پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۱۳۵۷
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۵
گیتی آنلاین-مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: اشتغال روستایی اولویت مهم برای توسعه اشتغال پایدار در استان است که با پرداخت تسهیلات، فرصت مناسب اشتغالزایی در مناطق روستایی فراهم می شود.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی گلستان، سعید مازندرانی در نشست با بخشدار و دهیاران مرکزی گرگان بر لزوم حمایت از طرح های دارای مزیت و اولویت منطقه ای با ارائه تسهیلات ارزان قیمت تاکید کرد.
وی بیان کرد: برای رسیدن به این هدف، شرکت های تعاونی در مناطق روستایی و محروم از وام ویژه با نرخ سود پایین و بازپرداخت 6 ساله برخوردار خواهند شد.
مازندرانی ادامه داد: ارائه طرح های مناسب با چشم انداز ایجاد اشتغال پایدار و بهره مندی هر چه بیشتر و بهتر از ظرفیت های منطقه ای، دریافت و جذب تسهیلات پرداختی را آسان تر و مسیر رسیدن به اهداف مورد نظر برای تامین مشاغل جدید را کوتاه تر خواهد کرد.
مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی گلستان حمایت از بازارچه ها و تعاونی های دهیاری را جزو سیاست و اصول ثابت در اشتغال این اداره کل دانست.
مازندرانی در نشست خبری ماه قبل خود با خبرنگاران نیز گفته بود که دولت ایجاد 19 هزار و 400 شغل را امسال برای گلستان پیش بینی کرده است که تاکنون حدود 6 هزار شغل ایجاد شده و تا تحقق کامل هدف مورد نظر راه سختی پیش رو داریم.
آمار بیکاری در گلستان 11.9 درصد اعلام شده و استاندار گلستان چند روز قبل با یادآوری اهمیت ایجاد اشتغال و رونق تولید در جامعه گفته بود که بیش از 10هزار میلیارد ریال وام ارزان قیمت زیر نظر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان به کارآفرینان مشاغل خرد و متوسط مناطق شهری، روستایی و عشایری ارائه می شود.

انتهای پیام/*
نویسنده:رحمت گلستانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: