پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۲۶۲۴
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۶
مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری لرستان:
خرم آباد- مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری لرستان در جامعه زنان ایرانی راخانه گزارو خانه نهاد دانست.
به گزارش خبرنگارگیتی آنلاین،لیلا سلاحورزی درمراسم آیین روز زن وتجلیل جمعی از بانوان شاغل شهرداری ،ضمن تبریک فرخنده روز میلاد حضرت فاطمه (س) و میلاد باسعادت امام راحل (ره) اظهار داشت:نگاه تک بعدی به شخصیت حضرت زهرا(س) به نوعی اجحاف خواهذ بود لذا ضرورت دارد به تمامی ابعاد شخصیتی و وجودی ایشان پرداخته شود.
 وی با اشاره به ماجرای باغ فدک والگو بودن این بانودرابعاد سیاسی افزود:ایشان در بعد سیاسی به عنوان اسوه نیزخوش درخشیده اند که در این شرایط وارد شخصیت سیاسی شده و با قرائت خطبه زیبای فدک به هدف خودکه همان مسئله خلافت و کسب باغ فدک بود نائل شدند پس نیاز است به بررسی شخصیت ایشان توجه بیشتری معطوف شود.
مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری لرستان خطاب به زنان مسلمان خاطرنشان کرد: از اینکه به فرموده مقام معظم رهبری زنان ایرانی به عنوان الگوی سوم به جهان معرفی شده اند باید خرسند بود.
سلاحورزی اضافه کرد:زنان شرقی منفعل و خانه نشین،زنان غربی خانه گریز اما زنان ایرانی خانه گذارو خانه نهاد هستند که ایفای نقش همسرداری و فرزندپروری خود گواهی بر این مصداق است.
 وی با اشاره به اینکه دولت دکتر روحانی و استاندارلرستان بر مدیریت بانوان تاکید ویژه ای دارد تصریح کرد:واگذاری نقش های مدیریتی به زنان نه تنها با وجود زنان منافاتی ندارد بلکه با الگوبرداری از بانوی دو عالم می توانند در توسعه جامعه بسیار مؤثر باشد.
خبرنگار: حدیث رکرک
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: