پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۲۱۰۶
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
گیتی آنلاین- مدیر منطقه 7 شهرداری کرج از جمع آوری یک هزار و 800 پلاکارد و بنر غیرمجاز از سطح این منطقه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری  گیتی آنلاین  و به نقل ازمدیریت شهری کرج - اسماعیل نادربیگیگفت: در راستای حذف زوائد سیمای شهر کرج و به منظور ایجاد نمای بصری شهر، جمع آوری بنرهای غیرمجاز از سطح منطقه 7، در اولویت برنامه های واحد زیباسازی اداره خدمات شهری منطقه قرار گرفت.

وی افزود: این امر در راستای صیانت از حقوق شهروندی، جلوگیری از خطرآفرینی و نیز پیشگیری از اخلال در سیمای شهری انجام می شود که منطقه 7 شهرداری کرج طی چند روز گذشته، اقدام به جمع آوری یک هزار و 800 پلاکارد و بنر غیرمجاز از خیابان های منطقه کرده است.

این مسئول اظهار داشت: حفظ بهداشت روان شهروندان و افزایش آن و همچنین زیباسازی و پیشگیری از اخلال در سیمای شهری امری ضروری می باشد و در این راستا، جلوگیری از نصب تابلوهای غیرمجاز و ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی نقش بسزایی در زیبایی شهر ایفا می کنند.

نادربیگی همچنین تصریح کرد: واحد زیباسازی به مناسبت دهه فجر به نصب چهار هزار و 500 متر ریسه پارچه ای و نصب پرچم سامورایی عمودی ایران در سطح معابر و میادین منطقه اقدام کرده است.

وی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: شست و شوی معابر، جداول، سطل های مکانیزه، نرده ها و نیوجرسی ها توسط واترجت از دیگر اقدامات منطقه 7 به شمار می روند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: