پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۲۱۵۵
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۰
با اجرای طرح های فضای سبز؛
گیتی آنلاین - مدیر منطقه 8 شهرداری کرج از احیاء و بازسازی فضای سبز بلوار ملاصدرا و معابر حسن آباد در راستای حفظ و نگهداری فضای سبز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج- محمد رضا سیفی گفت: احیاء و بازسازی فضای سبز بلوار ملاصدرا و معابر حسن آباد کرج در راستای حفظ و نگهداری فضای سبز در دستور کار قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: حفظ و نگهداری فضای سبز شهری حائز اهمیت است و تاثیر بسزایی در سیمای شهری دارد.

مدیر منطقه 8 شهرداری کرج افزود: در این راستا، کاشت گل های فصلی و نیز ترمیم فضای سبز در سطح منطقه در حال انجام می باشد.

این مسئول بیان کرد: همچنین تاکنون جمع آوری نخاله، ایجاد آبخور مناسب، کاشت گل های فصلی در معابر بلوارهای نسترن، نبوت، تربیت مربی و نیز خیابان های مسلم ابن عقیل و شاهد به اتمام رسیده است.

• ترمیم نشست آسفالت کوی کارمندان شمالی

سیفی عنوان کرد: در پی اجرای شبکه اصلی فاضلاب در بلوار کارمندان شمالی در سال 87 و اجرای نادرست عملیات ترمیم نوار حفاری، آسفالت معبر در سال های گذشته نشست کرد.

وی با اشاره به ایجاد هزینه های مستمر برای شهرداری جهت ترمیم آسفالت و همچنین نارضایتی شهروندان، خاطرنشان کرد: با توجه به آسیب شناسی معابر سطح منطقه، ترمیم اصولی نوار حفاری در سال جاری در دستور کار قرار گرفت.

مدیر منطقه 8 شهرداری کرج تصریح کرد: پس از برگزاری جلسات کارشناسی، دیتایل اجرایی جهت ترمیم تعیین و با انتخاب پیمانکار، از روز شنبه 15 مهرماه عملیات ترمیم نوار حفاری بلوار کارمندان شمالی آغاز شد و اکنون در مراحل پایانی قرار دارد و به زودی شاهد بازگشایی این محور هستیم.

• جدول گذاری و پیاده روسازی

این مسئول گفت: یکی از مشکلاتی که در سطح شهر برای شهروندان وجود دارد، عدم وجود پیاده رو مناسب جهت تردد آن ها می باشد که این موضوع، علاوه بر ایجاد خطرات جانی برای شهروندان، موجب مشکلات ترافیکی نیز می شود.

وی با بیان اینکه برطرف کردن موانع و همسطح سازی پیاده روهای سطح منطقه 8 از اولویت های کاری این منطقه است، خاطرنشان کرد: در این زمینه، بیش از دو هزار و 800 متر جدول گذاری و پیاده روسازی در سطح منطقه از ابتدای سال جاری تاکنون انجام شده است.

مدیر منطقه 8 شهرداری کرج در پایان بیان کرد: این پروژه در محل های گلستان- اتحاد، ابوذر شمالی، گلشن و خیابان های مازیار و نسیم به اجرا در آمده است.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: