند اما حتی یک روز هم این مصوبه اجرایی نشد
ایرباس: تحویل 97 هواپیمای باقی‎مانده به ایران بعید است
گیتی آنلاین-شرکت هواپیماسازی ایرباس انتظار دارد تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران، به قرارداد این شرکت با ایران خاتمه دهد.
پرده‌برداری از ظرفیت‌های مغفول زغال سنگ در ایران
گیتی آنلاین - گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس تاکید می‌کند که در ایران به علت وجود منابع عظیم نفت و گاز، سرمایه‌گذاری و توسعه بخش زغال سنگ کشور مغفول مانده است. اگر چه تنها مصرف کننده زغال سنگ در ایران، شرکت ذوب‌آهن اصفهان است، اما با این حال فعالیت معادن زغال سنگ به منظور تامین مواد اولیه کارخانه تولید فولاد موجب اشتغال‌زایی برای ۳۰ هزار نفر شده که عدد قابل‌توجهی است.
اطلاعیه شماره 11 بانک آینده
متعاقب مصوبه شورای محترم پول و اعتبار و ابلاغ بانک محترم مرکزی ج.ا.ایران مبنی بر واگذاری امر مدیریت دارائی‌ها و بدهی‌های تعاونی اعتبار افضل توس (در حال تصفیه) به بانک آینده و همان‌گونه که باقی‌مانده سپرده‌گذاران گرامی تعاونی پیش‌گفته، به‌خوبی مطلع می‌باشند؛ بانک آینده، از ابتدای امر، نهایت تلاش خود را معمول داشته تا مطالبات سپرده‌گذاران محترم، وفق ضوابط ابلاغی، با فوریت تعیین‌تکلیف گردند.
عبور «به سلامت» از گردنه تاریخی ابرچالش‌ها
گیتی آنلاین - کارنامه موفق صادرات غیرنفتی|نقدینگی سرگردان را کجا می‌توان جذب کرد؟
مدیر عامل شرکت آب منطقه البرز گفت:البرز به لحاظ مصرف بیش از حد به آسیب های زیست محیطی دچار شده است. چرا که در هنگام بارگذاری ها و کاربری ها به برنامه آمایش توجهی نگردیده است.هر چند احیا آب های زیرزمینی در دستور کار قرار داده شده اما توفیق خاصی در این راستا حاصل نشده است.
آخرین عناوین