پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۲۶۱۹
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۱
وایرکس تحولی نو در صنعت غذا
استارت آپ وایرکس که در حوزه ی صنعت غذا و تغذیه ( و به زودی در سایر صنعتها) فعالیت میکند، کار خود را با تبلیغات و مشاوره شروع کرده است.
در آخرین روزهای سال تولید و اشتغال،دانشجویان دانشکده ی تغذیه و صنایع غذایی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی استارت آپ دانشجویی وایرکس Virex, که در نوع خود بزرگترین استارت آپ دانشجویی است, را راه اندازی کردند.
ستارت آپ وایرکس که در حوزه ی صنعت غذا و تغذیه ( و به زودی در سایر صنعتها) فعالیت میکند، کار خود را با تبلیغات و مشاوره شروع کرده است. 
 احسان مرادی موسس استارت آپ وایرکس در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین در مورد ایده ی خود گفت: هدف اولیه ی ما ایجاد یک شبکه ی تبلیغاتی بسیار قوی در فضای مجازی با کمک تعداد زیادی از دانشجویان است و در گام دوم قصد داریم بزرگترین بانک اطلاعاتی صنعت غذا و تغذیه ی ایران را ایجاد کنیم.
مهندس مرادی با اشاره به ویژگی کار آفرینی ایده ی خود ،ادامه داد: در فاز اولیه ی این پروژه که ماهیتی تیمی و گروهی دارد ، پانزده نفر از دانشجویان هسته ی اولیه استارت آپ را تشکیل میدهند و در فاز دوم حدود سی تا چهل نفر مشغول به کار میشوند.
دکتر هدایت حسینی، رئیس دانشکده و  انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور در مورد این استارت آپ گفت:
امروزه حرکت به سمت ایجاد دانشگاه های نسل سوم، اولویت بسیاری از دولت هاست. ما به عنوان مرجع و قطب علمی تغذیه و صنایع غذایی کشور توانسته ایم با ایجاد بستر مناسب برای دانشجویان، زمینه ی فعالیت و کارآفرینی دانشجویی که در راستای سیاست های  اقتصاد مقاومتی است را فراهم کنیم. خوشبختانه دانشجویان دانشکده ی تغذیه و صنایع غذایی متوجه پتانسیل بالای انستیتو شده اند، که نمونه ی بارز آن همین استارت آپ وایرکس است.

دکتر فرهودی، مدیر مرکز رشد و نوآوری صنعت غذا و تغذیه نیز تصریح کرد: 
این مرکز از تمام توان خود برای حمایت مالی و معنوی از کار آفرینی های دانشجویی استفاده کرده و خواهد کرد و با توجه به ماهیت فعالیت این استارت آپ، آینده ی روشنی را برای آن متصور هستیم.
نویسنده:سیدمحمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: