پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۰۴۲۷
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۴
ماحصل یک سفر یک روزه
روز گذشته به همراه دوستی برای چند ساعتی قصد عزیمت به خارج از شهر و محیطی دور از فضای مجازی و اینترنت کردم. ماحصل این سفر یک روزه گزارشی شد که شما را به خواندن آن دعوت میکنم.روز گذشته به همراه دوستی برای چند ساعتی قصد عزیمت به خارج از شهر و محیطی دور از فضای مجازی و اینترنت کردم. بعد از تعیین مسیر بسوی روستای گسیان واقع در منطقه سیلوانای ارومیه حرکت کردیم.

گسیان یکی از روستاهای سرسبز واقع در دهستان مرگور است که دارای باغات و مناطق گردشگری مناسبی است و در طول سال میزبان گردشگران بسیاری است. پس از دو ساعت گشت و گذار قصد برگشت به ارومیه را کردیم. در مسیر برگشت به قصد تهیه گزارشی کوتاه به مجموعه ورزشی مروارید زیوه که چندی پیش توسط وزیر ورزش و جوانان افتتاح گردید رفتیم.

پس از ورود به مجموعه ورزشی، بازی نونهالان در زمین چمن مصنوعی توجه من را به خود جلب کرد. با حضور در زمین چمن به تماشای بازی نونهالان پرداختیم. بازی چند تن از نونهالان که بسیار سرتر از همسالان خود بودند مرا مجذوب خود کرد.

جسور مربی تیم نونهالان دالامپر زیوه با اشاره به عدم حمایت و توجه مسئولین به ورزش های پایه، امیدوار است که با برگزاری چند دوره استعدادیابی در منطقه، این نونهالان مستعد شناسایی شده و در مسیر درست قرار گیرند.

پس از گفتگوی مختصر با اعضای تیم و مربی، سری به سالن سرپوشیده و سالن های بدنسازی و ورزش‌های رزمی زدم. در سالن سرپوشیده طبق معمول جوانان منطقه مشغول بازی فوتسال بودند. اما نکته قابل تأمل در این بین خالی بودن سالن های ورزشی بدنسازی و ورزش‌های رزمی مجموعه و عدم رغبت جوانان و نوجوانان برای پرداختن به این ورزش ها نمایان بود.

پس از پایان تهیه گزارش، مشاهده نمودم که یکی از نخبه‌های ورزشی منطقه با حضور در زمین چمن مصنوعی با اهدای چند توپ فوتبال شور و شوق خاصی را در بین نونهالان ایجاد کرده است. پیمان حاتمی، دارنده دان جهانی در رشته تکواندو بعد از اهدای توپ ها به نونهالان و تشویق آنها به ادامه رشته ورزشی شان در سطوح تخصصی در گفتگویی چند دقیقه ای از تشکیل تیم استعدادیابی و آموزش رشته تکواندو در مجموعه ورزشی مروارید با سرپرستی خودش خبر داد.

حاتمی گفت: طرح اولیه این کلاس ها در حال اتمام است و پس از نهایی شدن در آینده ای نزدیک در سطح منطقه به اجرا در خواهد آمد.

پس از این گفتگوی مختصر، خداحافظی کرده و بسوی ارومیه و اینترنت و فضای مجازی بازگشتیم.«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: