پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۳۱۹۶
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۲
فوری تکمیلی
گیتی آنلاین - شهردار فردیس گفت: هیچ مکاتبه ای برای رهاسازی آب در شبکه آبیاری از هیچ منبعی با شهرداری فردیس صورت نگرفته است.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین و به نقل از فردیس نیوز، در پی انسداد کانال غربی فردیس  و آبگرفتگی معابر و منازل مسکونی منوچهر غفاری اظهار داشت: با پیگیری شهرداری مشخص شد اقدام رهاسازی آب در مسیر آبیاری توسط شرکتی زیرمجموعه وزارت نیرو در خصوص تأمین منابع آبی زمین های کشاورزی انجام شده و این اقدام توسط سازمان آب صورت نگرفته است.
وی با بیان اینکه شایعه مکاتبه با شهرداری فردیس در خصوص رهاسازی آب صحت ندارد گفت: شرکت مربوطه پیش از رهاسازی آب باید با هماهنگی و همکاری شهرداری اقدام به لایروبی مسیرهای آب می نمود که متأسفانه چنین اقدامی انجام نشده و انسداد مسیر به دلیل تجمع ضایعات موجود رخ داده ، شهر و شهروندان را با مشکل آبگرفتگی مواجه ساخته است.
گفتنی است با توجه به اینکه کانال آب فردیس سرپوشیده است و این حادثه در ابتدای مسیر ورودی کانال فردیس رخ داده ، قطعا نمی تواند ضایعات و گل و لای مربوط به کانال های فردیس باشد بلکه عقل سالم حکم می کند که گل و لای و ضایعات را آب در مسیر طی شده از کرج تا مشکین دشت به سمت  فردیس هدایت کرده و بحرانی دیگر را برای شهر و شهرداری تازه تأسیس  فردیس رقم زده است.


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: