پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۲۱۲۴
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۱
گیتی آنلاین - طی هفته های گذشته و پس از تذکر امام جمعه مطالبه گر فردیس در خصوص طولانی شدن پروسه صدور حکم فرماندار جدید این شهرستان، خبری با این مضمون روی خط خبرگزاریها قرار گرفت؛ «ابوالفضل اینانلو طی حکمی از سوی وزیر کشور به عنوان فرماندار شهرستان فردیس منصوب شد.» خبری کوتاه اما مسرت بخش و امیدوارکننده که نویدبخش رهایی این منطقه از بارِ سنگین مشکلات و کمبودها و غصه هاست.


فرماندار و بخشدار اشتهارد، بخشدار مرکزی کرج، سرپرست اداره کل امنیتی و انتظامی استانداری البرز، معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری شهرستان کرج و...» تنها گوشه هایی از سوابق ابوالفضل اینانلو فرماندار جدید شهرستان فردیس است که وی را سیاستمداری نام آشنا، اخلاقمدار، قانونمند و شجاع معرفی می کنند و افکار عمومی باور دارند که با تلاش ها و جدیت وی می توان به روزهایی بهتر برای فردیس که زیر بارِ محرومیت ها و مشکلات قد خم کرده، امیدوار بود.

فردیس نیم میلیون نفری حتی یک تخت بیمارستانی ندارد، آرامستان ندارد، کمربندی ندارد، شبکه جامع فاضلاب شهری ندارد، در بحث سرانه های ورزشی و آموزشی بسیار فقیر است، زیرساخت های عمرانی و خدماتی ضعیف هستند، گلوگاه های ترافیکی نیازمند ساماندهی می باشند، شهروندان از تردد سگ های ولگرد گلایه مندند، ساخت و سازهای غیرمجاز به حد بحرانی رسیده اند و... این ها گوشه هایی از مشکلات و دغدغه هایی هستند که برای شهروندان به گلایه و بُغض و نگرانی تبدیل شده اند و شهروندان از دولت تدبیر و امید مطالبه می کنند که اجازه ندهید سرنوشت فردیس به روزگار کرج در برابر تهران تبدیل شود. فردیس نمی خواهد در سایه کرج بماند و اعتبارات فعلی شهرستان نیز کفاف حل مشکلات را نمی دهد!

بی شک تدبیر فرماندار جدید فردیس که در مسئولیت های قبلی اش هنر مدیریتی خود را به رخ کشیده و در عین انعطاف و نرمش اما روح قانون را جاری کرده است، می تواند به نقطه ای امیدوارکننده در ساماندهی مشکلات و اختلافات موجود تبدیل شود تا همه پتانسیل ها و ظرفیت ها در مسیر حل مشکلات مردم و ساختن فرداهایی بهتر بکار گرفته شود؛ نیاز امروز شهرستان نه دامن زدن به اختلافات و کوبیدن بر طبل تفرقه و تشدید کینه ها بلکه چنگ زدن به ریسمان نجات وحدت، تعامل و همدلی است و عدم حرکت در بیراهه حاشیه ها نیز مطالبه جدی مردم است.

آوای مردم» ضمن خوشامدگویی به فرماندار جدید فردیس که تعاملات رسانه ای وی زبانزد است و از بدو حضور او اکثر کمیته های شهرستانی و کارگروه های تخصصی با جدیت در حال تشکیل است و شنیده ها از تلاش های مستمر آقای اینانلو برای تکمیل چارت مدیریتی و سازمانی فرمانداری خبر می دهد، امیدوار است که اولویت و دغدغه اصلی حل مشکلات مردم شریف فردیس و توجه به مطالبات به حق شان قرار گیرد و در این مسیر نیاز به همراهی تمام نخبگان و کارشناسان و دلسوزان احساس می شود.

مرتضی اکبری

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: