پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۱۸۳۷
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۴
سرمربی تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان:
فروزان سلیمانی عنوان کرد: به همان اندازه که هوای اهواز برای تیم سنندج نامناسب بود برای تیم من هم ناخوشایند بود. صحبت‌هایی که کار بازیکنان من را بی ارزش جلوه می‌دهد، نمی‌پذیرم.
به گزارش گیتی انلاین به نقل از پایگاه خبری ورزش بانوان، در ادامه حواشی ایجاد شده در جریان بازی‌های هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان مبنی بر برگزاری دیدار دو تیم راهیاب ملل سنندج و استقلال خوزستان در هوای غبارآلود، سرمربی تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان در واکنش به صحبت‌های بیان محمودی، سرمربی راهیاب که گفته بود بازیکنان استقلال به چنین شرایطی عادت دارند، در گفتگو با ورزش بانوان اظهار کرد: بازیکنان من به این هوا عادت ندارند. همچنان هوای اهواز غبارآلود است و بازیکنان زمان‌هایی را که باید مشغول تمرین باشند در خوابگاه هستند پس ما باید بیشتر از دیگر تیم‌ها از این شرایط ناراحت هستیم. به همان اندازه که هوای اهواز برای تیم سنندج نامناسب بود برای تیم من هم ناخوشایند بود. چنین صحبت‌هایی کار بازیکنان من را بی ارزش جلوه می‌دهد. ریه ما به تنفس خاک عادت ندارد.
 
فروزان سلیمانی ادامه داد: اگر روز گذشته بازیکنان ما با راهیاب مساوی کردند، به خاطر گرد و غبار موجود در هوا نبود بلکه بازیکنانم از همیشه بهتر بازی کردند. ضمنا در دور رفت که بازی ما و راهیاب در سنندج برگزار شد، این بازی با نتیجه ۱-۰ به نفع راهیاب به پایان رسیده بود، آن هم در شرایطی که سنندج میزبان بود؛ در این بازی نیمه اول را با تساوی بدون گل به رختکن رفتیم و نیمه دوم سنندجی‌ها به خاطر یک پنالتی مشکوک به گل رسیدند. این در حالی است که بیان محمودی در مصاحبه‌ای گفته بود که برای بالا بردن تفاضل گل بیشتر به خوزستان رفته بودیم. تیم سنندج تصور می‌کرد حتما با برد بازی را تمام کند اما این بازی یک طرفه نبود، بیشتر توپ و میدان در میانه زمین جریان داشت و تعداد موقعیت‌های گل هم تقریبا یکسان بود. حتی اگر دو شوت بازیکنم درون چارچوب حریف قرار می‌گرفت، شاید ما برنده زمین را ترک می‌کردیم. احترام زیادی برای بیان محمودی قائلم ایشان ملی پوش سابق فوتبال ما هستند اما امیدوارم برای کار یکیدگر ارزش بیشتری قائل باشیم.
 
سرمربی تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان خاطر نشان کرد: تیم ما دیر بسته شد و خیلی از بازیکنان استقلال جذب تیم‌های دیگر شدند. مشکلات زیادی را پشت سرگذاشتیم. بازیکنانم بعد از اینکه هفته گذشته به دلیل مشکلات مالی شرایط حضور آنها در سیرجان برای بازی مقابل شهرداری این شهر فراهم نشد، تصمیم گرفتند در بازی مقابل راهیاب کاری کنند که نظر مسئولان شهرشان را متوجه خودشان کنند و از سرپرست استقلال خوزستان تقدیر و تشکر کنند. البته اینجا از خانم جهان نجاتی سرمربی سیرجان بابت موافقت با برگزاری این بازی در یک زمان دیگر قدردانی می‌کنم.
 
سلیمانی در واکنش به توضیحات سازمان لیگ فوتبال ایران مبنی بر اینکه سازمان لیگ هیچ اصراری بر ادامه بازی نداشته و به خواست دو تیم به ویژه تیم مهمان بازی ادامه یافته است، گفت: نه با چشم دیدم و نه با گوشم شنیدم، بنابراین قضاوت نمی‌کنم. اما مطمئنم بازی در شرایط عادی آب و هوایی شروع شد و تصاویرش هم موجود است، از دقیقه ۷۵ به بعد به خاطر وزش طوفان و ایجاد گرد و غبار بازی در بدترین شرایط دنبال شد. همه منتظر تصمیم داور بودیم و هیچ اعتراضی به ادامه این دیدار نه از سوی تیم ما بود و نه از تیم خانم محمودی.
 
سرمربی تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان یادآور شد: تیم من ته جدول است در هفته سیزدهم تنها یک برد داشته و تا کنون تیمی را مقصر باخت ندانسته‌ایم. من فقط ۱۶ بازیکن دارم. حتی در بازی دیروز هم رباط پای کاپیتان تیمم پاره شد و سه هفته او را در ترکیب ندارم. حالا ۱۵ نفره شدیم. تیم من در خصوص جذب بازیکنان و نقل و انتقالات بدترین تیم این فصل بود و بسیار ضعیف عمل کرده است. در نیم فصل تمام تیم‌ها بازیکن جدید جذب کردند اما نهایت تلاش تیم من این بود که یک بازیکن فوتسال که تا به حال در زمین فوتبال بازی نکرده به ترکیب تیم اضافه کنیم. گرچه او عملکرد خوبی داشت و من راضی بودم.
 
فروزان سلیمانی: هدف اصلی تیم ملی فوتسال بانوان قهرمانی مجدد در آسیا است

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: