پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۲۶۵۱
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۶
مژده به دانشجویان، دانش آموزان و اهالی کتاب؛
کتاب و کتابخوانی فرهنگی بسیار زیبا و مورد پسند در تمامی جوامع بشری است زیرا با مطالعه کتاب است که علم و آگاهی و فرهنگ و رفتار مردم بالا می رود و به این ترتیب جامعه رشد و ترقی پیدا می کند.
با گسترش فضای مجازی در سالهای اخیر و افزایش استفاده آحاد ملت از آن کانالها و شبکه های مجازی بسیار زیادی در فضای مجازی خصوصا اینستاگرام و تلگرام شکل گرفته است و به تبع آن اشتغالزایی خوبی هم ایجاد کرده است که به گفته وزیر ارتباطات حدود 150 هزار نفر در فضای مجازی به کسب و کار می پردازند و گردش مالی در این فضا میلیاردها تومان است. اما در بین این کانالهای مجازی کتاب و کتابخوانی رونق چندانی ندارد و کانالهای مرتبط بسیار کمی در این زمینه فعالیت دارند از این جهت بر آن شدیم که به معرفی یکی از این کانالها بپردازیم که به تازگی شکل گرفته است و در استان کرمانشاه مخاطبانش روبه افزایش است.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین منطقه کرمانشاه ، کانال تلگرامی « دیوار کتاب » با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و همچنین صرفه جویی در وقت و هزینه مردم توسط تعدادی عز دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی ایجاد شده است که با قرار دادن تبلیغات رایگان در زمینه خرید و فروش کتابهای دست دوم درسی و غیر درسی سبب رونق فروس این کتابها و جلوگیری از خراب شدن و صرفه جویی در هزینه خرید کتابهای درسی شده است.
در این کانال افراد می توانند با عضویت و ایجاد ارتباط با ادمین های کانال تبلیغات خرید و فروش مربوط به کتابهای خود را بصورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار دهند و به این صورت هم کسب درآمد داشته باشتد و هم اینکه کتابهایشان را در اختیار افرادی قرار دهند که توان خرید کتابهای گرانقیمت درسی را ندارند.
یکی دیگر از خدمات این کانال تلگرامی ایجاد بانک اطلاعاتی و آرشیوی از کتابهای درسی و غیر درسی دست دوم است که مخاطبان می توانند با استفاده از گزینه جستجو به راحتی به کتابهای مورد نظر خود دسترسی داشته باشند و با فروشنده و آگهی دهنده ارتباط برقرار کنند و به توافق برسند.
اما از مقامات مسئول و ذیربط مانند وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزارت ارشاد و پلیس فتا انتظار می رود با حمایت از این قبیل کانالهای مجازی در فرهنگسازی استفاده از کتابهای دست دوم و قدیمی و ایجاد اشتغال جوانان تحصیلکرده نقش بیشتری داشته باشند.

در زیر لینک عضویت در این کانال برای علاقمندان قرار داده شده است.

https://t.me/joinchat/AAAAAFFqkDET-234B48EvQ
نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: