پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۰۳۵۶
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۱
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان:
خرم آباد- مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: با توجه به سند تحول بنیادین که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده است، ۲۳ هزار دانش آموز در ۵۴۸ گفتمان دینی که تاکنون در سطح استان برگزار شده است شرکت داشته اند.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین، خدانظر دریکوندی در مراسم گردهمایی ائمه جمعه، روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق لرستان که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، با اشاره به نقش مسئولان در رفع آسیب های اجتماعی، اظهار داشت: تنها آموزش و پرورش در مبارزه با آسیب های اجتماعی دخیل نیست و همه مسئولان می بایست برای رفع معضلات اجتماعی تلاش و همراهی کنند.

وی افزود:همه دستگاه ها باید تلاش کنند تا با تربیت افراد انقلابی و ایثارگر که میتوان به نمونه ی بارز آن شهید حججی اشاره کرد به جامعه و اسلام خدمت کنند.

دریکوندی با اشاره به اینکه خداوند در قرآن پس از خلقت انسان به خود می بالد گفت: خداوند در قرآن نام انسان را در کنار نام خود قرار می دهد و او را خلیفه الله می نامند.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: با توجه به سند تحول بنیادین که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده است، ۲۳ هزار دانش آموز در ۵۴۸ گفتمان دینی که تاکنون در سطح استان برگزار شده است شرکت داشته اند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: