پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

روابط عمومي استانداري كرمانشاه براي دومين سال پياپي رتبه...
افتخاري ديگر براي تيم پويا و كارآمد اطلاع رساني استان :

روابط عمومي استانداري كرمانشاه براي دومين سال پياپي رتبه...

گیتی آنلاین - براساس نتايج ارزيابي مستمر صورت گرفته توسط وزارت كشور و بررسي شاخص هاي كمي و كيفي حوزه خبر، اداره كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري كرمانشاه رتبه برتر كشور را در حوزه اطلاع رساني كسب كرد.
انتصابات قریب الوقوع در شبکه های صدا و سیما
براساس خبرهای رسیده احتمال تمدید حکم عبدالعلی علی عسکری زیاد به نظر می رسد و شاه آبادی معاون سیما که از مدتها پیش به فکر تغییرات وسیع در شبکه های سیما بود آن را اعمال خواهد کرد .
تقی پور:حکمرانی یک نظام نوشته شده و تدوین شده است؟/جلالی: فقدان حکمرانی مدرن در حوزه فضای مجازی حاکم است
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا هر کشوری نحوه ای از حکمرانی را در تمام ابعاد کشور دارد و حکمرانی در فضای مجازی نیز از این قائده مستثنی نیست. منتهی اینکه آیا این حکمرانی یک نظام نوشته شده و تدوین شده است؟
«غیرمحرمانه»های حكمراني سايبري در ايران
برنامه تلویزیونی «غیرمحرمانه» روز جمعه 15 مرداد ماه حكمراني سايبري در ايران را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.
مروری بر «طرح صیانت ازحقوق کاربران درفضای مجازی وسامان‌دهی پیام‌رسان‌های اجتماعی» / بایدها و نبایدها
گیتی آنلاین - گروه اجتماعی - طرح جنجالی مجلس که بسیاری آن را طرح کنترل فضای مجازی می دانند این روزها مخالفان و موافقان زیادی دارد ، از همین‌رو بر آن شدیم تا با نگاهی تحلیلی این طرح مجلسی یازدهم را بررسی و راستی آزمایی کنیم که آیا محقق خواهد شد ؟ چه کاستی های دارد و نقاط قوت آن کجاست؟!
۹۷ چاپخانه در کرمانشاه فعال است
گیتی آنلاین - کرمانشاه - معاون فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه روز شنبه در آیین تجلیل از پیشکسوتان صنعت چاپ و نشر استان که در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه برگزار شد، افزود: مراحل اداری صدور مجوز برای ۱۲ چاپخانه دیگر در حال انجام است و به زودی این تعداد هم فعالیت خود را در استان شروع می‌کنند.
تبلیغات و حیات سیاسی اقتصادی رسانه ها
مساله این است که آیا رسانه ها بدون تبلیغات می توانند به حیات سیاسی-اقتصادی خود ادامه دهند. طبیعتاً جواب همه این است که هیچ سیستمی بدون داشتن حامی مالی قادر به ادامه حیات نیست.
به دختران گفتیم از جنس فیروزه هستند
فعال فرهنگی در حوزه ترویج عفاف و حجاب یک گروه پنج نفره دختران نوجوان را به جمع ۱۵۰۰ نفره «فیروزه نشان‌ها» رسانده است.
استانداری کرمانشاه در حوزه اطلاع رسانی، دستگاه اجرایی برتر کشور شد/ روابط عمومی استانداری کرمانشاه مورد تقدیر قرار گرفت
گیتی آنلاین - کرمانشاه - بر اساس نتایج ارزیابی صورت گرفته توسط شورای اطلاع رسانی دولت در سطح دستگاه های اجرایی و استانداری سراسر کشور و مکاتبه سخنگوی دولت؛ استانداری کرمانشاه در حوزه عملکرد رسانه ای در هفته دولت حائز رتبه برتر کشور شد.
توسعه اقتصادی در پرتو رسانه
مردم امروز دنیا دیگر از رسانه جدا نیستند و زندگی آنها با رسانه گره خورده است. نقش رسانه ها و در عین حال ابزارهای رسانه ای در تنظیم زندگی فردی و اجتماعی بشر امروز انکار ناپذیر است.