پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۳۳۴۶
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۲:۰۹
بسم الله الرحمن الرحیم 

احمده وله الحمد 

ماه شعبان ماه تهذیب و آمادگیست که با بررسی زندگانی امام حسین علیه السلام و حضرت ابوالفضل علیه السلام و امام سجاد علیه السلام و امام زمان عج الله که بدست می آید را خدمت عموم مردم تبریک عرض کرده و از خداوند خواستارم که ان شاءالله با درس گرفتن از زندگانی حضرات در این ماه اعتقادمان را مورد تقویت قرار داده تا بتوانیم به رشد متعالیه برسیم .

درس هایی که میتوان دراین ایام ازحضرات گرفت و بدرد زندگانی بشری خود خورد را در چندخط بیان خواهم کرد تا فرصت طلایی که بدست امده را ازدست ندهیم .و کمال استفاده رو کنیم .

ازامام حسین علیه السلام درس دین داری باید گرفت که به همه درخواست های دنیا پشت پا زد و دنیارا درورودی کربلا یک فرد غریبه خوند چون دنیا هم دین رو  ازت میگیرید وهم مسائل دیگر 

از حضرت ابوالفضل علیه السلام  درس بصیرت همراه با علم گرفت  که خداوند در سوره یوسف آیه ۱۰۸ میفرماید :بگو این راه من است من و پیروانم با بصیرت کامل مردم را به سوی خدا دعوت می کنم . در زیارت حضرت ابوالفضل علیه السلام  میخانیم   اشهدانک مضیت علی بصیره  شهادت میدهم که عمر با برکت خود را در بصیرت گذراندی  و به صالحان اقتدا و از جمیع انبیا پیروی کردی.

از امام سجاد علیه السلام درس ولایت پذیری بایدگرفت که درهمه امور پشت ولایت بود واین عمل را با رفتن به کربلا ثابت کرد .

از امام زمان عج الله درس عبودیت را باید گرفت ...

حجت الاسلام محمد بای فعال فرهنگی، اجتماعی شهرستان رامیان و مربی بینات دبیرستان جابر بن حیان خان به بین 
نویسنده:رحمت گلستانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: