پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

چالش‌های روزنامه نگاری تحقیقی در افغانستان
خیرالدین رحمانی دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه علامه طباطبایی

چالش‌های روزنامه نگاری تحقیقی در افغانستان

صنعت سینما بر اریکه فراموشی
گیتی آنلاین - کرمانشاه - حدود چند ماهیست که سینما استقلال شهر کرمانشاه که به عنوان اولین سینمای این شهر شناخته می شود به دلیل مشکلات فنی و ساختمانی و برخی مشکلات مالی و به دلیل مشکلات و مسائل اقتصادی که این روزها دست به گریبان همه همشهریان عزیز است تغییر کاربری داده و مالک ان اقدام به تغییر کاربری این سینما به پارکینگ خودرویی نمود ه است
وقتی کلاس‌های آنلاین کفر دانشجویان را درمی‌آورد
گیتی آنلاین - کرمانشاه - ماه‌های دی و بهمن، زمان امتحانات دانشجویان است. امتحانات این دوره، دومین تجربه آن‌ها در دوره کرونا است. ترم قبل سیستم دانشگاهی با شوک کرونا مواجه شد و تمام کوتاهی‌ها و ناکارآمدی‌ها بر دوش میهمان ناخوانده، یعنی شیوع یک‌باره ویروس کرونا افتاد.
مصیبتی به نام بی فرهنگی و غلامان مدرک گرا
فرقی ندارد که سرکارگر باشند یا مدیر یا مدیرکل یا وزیر و یا بالاتر ، نسبت به قدرت بالادست بسیار خاضع و ترسو و نسبت به فرودست بسیار دلیر هستند.
۹۷ چاپخانه در کرمانشاه فعال است
گیتی آنلاین - کرمانشاه - معاون فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه روز شنبه در آیین تجلیل از پیشکسوتان صنعت چاپ و نشر استان که در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه برگزار شد، افزود: مراحل اداری صدور مجوز برای ۱۲ چاپخانه دیگر در حال انجام است و به زودی این تعداد هم فعالیت خود را در استان شروع می‌کنند.
نقد کتاب گره گشایی به شیوه فیلسوفان و مهندسان
کتاب «گره گشایی به شیوه فیلسوفان و مهندسان» از مجموعه کتاب هایی است که توسط پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تحت عنوان تاملات صاحب نظران ایرانی در باب آموزش عالی به رشته تحریر در آمده است.
آموختن از دانشجویان
معتمدنژاد معتقد بود که همیشه در حال آموختن از دانشجویانش است، او لفظ «دکتر» را تا قبل از جلسه دفاع دکتری برای دانشجویانش به کار نمی‌بُرد.
«اینفودمی»، شبه‌ویروسی در شرایط مواجهه با کرونا
دکتر خانیکی درباره مفوم اینفودمی گفت: شرایط فعلی یک مفهوم مهم به نام اینفودمی را ایجاد کرده است. منظور از اینفودمی پیش آمدن وضعیتی است که طی آن افراد فعال و کاربران فضاهای مجازی دوشادوش ویروس به تبادل اطلاعات درباره این بیماری می‌پردازند و جامعه قربانی ویروس کرونا، با یک شبه‌ویروس دیگری نیز روبه‌رو است.
آلمان درباره پیامدهای خروج از «برجام» هشدار داد
گیتی آنلاین-وزیر خارجه آلمان اعلام کرد که خروج از «برجام» موجب بی میلی قدرت های دیگر از قبیل کره شمالی برای شرکت در مذاکرات بین المللی است.
حصارکشی برخی کوچه های مشرف به سراب قنبر کرمانشاه + فیلم
گیتی آنلاین - کرمانشاه - سراب قنبر، محله‌ای در جنوب غربی شهر کرمانشاه است. این محله پیشتر روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان کرمانشاه در استان کرمانشاه به‌شمار می‌آمد که با افزایش ساخت‌ساز و توسعۀ شهر کرمانشاه، به تدریج در حریم شهر قرار گرفته و به یک محله در بافت منطقۀ ۴ شهرداری کرمانشاه تبدیل شد.