پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۳۱۹۴
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۹
آبگرفتگی کانال غربی فردیس؛
گیتی آنلاین - - شهردار فردیس با تشریح علت آبگرفتگی در کانال غربی را گفت: در حال حاضر مشکل خاصی وجود ندارد ونیروهای شهرداری در حال تخلیه آب از منازل مسکونی دچار آبگرفتگی هستند.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین و به نقل از فردیس نیوز، در پی آبگرفتگی معبر در کانال غربی ابتدای ورودی مشکین دشت به فردیس منوچهر غفاری با اشاره به اینکه همه ساله سازمان آب با هماهنگی شهرداری در فصل کشاورزی اقدام به  رهاسازی آب در شبکه زه کشی آبیاری می کند اظهار داشت: این مشکل به دلیل  رها سازی آب توسط سازمان آب بدون هماهنگی با شهرداری بوجود آمده و آب رها شده کلیه ضایعات در مسیر کرج تا مشکین دشت را به همراه آورده و با انسداد مسیر در ابتدای کانال سرپوشیده فردیس موجب آبگرفتگی معبر و ورود آب به برخی منازل مسکونی شده است.
وی با تأکید بر اینکه قبل از رهاسازی آب معمولا شبکه زه کشی آبیاری توسط سازمان مربوطه بازدید و با همکاری شهرداری لایروبی می شود گفت: امسال بدون هیچگونه هماهنگی و بدون انجام لایروبی رهاسازی آب صورت گرفته و تجمع ضایعات مشکل آبگرفتگی در کانال سرپوشیده فردیس را ایجاد کرده است.
شهردار فردیس گفت:  امروز و در اولین روز رهاسازی از سوی شرکت مربوطه طی تماسی با شهرداری فردیس تقاضای ماشین آلات به مدت یک هفته تا 10 روز برای انجام لایروبی کرده و هماهنگی برای رهاسازی صورت نگرفته است.


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: