پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۳۱۵۳
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۳
گیتی آنلاین - نمایندگان کرمانشاه با اظهار گلایه جدی از وضعیت بیکاری در این استان از وزیر کار خواستند تا برنامه منسجم و زمانبندی شده ای را برای مهار بیکاری افسارگسیخته و اشتغال فراگیر در این استان را ارائه و اجرایی کند.
سید جواد حسینی کیا، قاسم جاسمی و احمد صفری نمایندگان استان کرمانشاه در جلسه با علی ربیعی وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی با اظهار گلایه جدی از وضعیت بیکاری در استان کرمانشاه و نابرابری های رفاهی و اجتماعی موجود میان برخی استانها با این استان، از وزیر کار خواستند که برنامه منسجم و زمانبندی شده ای را برای مهار بیکاری افسارگسیخته و اشتغال فراگیر در این استان را ارائه و اجرایی نماید .

در این جلسه همچنین، از وزارت کار خواسته شد که با اتخاذ تدابیر فوری برای اشتغال زایی روستاییان و توانمند سازی و مهارت افزایی افراد جویای کار و حتی فارغ التحصیلان دانشگاهی، کاهش نرخ بیکاری متناسب با اهداف برنامه ششم توسعه را عملیاتی نماید .

ارتقای امنیت شغلی و صیانت از سرمایه انسانی و منابع مادی افرادی که هم اکنون بصورت ناپایدار شاغل هستند و همچنین پایدارسازی صندوق‌های بازنشستگی ونیز کیفی‌سازی تعاونی‌های فعال سطح استان، از دیگر مطالبات نمایندگان کرمانشاه در این جلسه بود.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: