پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۱۱۴۴
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۴
پیام آیت الله نورمفیدی به مقام معظم رهبری
گیتی آنلاین - نماینده ولی فقیه در استان گلستان در پی پیروزی تاریخ ساز جبهه مقاومت اسلامی بر فتنه تروریسم تکفیری و پایان یافتن سیطره داعش، پیامی به محضر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) صادر کرد.
به گزارش گیتی آنلاین، به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گلستان، آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان در پی پیروزی تاریخ ساز جبهه مقاومت اسلامی عراق و سوریه بر فتنه تروریسم تکفیری و پایان یافتن سیطره داعش، پیامی به محضر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) صادر کرد.

در متن پیام آیت الله نورمفیدی  به محضر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) آمده است:

پیروزی جبهه قدرتمند محور مقاومت در مقابله با خلافت خودخوانده داعش که مولود نامشروع تفکر خبیث وهابیت و اسلام آمریکایی است همه ما را مسرور و ملزم به سجده شکر بر آستان احدیت نموده است.

رهبرا پیروزی بزرگ محور مقاومت در سوریه و عراق و لبنان با درایت حکیمانه حضرتعالی و ایثارگری، اخلاص و شجاعت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و برکت خون شهداء معظم مدافعین حرم و جانفشانی رزمندگان غیور جبهه مقاومت و اتحاد جوانان شیعه و سنی و دیگر ادیان الهی و حمایت همه جانبه مرجعیت دینی و علماء بصیر جهان اسلام صورت گرفته است. در این ماه طلوع خورشید اسلام قلب همه مسلمین عالم و مردم آزادی‌خواه جهان را پر از شور و شعف کرده است.

بدینوسیله اعلام می‌داریم در این برهه مهم تاریخی که پیروزی و سرافرازی پرچم اسلام ناب محمدی را شاهد بودیم کماکان به عنوان پیرو تفکر انقلابی و استکبارستیزی حضرتعالی هستیم که روزبروز برکات و آثار مهم آن در منطقه و سطح جهان روشن‌تر می‌شود.

از حضرتعالی به عنوان ولی امر و مایه فخر و مباهات امت اسلامی و خلف صالح بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی( ره) قدردانی داشته و برای همه مدافعان اسلام ناب و سربازان سنگرهای دفاع از ارزش‌های اسلامی مخصوصا سردار باتدبیر و رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی آرزوی توفیق روز افزون داریم.

انتهای پیام/
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:رحمت گلستانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: