پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۰۳۴۰
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۹
اجرای مراسم صبحگاه مشترک هفته ناجا در ارومیه
مراسم صبحگاه مشترک هفته ناجا در ارومیه با حضور مقامات لشکری و استانی برگزار گردید. در این مراسم بر مشارکت مردم در تامین امنیت از سوی سخنرانان تاکید شد.
مراسم صبحگاه مشترک هفته ناجا در ارومیه با حضور مقامات لشکری و استانی برگزار گردید. در این مراسم که با ایراد سخرانی فرمانده نیروی انتظامی استان، نماینده ولی فقیه در ارومیه و استاندار آذربایجان غربی همراه بود، بر مشارکت مردم در تامین تاکید شد.سردار اصلانی، فرماندهی انتظامی استان پس عرض خوش آمدگویی به حاضرین و مهمانان گفت: بی شک پلیس میتواند در ایجاد احساس امنیت اجتماعی نقش بی بدیلی را داشته باشد که بر اساس نظر سنجی ها و یافته های اجتماعی صورت گرفته در کشور، پلیس در بین مردم بیشترین محبوبیت را دارد و با الهام از اسناد اصیل مکتبی و با رویکردی پیشگیرانه و با تعامل و حمایت همه جانبه مسئولین استانی و کشوری و لشگری و همچنین مشارکت عمومی مردم توانسته است امنیت نسبی را در استان ایجاد کند.

فرمانده نیروی انتظامی استان آ.غ با اشاره به کسب رتبه اول قرار گاه نوروزی، کسب رتبه کشوری در اشراف فرماندهی و کسب رتبه برتر در کلانتری های مگنا که از جمله توفیقات این فرماندهی از هفته ناجا سال 1395 تا هفته ناجا سال 1396 می باشد، بیان داشت که نیروی انتظامی استان موفق به کشف 82 درصدی سرقت ها، کشف 100 درصدی سرقت های مسلحانه، کشف 96 درصدی پرونده های جعل، افزایش 126 درصدی ارزش کالاهای قاچاق، اجرای بیش از 290 طرح انتظامی، اجتماعی، مرزی ، کشف 14 تن پیش ساز مواد مخدر، کاهش 25 درصدی تصادفات فوتی درون و برون شهری، متلاشی کردن 120 باند سرقت در سطح استان و کاهش 10 درصدی جرایم مفاسد اجتماعی در در طول این مدت شده است.

 
وی در ادامه گفت: در طول این مدت بیش از 18 هزار پرونده پیرامون اختلافات ملکی خانوادگی به مراکز مشاوره کلانتری ها ارجاع شده است که 83 درصد سازش داشته ایم.

سردار اصلانی در پایان با ذکر اینکه مشارکت مردم در تامین امنیت بسیار حائز اهمیت است و نقش موثری دارد گفت: بالاترین نعمت برای هر کشوری امنیت است که این امنیت به برکت خون شهدا ، هدایت های مقام معظم رهبری و همکاری مردم و انسجام نیروهای انتظامی و امنیتی بوده است.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه و امام جمعه ارومیه با ذکر این نکته که اگر امنیت برقرار نبود مردم نمیتوانستند عزاداری در ایام محرم کنند، گفت: اینکه نیروهای مسلح در کشور جمهوری اسلامی ایران از مقابل قران رژه میروند یعنی سرباز قرآن و خداوند متعال هستند و این یک افتخار بزرگی در بین تمام کشور های جهان است.

نماینده ولی فقیه در ارومیه در پایان خطاب به نیروی پلیس ابراز داشت: پلیس در استان ما توانسته به موفقیت های بسیار زیادی دست پیدا کند و مردم نیز قدردان تلاش های شبا نه روزی شما هستند

قربانعلی سعادت استاندار استان آذربایجان غربی با اشاره به اینکه استان آذربایجان غربی مهد امنیت در کشور است گفت: خوشبختانه یک امنیت مردمی و پایدار را در استان داریم که نشانه همت و اهتمام تمام نیروهای امنیتی و انتظامی و همچنین مردم شریف و شهید پرور استان است.

 وی ادامه داد: پلیس ما یک پلیس اجتماعی است تمامی نهاد های امنیتی و مردم در برقراری امنیت استان سهم خوبی داشتند، اما پلیس با پشتوانه مردمی و حمایت های خیرین امنیت ساز
در خط مقدم برقراری امنیت اجتماعی است.

در ادامه این مراسم از خیرین امنیت ساز، جانبازان و خانواده شهید سلماسی و کارکنان و کادر خدوم نیروی انتظامی تقدیر به عمل آمد.مراسم صبحگاحی مشترک نیروی انتظامی استان آذربایجان غربی در ارومیه با رژه یگان های نمونه انتظامی استان آذربایجان غربی و افتتاح نمایشگاه توانمندی های انتظامی استان آذربایجان غربی به پایان رسید.نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: