پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۳۸۱۳
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۷

مهدی مفیدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان آزادشهر که پس از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید سکّان این اداره عریض و طویل را به دست گرفته است گویا از شتاب و سرعت دنیای امروز عقب افتاده و موتور وی تاب فراگیری مدیریت روز را ندارد، زیرا پس از اتفاقات متعددی که در آموزش و پرورش رخ داده و تمام آنها هم بدون خبرنگاران بوده مشخص است وی از این عرصه فراری است.

در کمتر از ۶ ماه آموزش و پرورش شهرستان آزادشهر میزبان مراسمات و یا اتفاقات مهمی در سطح استانی بوده است که تمام آنها در خفا و بدون انعکاس خبری و حضور خبرنگاران فعال منطقه برگزار گردیده که این موضوع علامت سوالی برای بسیاری از همکاران، شهروندان و جامعه خبری شده که چه عاملی باعث دوری جستن مهدی مفیدی از خبرنگاران است.

پس از حواشی که در ابتدای مدیریت مهدی مفیدی در آموزش و پرورش شهرستان آزادشهر رخ داد این اداره بطور کامل از هرگونه نشست خبری و یا رویارویی با خبرنگاران دوری جست و تنها مسئول روابط عمومی منتشر کننده اخبار بود که متاسفانه بازتاب خاصی نیز نداشته است.

پس از مراسم استانی که این اداره در بهمن ماه سال گذشته بدون حضور خبرنگاران برگزار کرد و برای توجیح کار خود مراسم مذکور را به دروغ امنیتی عنوان کرده بود  که البته بابت این دروغ پردازی نیز مجبور به عذرخواهی هم گردید این قول به خبرنگاران داده شد که از آن پس از حضور آنها ممانعت نشود ولی گویا روال دروغ گویی در آموزش و پرورش که تربیت کننده فرزندان این مرز و بوم می باشد ادامه دارد.

متاسفانه مراسم بزرگداشت روز معلم نیز که هزینه تامین هدایای آن با فرمانداری شهرستان آزادشهر بوده بدون اطلاع خبرنگاران و در سکوت خبری برگزار گردید که موجی از نارضایتی و سوالات متعدد از مدیریت این اداره را بهمراه داشت.

حال این سوال پیش می آید که جناب آقای مفیدی این سوء مدیریت و فرار از جامعه خبری به چه دلیل است؟؟

و البته لازم است به مدیریت آموزش و پرورش شهرستان آزادشهر اعلام نماییم در عصر رسانه ها و سرعت بی بدیل آنها زندگی می نمایید و لازم مدیریت خود را مسلح به این تکنولوژی کنید و چنانچه به هر دلیلی توانایی هماهنگی قسمت های مختلف را در جهت رسیدگی به کارهای لازم ندارید با واگذاری این مسئولیت به فردی دیگر بگذارید با انعکاس خدمات دولت و نظام مردم دلگرم و امیدوار شوند.

علی اصغر قزلسفلو خبرنگار هیرکان خبر 

انتهای پیام/*
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: