پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۰۴۲۳
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹
امام جمعه قرچک:
گیتی آنلاین - امام جمعه قرچک گفت: مسئولان امروز به‌جای حاشیه‌پردازی‌ها به فکر معیشت مردم، بیکاری و مدیریت سالم و انقلابی باشند.
به گزارش گیتی آنلاین، حجت‌الاسلام والمسلمین حجت‌اللّه اسماعیلی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: بزرگ‌ترین امتحان در عرصه خدمت، عرصه ریاست، سیاست و اداره جامعه است و در مقابل بزرگ‌ترین معروف و منکر در جامعه اسلامی حاکمیت شخص سالم یا فاسد است.

وی افزود: اگر در جامعه اسلامی کسی معتقد به مسئولیت‌های سالم و صالح نباشد و در انجام وظایف خود شرط و شروط بگذارد و به هر بهانه‌ای از خط خارج شود، او دیگر شیعه و حسینی نیست؛ از اینرو مسئولان باید همواره گوش به فرمان فرمانده کل قوا بوده و به دنبال خیر دنیا و آخرت باشند.

امام جمعه شهرستان قرچک سپس در خطبه دوم نماز عبادی سیاسی با اشاره به هجمه‌های اخیر رسانه‌های بیگانه به سپاه پاسداران تأکید کرد: امروز آمریکا؛ دشمنِ شماره یک ملت‌های جهان، سپاه پاسداران را تروریست معرفی می‌کند؛ این درحالی است که به اذعان همگان این نهاد مقدس امنیت را در منطقه تأمین کرده است.

اسماعیلی با بیان اینکه اگر سپاه نبود دنیا غرق در تروریست می‌شد تصریح کرد: اگر سپاه تروریست باشد، به تعبیر فرمانده کل سپاه، ارتش آمریکا بزرگ‌ترین تروریست در جهان است و آن‌گاه برای حفظ خود باید دنبال سوراخ موش بگردد.

وی در ادامه به موضوع بدعهدی آمریکا در موضوع برجام اشاره کرد و گفت:‌ اگر آمریکا بخواهد از برجام خارج شود ما مشکل و مانعی نداریم و همچنان به حرکت و چرخه علمی خود ادامه می‌دهیم، فقط آن‌ها هستند که متضرر می‌شوند و اعتماد جهانی خود را از دست می‌دهند.

امام جمعه شهرستان قرچک در ادامه افزود: مسئولان امروز به‌جای حاشیه‌پردازی‌ها به فکر معیشت مردم، بیکاری و مدیریت سالم و انقلابی باشند.

اسماعیلی همچنین با اشاره به اتهامات اخیری که نسبت به خانواده رئیس دستگاه قضا در رسانه‌های بیگانه مطرح شده است اظهار داشت: اتهاماتی که علیه رئیس دستگاه قوه قضائیه صورت گرفته، ناشی از کار فتنه‌گران و ضدانقلابیان است، شبکه‌های مغرض و وابسته به دنبال خوراک هستند و امروز بزرگ‌ترین ظلم به جمهوری اسلامی دانسته یا ندانسته، خدمت به شبکه‌های بیگانه است.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم 
نویسنده:رحمت گلستانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: