پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۲۱۰۵
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲
مدیر منطقه 9 شهرداری کرج:
گیتی آنلاین - مدیر منطقه 9 شهرداری کرج گفت: تسریع و رسیدگی ویژه به پرونده های کمیسیون ماده 100 و مؤدیان بدهکار شهرداری لازم است.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین و به نقل از مدیریت شهری کرج - عباس حق محمدلو  در نشست کمیته درآمدی مدیر منطقه که با مسئولین واحدها در دفتر جلسات شهرداری تشکیل شد، اظهار داشت: بهره گیری از روش های نوین درآمدی در راستای جذب درآمد بیش تر و هماهنگی واحدهای اجرایی به منظور تسریع در امور شهروندان امری بس ضروری است.

مدیر منطقه 9 شهرداری کرج با بیان اینکه تسریع و رسیدگی ویژه به پرونده های کمیسیون ماده 100 و مؤدیان بدهکار شهرداری لازم است، عنوان کرد: در راستای خدمت رسانی به شهروندان و رسیدگی به وضعیت آسفالت، جدول گذاری، خدمات عمرانی و ... شهروندان با پرداخت بدهی معوقه شهرداری، در توسعه و عمران شهر مشارکت نمایند.

حق محمدلو تکریم ارباب رجوع را مهم ترین اولویت شهرداری منطقه 9 دانست و بیان کرد: خدمت به مردم از وظایف ما می باشد و تمام پرسنل موظف به پاسخگویی به امور شهروندان با نهایت ادب و احترام هستند.

این مسئول در رابطه با استقرار میز خدمت در محل درب ورودی ساختمان شهرداری این منطقه خاطرنشان کرد: به منظور تسریع در امور شهروندان و جلوگیری از سرگردانی آن ها در شهرداری و در راستای تکریم ارباب رجوع، با استقرار میز خدمت و حضور یکی از پرسنل شهرداری، مراجعه کنندگان به حوزه موردنظر راهنمایی شده و اطلاعات لازم را دریافت خواهند کرد.

حق محمدلو در ادامه بر ضرورت ارتقاء سطح کیفی پروژه های عمرانی و کاهش هزینه ها در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و گفت: لازم است واحد عمران، نظارت دقیقی بر کنترل پروژ های عمرانی، انتخاب مصالح با کیفیت و نیز نحوه صحیح اجرای پروژ ها داشته باشد تا از مواجه شدن با فرسودگی و از بین رفتن مصالح، نیاز به ترمیم و صرف هزینه های مجدد در مدت زمان کوتاه جلوگیری شود.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: