پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۳۲۹۴
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۵:۵۷
یک ویدیو آزاردهنده و حاوی صحنه های زجرآور از ضرب و شتم کودکان یک آسایشگاه که به طور گسترده بصورت آنلاین به اشتراک گذاشته شده و گفته می شود که یک مرد به طرز وحشیانه ای گروهی از بچه های بی سرپرست در یک آسایشگاه در جنوب کشور است
داستان:
بچه های بی سرپرست یک آسایشگاه در جنوب کشور که مورد ضرب و شتم قرار می گیرندتحلیل و بررسی:
یک ویدیو آزاردهنده و حاوی صحنه های زجرآور از ضرب و شتم کودکان یک آسایشگاه که به طور گسترده بصورت آنلاین به اشتراک گذاشته شده و گفته می شود که یک مرد به طرز وحشیانه ای گروهی از بچه های بی سرپرست در یک آسایشگاه در جنوب کشور است را مورد ضرب و شتم قرار می دهد. حادثه ای که در این ویدیو دیده می شود نیز در برخی دیگر مکان ها / مدارس / خانه ها در ایران پیش از این اتفاق افتاده است. بله این ویدئو واقعی است، اما حادثه ناگوار در واقع در قاهره مصر در سال 2014 اتفاق افتاده است.


اسامه محمد عثمان مدیر یک مهدکودک و یتیم خانه در قاهره مصر است و در ماه آگوست سال 2014 اجازه تماشای تلویزیون را به کودکان مهدکودک نداده و آنها را مورد ضرب و شتم قرار می دهد و این فیلم توسط همسر اسامه ضبط می گردد و پس از یک ماه آن را در اختیار رسانه  ها قرار می دهد.

پس از آن بود که یک دادگاه در مصر این سرپرست یتیم خانه ی قاهره را  به سه سال زندان محکوم کرده است

همسر اسامه به تلویزیون مصر گفت که "دیگر نمی توانست ساکت بماند".

در طی یک روز، این ویدیو ده ها هزار بار مشاهده شده است و موجب چنین اعتراضی شد که رئیس جمهور عبدالفتاح السیسی مداخله نماید.

سپس بچه ها به یک مرکز دیگر منتقل شدند و هیئت مدیره یتیم خانه نیز اخراج گردید.

عثمان دستگیر و متهم به سواستفاده و نقض قوانین کودکان گردید.

یکی از مقامات ارشد امنیتی گفت که در هنگام پرسش از عثمان اقدامات خود را توجیه کرد و گفت که او در حال تلاش برای آموزش دادن به کودکان در خصوص "یک درس" بود که با دستگاه های الکتریکی بازی می کردند و در خصوص سلامت آنها نگران بود.

سوء استفاده از کودکان در یتیم خانه ها در مصر مستند است، اگر چه به ندرت در رسانه ها گزارش شده است.

تصویر زیر از خبر محاکمه اسامه در سال 2014 گزارش می دهداین ویدئو سال گذشته نیز تحت عنوان آزار کودکان مدرسه شبانه روزی بین المللی بهارامپور میلیای هند منتشر شده بود

تحریریه گیتی آنلاین در پایان از کلیه کاربران شبکه های اجتماعی و همچنین رسانه های گرامی درخواست می نماید که پیش از بازنشر یک مطلب از صحت آن اطلاع حاصل نمایند.

نویسنده:احمد عامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: