پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۳۶۷۶
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۰
متن پیام  عبدالقدیر کریمی  به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
نیمه شعبان، مطلع خورشید فروزان حضرت مهدی (عج) در ظلمت تاریخ ، عید منتظران وراثت زمین برای مستضعفان و شکست سلطه جبّاران و افروختن چراغ شوق در دل مسلمانان و امید بخشیدن به محرومان است.
انتظار فرج ظهور حضرت مهدی (عج) که از برترین عبادت هاست ، به معنی انتظار حاکمیت قرآن و اسلام و پرشدن جهان از عدل و داد و عدالت برای همه انسانها و برچیده شدن تمامی مظاهر ظلم وجور از صحنه زندگی بشر و انتظار فرارسیدن دنیایی برتر از لحاظ معنوی و مادی است .
بدون تردید امید نشات گرفته از ایمان و اعتقاد به وجودیگانه نجات بخش عالم بشریت همواره سرمایه عظیم حرکتهای بزرگ در جوامع اسلامی بوده و ملت منتظر ایران نیز با تکیه بر امید، برای گسترش عدل و داد و مبارزه با ظلم و فساد برخاستند وپیروزی انقلاب اسلامی ایران را رقم زدند تا پرچم اسلام و قرآن را به دست صاحب اصلی آن امام زمان (عج) برسانند.
اینجانب میلاد با سعادت منجی عالم بشریت،حضرت ولی عصر( ارواحنا له الفدا) که به عنوان روز سربازان گمنام امام زمان(عج)هم نامیده شده است،را به عموم مسلمانان بویژه مردم متدین وقدرشناس شهرستان گنبد کاووس تبریک و تهنیت عرض نموده از درگاه خداوند متعال تعجیل در فرج آن حضرت و پیروزی و سربلندی همه مستضعفان جهان را مسالت دارم. 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: