پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۲۱۷۶
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۹
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان:
خرم آباد-20 طرح در زمینه گردشگری از طریق کارگروه استانی و بانک ها در لرستان به منظور رونق اقتصادی مورد تصویب و بررسی قرار گفته است.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین، گودرز امیری درجلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که امروز در استاندری برگزار شد اظهار داشت: در طرح رونق مجموعا 1180 طرح ثبت نام شده که 1124 مورد از این طرح ها نهایی شده ، از این میزان 565 طرح به دلایل مختلف توسط بانک و کارگروه مورد تأیید واقع نشده  و 112 طرح با مبلغ 260 میلیارد تومان پرداخت شده است.
وی تصریح کرد: 100 طرح با مبلغ 139 میلیارد تومان در حال پیگیری است که با تأیید این مجموعه امید است در طرح رونق تا پایان سال مبلغ پرداخت به 400 میلیارد تومان برسد و این مشروط به این خواهد بود که 139 میلیارد تومانی که در حال بررسی است نهایی شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان بیان داشت: برای نهایی شدن هم مشروط به  پیگیری متقاضیان ، ارائه وثایق و مدارک لازم و نیز انجام کار در موعد مقرر توسط بانک ضروری خواهد بود.
امیری طرح های گردشگری ارائه شده از ابتدای بهمن ماه تا کنون را 35 طرح عنوان کردو افزود: از این تعداد 20 طرح از طریق کارگروه استانی و بانک ها مورد تصویب رسیده و در بانک و کارگروه ها در حال بررسی می باشد.
وی عملکرد بانک ها را با وجود مشکلات عدیده ای که وجود دارد مطلوب و رضایت بخش دانست و خاطرنشان کرد:بانک ها یک سری شرایط دارند که قاعدتا در این شرایط بخشی از اختیارات ملی است  که به استان ها تفویض نشده است و اصولی این است که اگر قرار است مجوزهایی اخذ شود بایستی از طریق بانک ملی پیگیری شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان اضافه کرد: با توجه به اینکه این اقدامات بانکی زمان بر بوده و ضوابط و محدودیت های بانکی دارد که شاید اجازه نخواهندداد آنچه مد نظر کارگروه تسهیل  یا متقاضی است انجام پذیرد.
گودرز امیری ادامه داد: امید است با همکاری مدیران استانی بتوان درحل مشکلات واحدهای تولیدی استان کمک شایانی کرد.
خبرنگار : حدیث رکرک
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: