پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۱۰۴۵۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۶
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی:
خرم آباد-معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت :رتبه‌بندی خبرنگاران استان در آینده‌ی نزدیک انجام خواهد شد.

به گزارش گیتی آنلاین ، شیرزاد بسطامی در دیدار با مدیر عامل، عضو خانه مطبوعات و جمعی از پیشکسوتان و فعالان این عرصه، اظهار داشت: آسیب‌شناسی و رفع معایب موجود در حوزه‌ی مطبوعات و نشریات استان تنها با همکاری و تعامل بزرگان این عرصه خواهد شد.
وی افزود :ساماندهی خبرنگاران باید به صورت منسجم‌تر از قبل صورت پذیرد،امید است با ارائه راهکارها و پیشنهادات سازنده‌ی بزرگان و پیشکسوتان عرصه مطبوعات استان تصمیمات خوبی در این رابطه اتخاذ شود.
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در ادامه با اشاره به اینکه چهار شاخص مهم در تعیین و معرفی خبرنگاران در نظر گرفته شده است،ادامه داد: داشتن یک سال بیمه مطبوعات، رزومه کاری مشخص، مدرک دانشگاهی و داشتن تجربه کاری از جمله این شاخص‌ها به شمار می‌روند.
بسطامی گفت: طرح رتبه‌بندی خبرنگاران استان بر اساس این شاخصه‌ها و با هماهنگی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آینده‌ی نزدیک صورت خواهد پذیرفت و خبرنگاران خبره و درجه‌یک استان مشخص می‌شوند.
وی در پایان بیان کرد: با ساماندهی بازاریاب‌‏های مطبوعاتی  و با انجام اقدامات امیدواریم بسیاری از مشکلات این حوزه رفع و شاهد شکوفایی مطبوعات استان باشیم.

خبرنگار:حدیث رکرک

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: