پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۳۲۴۴
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۹
باوجود اینکه طی چند روز گذشته رکورد گرمای هوا در استان شکسته شد، اما امروز برای دقایقی در شهر زاهدان باران بارید
کارشناس هواشناسی اداره کل هواشناسی استان در گفتگوباخبرنگار گیتی آنلاین از زاهدان،گفت:  میزان بارش باران درشهر زاهدان که بصورت رگباری بارید 3.2 دهم میلی مترثبت شده است.
ملاشاهی با اشاره به اینکه طی روز گذشته در دیگر شهرهای استان نیز باران باریده است، افزود: در ایرانشهر نیز 4.1 میلی متر و در چانعلی زاهدان هم 3 میلی متر باران بارید.
وی تصریح کرد: بنا به اعلام هواشناسی سیستان و بلوچستان، تا روز سه شنبه شرایط برای رگبار پراکنده و تندباد موقتی در استان فراهم است.
همپنین میزان بارش 24 ساعت گذشته تا ساعت 7:30 امروز یکشنبه درایرانشهر: 0.1 میلی متر درفرمانداری ایرانشهر: 4.1 میلی متر در پیرانچ دامن: 3 میلی متردر شیبان دامن: 2.5 میلی متر در چانعلی: 3 میلی متر و در شهرهای خاش،بزمان و چابهارنیز بارش خفیف گزارش شده است
کارشناس هواشناسی استان گفت: بر اساس نقشه های آینده نگری آسمان استان غبارآلود،تا اواخر وقت چهارشنبه شرایط برای رگبار پراکنده، رعدوبرق و تندباد در سطح استان  مهیاء می باشدو امروز وفردا در نیمه شمالی وارتفاعات جنوبی وروزهای سه شنبه وچهارشنه درنواحی مرکزی ونیمه جنوبی استان بارشها بیشتر می باشد.
ملاشاهی افزود: با تقویت مرکز کم فشار در سطح زمین امروز وفردا درنواحی مرکزی ومرز غربی استان و تا روز چهارشنبه در نیمه جنوبی وجنوب شرق استان  وزش بادنسبتا شدید منجر به خیزش گردوخاک وکاهش دید در این مناطق خواهد شد.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: