پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۳۲۲۵
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
دومین کمپ فوتبال ایرانسل-لالیگا از ۸ تا ۱۰ اردیبهشت ماه برای پسران ۱۱ تا ۱۳ سال در تهران برگزار می‌شود.

دومین کمپ فوتبال ایرانسل-لالیگا با هدف استعدادیابی و آموزش کودکان و نوجوانان مستعد برگزار می‌شود. پدران و مادرانی که قصد دارند فرزندشان در این کمپ حضور داشته باشد تا 27 فروردین ماه فرصت دارند تا فیلمی یک دقیقه‌ای از بازی فوتبال فرزندشان به نشانی Irancell.ir/camp ارسال کنند.

از بین فیلم‌های رسیده، یک تیم با حضور پیشکسوتان فوتبال 66 بازیکن پسر 11 تا 13 ساله را برای حضور در کمپ انتخاب کرده و ایرانسل در تاریخ 3 اردیبهشت ماه اسامی افراد انتخاب شده را اعلام می‌کند.

پیش از این ایرانسل با ایجاد بستری برای استعدادیابی، شرایط آموزش حرفه‌ای فوتبال را برای کودکان در اولین کمپ فوتبال ایرانسل-لالیگا از 2 تا 4 اسفندماه سال گذشته با حضور نمایندگان و سفیران لالیگا نظیر گایزگا مندیتا ستاره سابق تیم ملی اسپانیا و باشگاه‌های والنسیا، لاتزیو و بارسلونا و جمعی از بازیکنان فوتبال حال حاضر و سابق تیم ملی و تیم‌های باشگاهی ایران فراهم کرده بود.

به تمامی بازیکنان حاضر در این کمپ نظیر کمپ اول مدرک رسمی از سوی لالیگا اهدا خداهد شد.

دومین کمپ فوتبال ایرانسل-لالیگا در راستای تفاهم نامه ‌ای که بین ایرانسل و سازمان لیگ اسپانیا، لالیگا، با دو هدف فراهم آوردن دسترسی مشترکان ایرانسل به محصولات و محتوای ویدئویی باکیفیت و اختصاصی لالیگا و بهبود کیفیت فوتبال در ایران به ویژه در میان جوانان منعقد شده است، برگزار می‌شود.


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: