پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۲۹۹۵
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶
وزیر ورزش در سفر به چابهار
وزیر ورزش در بازدید از ظرفیت‌های ورزشی بندر چابهارگفت: باید از این قابلیت‌ها برای پرورش استعدادها و برگزاری مسابقات ورزشی، بهره برد
گیتی آنلاین- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار  وزیر ورزش و جوانان گفت: چابهار استعدادهای بسیار بالایی درزمینهٔ ورزش کریکت دارد به‌طوری‌که بسیاری از ورزشکاران تیم ملی از سیستان و بلوچستان و به‌ویژه این شهر هستند.

مسعود سلطانی فر گفت: این شهرستان از ظرفیت‌های خوبی برای برگزاری ورزش‌های آبی ساحلی، کریکت، فوتبال و رقابت‌های رالی اتومبیلرانی برخوردار است.

وی ادامه داد: برای بهره‌برداری بهتر از این رشته‌ها باید امکانات ورزشی هر چه سریع‌تر به چابهار اختصاص پیدا کند.

وی افزود: تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام ورزشی در چابهار یکی از خواسته‌های مهم ورزشکاران است که این امر در اولویت وزارت ورزش و جوانان قرار دارد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: با تکمیل طرح‌های ورزشی در چابهار شاخص‌های ورزشی این شهرستان ارتقا پیدا می‌کند.

سلطانی فر اظهار داشت: ورزشگاه چابهار تا هفته دولت امسال تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

رئیس اداره ورزش و جوانان چابهار نیز گفت: ورزشگاه کریکت این شهرستان 35 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تاکنون 30 میلیارد ریال برای آن هزینه شده و 35 میلیارد ریال دیگر برای تکمیل آن نیاز است.

عمر بلوچ افزود: ورزشگاه چابهار با 25 میلیارد ریال هزینه 45 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و 25 میلیارد ریال دیگر برای تکمیل آن موردنیاز است.

وی ادامه داد: همچنین سالن 2 هزارنفری چابهار با 90 میلیارد ریال اعتبار 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و 30 میلیارد دیگر برای تکمیل آن نیاز است.

وی بیان کرد: فضای سرانه ورزشی چابهار 16 صدم مترمربع است.


وزیر ورزش و جوانان پس از بازدید از طرح‌های ورزشی در حال ساخت شهرستان چابهار بر تکمیل سالن ورزشی و ورزشگاه 2 هزارنفری این شهرستان تأکید کرد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: