پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۳۶۶۶
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۳
ماجدی:
سرپرست سابق تیم فوتبال استقلال گفت:من از هواداران استقلال می‌خواهم صبور باشم چون اگر قرار باشد باشگاه تحت فشار قرار بگیرد آن‌وقت ممکن است بعدها استقلال بماند و دادگاه CAS و فیفا.

میرشاد ماجدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه تحلیلش در مورد تمدید قرارداد شفر با استقلال گفت: به اعتقاد من مدیران استقلال کار خوبی انجام می‌دهند که در آرامش مشغول مذاکره با شفر هستند، من از هواداران استقلال می‌خواهم صبور باشم چون اگر قرار باشد باشگاه تحت فشار قرار بگیرد آن‌وقت ممکن است بعدها استقلال بماند و دادگاه CAS و فیفا.

وی افزود: شفر استقلال را دگرگون کرده و یادمان نرود که او تیم خوبی را درست کرده اما از آن سو فراموش نکنیم این استقلال بود که دوباره به شفر وجهه داده و مربی که دو سال تیم نداشت را بر سر زبان‌ها انداخت. من معتقدم طرفین طوری با هم قرارداد ببندند که نه استقلال ضرر کند و نه شفر.

وی با تأکید بر اینکه وزارت ورزش و جوانان مسئولیت مهمی در حمایت از دو باشگاه پرطرفدار دارد، گفت: همیشه گفته‌ام اگر استقلال و پرسپولیس حالشان خوب باشد، حال تیم ملی ما و جامعه ما خوب است. اگر وزارت خوب رسیدگی کند که به اعتقاد من در این دو فصل این کار را انجام داده، حال عمومی دانشجویان، جوانان و در کل بازار ایران خوب می‌شود. این همان مسئولیت اجتماعی است و معتقدم نقش وزارت ورزش همان نقشی است که یک کلیددار در یک مجموعه بزرگ انجام می‌دهد. آنها کلید را به در می‌اندازند و از استقلال و پرسپولیس می‌خواهند تا در را باز کنند. این موضوع نشاط‌آور است و به اعتقاد من توسط وزارت کار خوبی صورت گرفته است.

ماجدی همچنین در خصوص فینال جام حذفی نیز گفت: مطمئن باشید قهرمانی جام حذفی برای استقلال است ولی از آن سو باید قبول کنیم چالش بزرگ این تیم در آسیا بازی با ذوب‌آهن خواهد بود. پلی‌آف تمام ایرانی فوتبال آسیا نقطه عطفی در فوتبال ایران خواهد بود و من مطمئن هستم این بازی یکی از جذابترین بازی‌ها است.

سرپرست سابق استقلال تأکید کرد: هم استقلال، ذوب‌آهن را می‌شناسد و هم تیم امیرقلعه‌نویی استقلال را. این بازی جنگ لحظه‌ها است و من از همه لحاظ دو تیم را مساوی می‌دانم، ولی قطعاً برگ برنده استقلال برگزاری مسابقات برگشت در ورزشگاه آزادی است که می‌تواند ورق را به سود این تیم برگرداند.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: