پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۱۰۴۶۶
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۰
گیتی آنلاین - دکتر دوگانی معاون پارلمانی و امور مجلس دانشگاه پیام نور عصر امروز در دانشگاه پیام نور آزادشهر حضور یافت.
به گزارش گیتی آنلاین به نفل از ایسنا ، دکتر دوگانی در خصوص علت سفر به گلستان در جمع خبرنگاران آزادشهر اظهار کرد: آمده ایم از نزدیک نقاط قوت و ضعف مراکز پیام نور را ببینیم که از مشکلات، معضلات و پیشرفت ها اطلاع پیدا کنیم.

وی افزود: تصمیماتی که در سطح کلان کشوری به هر استان گرفته می شود بهتر است که ما از روی شواهدی که همانند امروز مشاهده کردیم تصمیم بگیریم تا منابع درست تقسیم شود.

معاون پارلمانی و امور مجلس دانشگاه پیام نور بیان کرد: علت حضور ما در آزادشهر بازنگری در رشته ها براساس نیاز منطقه که  رشته هایی که وجود ندارد و برای این شهر نیاز است اضافه شود، نیروی انسانی و فضای فیزیکی که در شان دانشگاه باشد به این شهر تخصیص دهیم.

وی در ادامه تاکید کرد: دانشجویان پیام نور در سراسر کشور از لحاظه رتبه یکسان هستند زیرا امتحانات سراسری برگزار می شود و فرقی نمی کند دانشجو در تهران و یا آزادشهر باشد، دانشجو با یک میزان سنجیده می شود در پیام نور کیفیت آموزشی با یک خط کش اندازه گیری می شود.

دوگانی در پایان گفت :امروز در کلاله یک ساختمان دانشگاه پیام نور که توسط خیرین ساخته شده بود افتتاح و به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/*
نویسنده:رحمت گلستانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: