پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      

gitionline.ir

آموختن از دانشجویان
معتمدنژاد معتقد بود که همیشه در حال آموختن از دانشجویانش است، او لفظ «دکتر» را تا قبل از جلسه دفاع دکتری برای دانشجویانش به کار نمی‌بُرد.
حصارکشی برخی کوچه های مشرف به سراب قنبر کرمانشاه + فیلم
گیتی آنلاین - کرمانشاه - سراب قنبر، محله‌ای در جنوب غربی شهر کرمانشاه است. این محله پیشتر روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان کرمانشاه در استان کرمانشاه به‌شمار می‌آمد که با افزایش ساخت‌ساز و توسعۀ شهر کرمانشاه، به تدریج در حریم شهر قرار گرفته و به یک محله در بافت منطقۀ ۴ شهرداری کرمانشاه تبدیل شد.
«اینفودمی»، شبه‌ویروسی در شرایط مواجهه با کرونا
دکتر خانیکی درباره مفوم اینفودمی گفت: شرایط فعلی یک مفهوم مهم به نام اینفودمی را ایجاد کرده است. منظور از اینفودمی پیش آمدن وضعیتی است که طی آن افراد فعال و کاربران فضاهای مجازی دوشادوش ویروس به تبادل اطلاعات درباره این بیماری می‌پردازند و جامعه قربانی ویروس کرونا، با یک شبه‌ویروس دیگری نیز روبه‌رو است.
نرخ ۳۹ ارز بانکی اعلام شد
بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز (چهار شنبه) هفدهم مردادماه اعلام کرد که نرخ هر دلار آمریکا ۴۲۰۰ تومان و نرخ هر پوند انگلیس با ۳۷ ریال افزایش نسبت به روز گذشته ۵۴ هزار و ۳۸۷ ریال و هر یورو نیز با ۲۶۰ ریال افزایش در مدت زمان مشابه ۴۸ هزار و ۷۹۶ ریال ارزش‌گذاری شد.
قطر: مذاکره درباره بحران اخیر تنها پس از لغو تحریم‌ها انجام می‌شود
گیتی آنلاین - وزیر خارجه قطر گفته است هرگونه مذاکره درباره بحران به وجود آمده تنها پس از لغو تحریم‌ها می‌تواند آغاز شود.
دست ما برای مقابله با مصوبه سنای آمریکا باز است/ترامپ هرکجا رفته شَر با خودش برده است
گیتی آنلاین - عضو هیئت عالی نظارت بر برجام گفت:دست ما برای مقابله با کاری که آمریکایی‌ها کردند باز است و مسلماً ایران تردید نخواهد کرد که موضع ابتکار را در صحنه سیاسی و بین الملل در این باره داشته باشد.
تحریم‌های جدید سنای آمریکا آشکارا بندهای ۲۶ و ۲۹ برجام را نقض کرد/ مسئولان نباید اسیر خوش‌بینی نسبت به دشمن شوند
گیتی آنلاین - جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در واکنش به تصویب قانون تحریم‌های جدید علیه ایران در سنای آمریکا بیانیه‌ای صادر و تاکید کرد: تحریم‌های جدید سنای آمریکا آشکارا بندهای ۲۶ و ۲۹ برجام را نقض کرده است.
تاکید بر فرهنگ و هویت ایرانی
نشست خبری نخستین مسابقه جایزه سال استیکر، صبح روز دوشنبه، 23 دی ماه 1398 با حضور میثم عسگری مدیرعامل پیام رسان آیگپ و رئیس جایزه سال استیکر، سیدمسعود شجاعی طباطبایی دبیر جایزه سال استیکر، بهرام عظیمی رئیس هیئت داوران جایزه سال استیکر و محمدمیثم میثمی مدیر فرهنگسرای اندیشه در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد.
«ابوبکر البغدادی» در بازداشت نیروهای آمریکایی است
گیتی آنلاین-یک فرمانده الحشد الشعبی عراق اعلام کرد که ابوبکر البغدادی سرکرده داعش در اختیار و بازداشت آمریکایی هاست.