پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۲۶۵۴
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۰
به همت سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ؛
این مراسم با حضور سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، نماینده ولی فقیه در استان و مسئولان محلی برگزار شد.
مراسم اهدای جهیزیه به 205 نوعروس سرپل‌ذهابی برگزار شد

 به همت سپاه حضرت نبی اکرم  طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان و زوج‌های جوان، جهیزیه اهدایی به ۲۰۵ نوعروس در شهرستان سرپل‌ذهاب اهدا شد.

این مراسم با حضور سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، نماینده ولی فقیه در استان و مسئولان محلی برگزار شد.

 مراسم اهدای جهیزیه به نوعروسان شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب به همت سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه برگزار گردید.

این اقدام خیرخواهانه با هدف کمک به زوج‌های جوان در شهرستان زلزله زده صورت گرفت.

سردار سید ضیاءالدین حزنی فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی کوثر امروز در مراسم اهدای جهیزیه به 205 نوعروس شهرستان سرپل ذهاب اظهار داشت: سه هزارجهیزیه با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) به مدت ده روز و در کمترین فرصت برای مناطق زلزله زده تهیه شده است.

وی با اشاره به اقداماتی که برای مردم زلزله زده و محروم و مرزی درجاده های صعب العبورصورت گرفته است، گفت: تا به امروز ده هزار و 855 پروژه عمرانی با اعتبار 94 میلیارد و 580 میلیون تومان با مشارکت سپاه نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه، قرارگاه نجف و قرارگاه خاتم الانبیا و قرارگاه کوثر درحوزه های ساخت خانه بهداشت، منزل مسکونی، مسجد ،حوزه علمیه ، تسطیح زمین کشاورزی و آبرسانی اجرا شده است.

وی افزود: 14 میلیارد و 733 میلیون تومان برای حدود 58 هزارفعالیت غیرعمرانی در حوزه های جهیزیه، تجهیزات مساجد ،بسته های خوراک پوشاک لوازم التحریر دراین مدت هزینه شده است.

وی در پایان رمزموفقیت سپاه را قرار گرفتن در کنار مردم بیان کرد و افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از مردم، با مردم و برای مردم برنامه‌ریزی می‌کند که محرومیت‌زدایی از بخش‌های مختلف جامعه یکی از راهبردهای اصلی سپاه است. باید فرماندهان درحوزه مسئولیت خود محرومیت زدایی را انجام دهند. 
نویسنده:الهه بهاری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: