پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۲۶۵۷
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۴
سجاد سلیمانی خبر داد؛
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر کرمانشاه گفت: نوروز سال ۹۷ نیز مانند سنوات گذشته سازمان تاکسیرانی با تورهای یکروزه رایگان گردشگری در خدمت گردشگران و مسافران نوروزی خواهد بود.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از  روابط عمومی سازمان تاکسیرانی کرمانشاه، سجاد سلیمانی افزود: در این طرح، چندین دستگاه تاکسی ون با طراحي مناسب نوروز بعنوان تورهای رایگان  یک روزه گردشگري در محل طاقبستان از تاریخ 29 اسفند ماه الی 12 فروردین در خدمت مسافرين نوروزي خواهند بود.
وی با اشاره به اینکه شيفت بندي پرسنل اداري و گشت سازمان در ايام نوروزي در 6 روز ابتدايي تعطيلات بصورت دو شیفت 3 روزه خواهد بود، افزود: به منظور نظارت بر عملکرد و خدمات رسانی بهتر به شهروندان و گردشگران طی ایام نوروز، خودروهای هم گشت و بازرسي سازمان علاوه بر بازرسی در سطح شهر، در ميادين ورودي شهر و در محل تور رايگان گردشگري (طاقبستان) مستقر می شوند.
وی تأکید کرد: جهت نظارت ويژه بر وجوه اخذ شده از مسافران، تا پايان تعطيلات نوروزي، گشت مشتركی با همكاري اداره تعزيرات حكومتي، سازمان صنعت، معدن و تجارت و سازمان تاكسيراني تشکیل و انجام وظیفه خواهند نمود.
به گفته مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه، در ايام نوروز امداد تاكسي رايگان سازمان بصورت آماده باش در محل كيوسك ميدان آزادي جهت خدمات دهي به تاكسي هاي ميهمان حضور خواهد داشت.
وی خاطرنشان کرد: همچنین در راستای نظارت بر پاکیزگی داخل و خارج  تاكسي هاي ويژه ترمينال و فرودگاه از 28 اسفندماه تا پايان نوروز، در طول طرح هر تاكسي دو بار بصورت رایگان جهت شستشو و نظافت خودرو به كارواش معرفي می شوند.
سلیمانی افزود: در راستای تکریم مسافران و میهمانان نوروزی همکارانم باشیرینی های سوغات كرمانشاه در ترمينال و فرودگاه در روز اول فروردين و در طاقبستان تا پايان تعطيلات نوروزي از مسافران پذیرایی می کنند.
وی در ادامه به برگزاری دوره های آموزشي براي رانندگان فرودگاه  و پایانه های مسافربری با همكاري ميراث فرهنگي، رنگ آميزي جداول پارك سوار ميدان آزادي، بازسازي ايستگاه هاي تاكسي و بازسازي و تجهيز كيوسك ها؛ سرويس بهداشتي، ايستگاه هاي تاكسي ميدان آزادي، ميدان فردوسي و ساير مكانهاي خاص و به عنوان دیگر اقدامات سازمان تاکسیرانی در طرح استقبال از مسافران نوروزی نام برد.

نویسنده:سیدمحمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: