پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۱۸۷۴
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۷
نماینده آبادان در مجلس در گفت وگو با ایرنا:
گیتی آنلاین - نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب با پیشنهاد دولت برای اختصاص 150 میلیون دلار برای حل مشکلات برق خوزستان و مبارزه با ریزگردها در این استان موافقت کردند.
جلیل مختار روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا افزود: محمد باقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه در جلسه امروز مجلس خطاب به نمایندگان خوزستان این خبر خوش را اعلام کرد و گفت که شب گذشته رهبر معظم انقلاب با پیشنهاد دولت برای اختصاص 150 میلیون دلار برای مقابله با ریزگردها و حل مشکل برق خوزستان موافقت کردند.
وی افزود: دولت در لایحه بودجه سال 97 کل کشور این رقم را پیشنهاد کرده بود و آن را در کمیسیون تلفیق بررسی کردیم ولی این موضوع نیاز به اذن رهبری داشت؛ از این رو بنا شد اذن رهبری در این مورد اخذ شود.
وی تاکید کرد : بر این اساس از 150 میلیون دلار، 100 میلیون دلار به مبارزه با ریزگردها در استان خوزستان اختصاص داده می شود و 50 میلیون دلار نیز به حل مشکل برق این استان اختصاص خواهد یافت.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: