پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۳۸۶۵
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰
نیاز روز افزون به استفاده از ارزهای دیجیتال و هم چنین افزوده شدن هر روزه ی کاربران به عصر پول های دیجیتال و مجازی مهندسان را در کشورهای مختلف بر آن داشته است تا با طراحی و برنامه نویسی های اکسچنج ها و صرافی های پیشرفته به تقاضای بازار جهانی پاسخ گو باشند . این صرافی ها فراتر از قوانین بین المللی در حال فعالیت هستند و به اکسچنج هایی جهانی تبدیل گردیده اند.

نظر به این که هر روزه کوین های جدید و نسل های جدید کوین ها پا به بازار کریپتو کارنسی می گذارند و همچنین شرکت ها و گروه های ایده پرداز نیز با فروش توکن های خود از طریق آی سی او ها که به وسیله ی قرارداد هوشمند اتریوم جذب سرمایه می کنند و این توکن ها نیز پا به بازار کریپتو کارنسی می گذارند . این اکسچنج ها نیز در گذر زمان با اعتبار پیدا کردن برخی کوین ها و توکن ها آن ها را به صرافی های خود اضافه می کنند و وارد معامله می کنند . قاعدتا هر کوینی در هر تعداد صرافی بیشتری مورد معامله قرار بگیرد نشان از اعتبار آن کوین و توکن دارد . هم چنین اکسچنج ها و صرافی ها نیز در دنیا هر کدام از اعتباری مخصوص به خود برخوردارند . از معتبرترین آن ها می توان به بیترکس و بیت فاینکس و بایننس اشاره کرد . چندی پیش اعلام شد که بایننس سودش از بزرگترین بانک در آلمان با 150 سال سابقه فراتر رفته است و این نشان دهنده تغییر دنیا از یک وضعیت سنتی به یک وضعیت نوین و مدرن است.

گویی در آستانه ی انقلابی جدید در دنیا قرار داریم که همان گونه در دورانی انقلاب صنعتی شکل گرفت ... در جنگ جهانی انقلابی نظامی و دوره ی جدیدی از سرعت در صنعت شکل گرفت ..... در دوران انقلاب در عرصه فضایی شکل گرفت و دورانی انقلاب ارتباطات شکل گرفته و اکنون انقلاب دیگری در عرصه پول و ارز در حال شکل گیری است . بی شک اولین کسانی که وارد چرخه ی دگرگونی و انقلاب می شوند موفق ترین و پیشگام ترین کسانی هستند که در آن عرصه ی نوظهور ورود کرده اند.

اخیرا شاهد بودیم که هر کوینی به صرافی معتبری وارد می شود با پامپ شدن آن به دلیل اقبال بازار مواجه می شویم . به طور مثال همین اخیرا با افزوده شدن
بایت کوین به اکسچنج بایننس شاهد یک پامپ بیش از 150 درصدی بودیم که رشدی خیره کننده داشت ...

این پامپ شدن ها خودش موجبات معرفی شدن یک کوین را به بازار و کاربران فراهم می کند .
اکسچنج ها چند ارز معیار و پایه برای مبادلات کوین ها و توکن ها قرار می دهند . این ارزهای معیار نظیر بیت کوین و اتریوم و
تتر و بعضا دلار کاغذی هستند . که با تهیه ی هر کدام از آن ها و انتقال به اکانت اکسچنج می توان آن را به سایر ارزها تبدیل کرد.

اما ترید و سرمایه گذاری در ارزها خود با پلتیک ها و روش هایی همراه هست . برخی تحت عنوان تریدر فقط به ترید میان سایر ارزها و نوسان گیری مشغول هستند که کاری بسیار استرس زا و دشوار هست .... برخی از کاربران با هدف میان مدت سه تا شش ماه به سرمایه گذاری می پردازند با این دیدگاه که یک اتفاق مهم در سهم یا کوین یا توکن مورد نظر قرار است بیفتد و از تاثیر مثبت آن سود ببرند و بهره مند گردند . برخی از کاربران با هدف بلند مدت ورود می کنند و پس از تحلیل ها و مطالعات بسیار یک سهم یا یک کوین یا یک توکن را در پایین ترین قیمت تحلیلی خود خریداری نموده و به دید بلند مدت برای سرمایه گذاری نگاه می کنند و فارغ از کلیه ی نوسان ها در گذر زمان به هدف زمانی و قیمتی خود فکر می کنند .... مونرو . .. .

اگر قدرت تحلیلی بالایی داشته باشید ایده ال ترین حالت همین امر است که با دید بلند مدت و بدون استرس سرمایه گذاری کرد ...

اما خب داشتن یک قدرت تحلیلی بالا نیازمند سطح بالایی از اطلاعات و مطالعات می باشد و هم چنین در امر تحلیل بنیادی و فاندامنتال تسلط به امور حسابداری و حسابرسی از ابتدایی ترین اطلاعاتی است که هر شخص باید داشته باشد و از آن بهره ببرد.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: