پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۲۱۲۶
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۵
همزمان با دهه فجر:
گیتی آنلاین - همزمان با دهه فجر، تابلوهای معابر منطقه 7 کرج به همت شهرداری این منطقه به نام شهدا مزین شدند.


به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین و به نقل از مدیریت شهری کرج، همزمان با دهه مبارک فجر، 150 عدد تابلو معرف معابر مزین به نام شهدا در سطح منطقه 7 کرج نصب شد.

بنابراین گزارش، مهم ترین راه احیای هویت محلات، احیای یاد و نام شهدا می باشد که با توجه به مصوبه کمیته نامگذاری در کم ترین زمان ممکن، تابلوهای کوچه ها به نام شهدا مزین شدند.

این تابلوها بر اساس طرح مصوب استانی توسط کنگره شهدا طراحی شده و در سطح استان در حال نصب هستند.

لازم به ذکر است ابتدا خیابان های اصلی و فرعی و سپس کوچه ها به این تابلوها مزین می شوند و امید داریم تا پایان سال جاری تعویض تمام تابلوهای معابر و خیابان های شهر صورت گیرد.

بهسازی و جدول گذاری سطح منطقه در دستور کار قرار گرفته است

مدیر منطقه 7 شهرداری کرج گفت: عملیات بهسازی و جدول گذاری سطح منطقه با هدف سهولت تردد شهروندان در دستور کار قرار گرفته است.

اسماعیل نادربیگی گفت: مدیریت شهری منطقه با هدف ساماندهی معابر، زیباسازی فضاهای شهری، مناسب سازی پیاده روها و جداول حاشیه خیابان های سطح شهر به بهسازی و جدول گذاری در سطح منطقه اقدام کرده است.

وی هدف از اجرای این طرح را مناسب سازی جداول حاشیه رفیوژ میانی بلوار موذن جهت سهولت تردد شهروندان عنوان کرد.

مدیر منطقه 7 شهرداری کرج اظهار داشت: اجرای پروژه های عمرانی به عنوان طرح هایی برای توسعه و آبادانی شهر حائز اهمیت بسیاری است و اجرای این پروژه ها موجب تحولات ساختاری مثبتی در شهر کرج می شود.

نادربیگی همچنین خاطرنشان کرد: پس از بررسی ها و مطالعات کارشناسی، عملیات جدول گذاری بلوار موذن حدفاصل بلوار انقلاب تا رستاخیز به طول یک هزار و 400 متر به صورت رفیوژ میانی و جدول کناری بلوار توسط حوزه عمران منطقه در دستورکار قرار گرفت.

این مسئول در پایان بیان کرد: عملیات مذکور با هدف تامین نیازهای شهروندان و افزایش رفاه آنان در دستورکار منطقه 7 شهرداری کرج قرار گرفته است.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: