پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۰۴۲۵
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸
امام جمعه آزادشهر در خطبه های نماز جمعه؛
گیتی آنلاین - نماز جمعه امروز آزادشهر با حضور پرشور مردم ولایتمدار این شهر برگزار شد.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از تیترآزاد، حجت الاسلام والمسلمین عین ا... شهابی امام جمعه آزادشهر در خطبه های امروز نماز جمعه ضمن دعوت مومنین به تقوای الهی، در واکنش به سخنان جدید ترامپ درخصوص سپاه پاسداران، اظهار کرد: سپاه پاسداران بازوی قوی ملت وقدرت شکست ناپذیر نظام ما می باشد.
حجت الاسلام شهابی ادامه داد: سپاه پاسداران یکی از خطوط قرمز ملت ماست و همه مردم ایران پشتیبان و با تمام وجود حامی وهمراه این لشکرخدا می باشند.
امام جمعه آزادشهر افزود: اضمحلال امروز داعشی ها که ازسراسر دنیا برای نابودی اسلام به این منطقه روی آوردند بخاطر تلاش پرصلابت سپاه پاسداران است.
وی در ادامه گفت: بزرگترین تروریست دنیا و حامی همه تروریست ها آمریکا است . اگر از مردم دنیا سوال شود دیوانه ترین ، خشن ترین، منفورترین وشیطانی ترین چهره دنیا و رهبر تروریست ها چه کسی است، بدون درنگ نام ترامپ را به زبان می آورند . 
حجت الاسلام شهابی بیان کرد: خط مقدم مبارزه با این تروریست های جانی سپاه پاسداران است و آمریکا مقابل قوی ترین نیروی ضد تروریستی دنیا ایستاده است و تحریم سپاه بازی کردن با دم شیر است.
امام جمعه آزادشهر در پایان خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران با کسی شوخی ندارد، فرماندهان سپاه هشداری داده اند که اگر آمریکایی ها دست از پا خطا کنند، باید منتظرشدید ترین عکس العمل آن باشند و ما هم می گوییم این هشدار جدی است و ما هم در کنار سپاه پاسداران ایستاده ایم.
انتهای پیام/
نویسنده:رحمت گلستانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: