پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۱۰۴۶۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۵
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان:
گیتی آنلاین - حجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد گفت:رشد جمعیت کشور بسیار کند است و این روند بسیار نگران کننده است.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان،حجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد اظهار کرد:میزان جمعیت هر جامعه ای می تواند یکی از شاخص های توانمندی آن جامعه محسوب شود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان اظهار داشت:جمعیت مولفه قدرت یک جامعه است و طرح کاهش جمعیت سال های قبل در کشور ایران به اجرا در آمده است و موجب آسیب هایی در جامعه شده است.

وی تصریح کرد:در کشور ایران سال هایی را مشاهده می‌کنیم که به علل مختلف، سیاست کلی کشور به سمت کاهش جمعیت متمایل شد و کشور به سمت پیری روی آورد.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان تصریح کرد:برای هر کشوری جمعیت و قشر جوان مولفه اقتدار است و اگر در ایران ازدیاد نسل روی ندهد از حضور تعیین کننده جوانان در جامعه محروم خواهیم شد.

وی اذعان داشت:کشور پیر توان مقابله با بیگانگان را ندارد و به وسیله قشر جوان می توان سازندگی و پیشرفت کشور دست یافت.

نور الله ولی نژاد بیان کرد: آن چه که طی سال های اخیر نمود و بروز بسیاری یافته است حرکت کشور به سمت کاهش جمعیت جوان در سال های آتی را نمایان می‌کند که این مسأله می تواند کشور ایران را از جهات مختلف در معرض خطرات جدی و چه بسا جبران ناپذیری قرار دهد.

این مقام استانی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب طی سال های اخیر این مسأله را با جدیدت به مسئولین و ملت ایران بارها گوشزد کرده و خطرات تحدید نسل و راه کار های افزایش جمعیت را به مناسبت های گوناگون بیان کرده است.

وی گفت:توصیه ام به خانواده ها چند فرزند آوری است نه کم فرزند آوری و رسول گرامی اسلام(ص)،بزرگان دین اسلام و ائمه (ع) به فرزند آوری توصیه کرده اند و فرزند آوری را سعادت خانواده بیان کرده اند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان افزود:نداشتن توان، تغذیه، هزینه، اشتغال و تربیت فرزندان بهانه ای است که جوانان برای فرزند آوری بیان می‌کنند در حالی که خداوند متعال در قرآن کریم به رزق و روزی فرزندان اشاره کرده است.

انتهای پیام/*
نویسنده:رحمت گلستانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: