پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۰۴۱۹
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۴
معاون برنامه ریزی ، توسعه مدیریت و منابع سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور:
خرم آباد- معاون برنامه ریزی ، توسعه مدیریت و منابع سازمان جنگلها،مراتع وآبخیزداری کشور در بازدید از طرحها و پروژه های اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان گفت: صیانت از منابع طبیعی باید در بین اقشار مختلف جامعه فرهنگ سازی شود.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین، مصطفی کیاکجوری در این بازدید بابیان اینکه
 برای صیانت از منابع طبیعی باید فرهنگ‌سازی شود اظهار داشتند:کشوری که از منابع طبیعی خدادادی بیشتری برخوردار باشد در تقویت بُعد اقتصادی و اجتماعی خود بهتر می تواند نقش ایفا کند.

وی منابع طبیعی را جزء اموال عمومی، وحفظ و حراست از آن را موجب رونق اقتصادی دانست و تصریح کرد: کشوری که منابع طبیعی آن بیشتر باشد برکات فراوان و شادابی و نشاط در آن مشاهده می‌شودلذا در حفظ آن باید کوشا بود.

کیاکجوری نقش جنگل ها و مراتع در توسعه اقتصادی، صنعت گردشگری و سلامت انسان را مهم برشمردو اظهار داشت: مشارکت بیشتر مردم برای حفاظت از این سرمایه های خدادادی امری ضروری می باشد.

کیاکجوری در ادمه افزود: تلاش در جهت فرهنگ سازی عمومی، ارتقای مشارکت کلیه اقشار جامعه و جلب همکاری کلیه سازمان ها و دستگاه های فرابخشی و برنامه ریزی در تغییر الگوی سوخت، ایجاد کمربند حفاظتی و حذف عوامل مخرب طبیعت از اولویت های اصلی سازمان جنگلها می باشد.

معاون برنامه ریزی،توسعه مدیریت و منابع سازمان جنگلها،مراتع و آبخیزداری کشور،در این سفر یک روزه از طرح های همچون:
-ساختمان درحال احداث اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان 
-نهالستان بام لرستان 
-پارک جنگلی فجرصفا (کشت و صنعت)
-طرح جنگل کاری رازان
-ساختمان در حال احداث منابع طبیعی شهرستان بروجرد
بازدید کردند.

✔️ خبرنگار: پیام عالیخانی چگنی
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: