پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۲۶۹۴
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۸
با قهرمانی در رقابتهای کشتی آزاد دانشجویان منطقه 5 دانشگاههای کشور؛
رقابتهای کشتی آزاد و فرنگی دانشجویان دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی منطقه 5 کشور با شرکت ۸ تیم از مراکز آموزش عالی به میزبانی دانشگاه رازی برگزار شد که در پایان تیم رازی دررشته آزاد به عنوان قهرمانی دست یافت.  رقابتهای کشتی آزاد و فرنگی دانشجویان دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی منطقه 5 کشور با شرکت ۸ تیم از مراکز آموزش عالی به میزبانی دانشگاه رازی برگزار شد که در پایان تیم رازی دررشته آزاد به عنوان قهرمانی دست یافت.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین منطقه کرمانشاه مسابقات کشتی آزاد و فرنگی دانشجویان پسر منطقه 5 ورزش دانشگاه های سراسر کشور جهت کسب سهمیه حضور در چهاردهمین  المپیاد دانشجویان سراسر کشور با شرکت 8 دانشگاه و هشتاد و پنج کشتی گیر در روزهای شنبه و یکشنبه  19 و 20 اسفند ماه 96 به میزبانی دانشگاه رازی در سالن شماره سه مدیریت تربیت بدنی دانشگاه رازی برگزار و و در رشته آزاد تیم رازی بعنوان قهرمانی دست یافت و جواز حضور در رقابتهای المپیاد سراسری دانشگاههای کشور در شیراز را  بدست آورد و تیم دانشگاه کردستان دوم شد . 

در مسابقات فرنگی هم تیم های دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان دانشگاه رازی کرمانشاه و  دانشگاه لرستان مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.
در این دوره از رقابت ها دانشگاه های آیت الله العضمی بروجردی (ره)، ایلام، لرستان ، جامع علمی کاربردی لرستان ، کردستان ، جهاد دانشگاهی کرمانشاه ، صنعتی کرمانشاه ، و دانشگاه رازی حضور داشتند.
از نکات ماندگار و قابل توجه این مسابقات حضور مدیران دانشگاه درسالن محل برگزاری کشتی ها وایام میزبانی مسابقات بود که به نوعی نقطه عطفی در توجه ویژه مسئولان دانشگاه رازی به ورزش است.
از جمله مسئولینی که از نزدیک شاهد این رقابتها بودند و در مراسم اختتامیه به اهداء جوایز پرداختند دکترفتح الهی  وخشایار شیخی از بخش معاونت اداری مالی دانشگاه رازی، دکتر سعیدی مدیرکل امور دانشجویان دانشگاه رازی،  دکتر شهریارعباسیان مدیر تربیت بدنی ودبیر منطقه ۵ ورزش دانشگاه های کشور و دکتر پرنو معاون آموزشی دانشکده تربیت بدنی بودند.

تیم دانشگاه رازی


حاج یزدان فرزایی مربی تیم دانشگاه رازی 

حاج یزدان فرزایی مربی رازی  در حال صحبت با کشتی گیر خودنویسنده:کیومرث پاشایی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
0
0
داوری بسیار مشکل داشت وزن 86 حق کشتیگیر ایلام بود ببره و در فرنگی هم حق کشتی گیر کردستان رو بدجور خوردن تو وزن 79 کیلو هم که داوری واقعا جالب بود کشتی گیربا هزار زور اول شد دیگه حرفی برای گفتن نداشت امیدوارم داوران با وژدان خودشون کنار بیان
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: