پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۳۸۷۰
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۲
معاون وزیر جهاد کشاورزی در بازدید از استان بوشهر :
معاون آب و خاک وزارت جهادکشاورزی از سیستم‌های نوین آبیاری ( آبیاری تحت فشار) در دشت طلحه بخش بوشکان دشتستان بازدید کردند ،مهندس اکبری با اشاره به خشکسالی های اخیر و کمبود منابع آب در سطح کشور گفت : بهترین روش در این عرصه برای توسعه پایدار کشاورزی استفاده از شیوه آبیاری تحت فشار است.

 به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی  گفت: وزارت جهاد کشاورزی این آمادگی را دارد تا به کشاورزانی که در این راستا مشارکت کنند، حمایت مالی داشته باشد و افزود:  وزارت جهاد کشاورزی برای تامین منابع مالی جهت اجرای 10 هزار هکتار آبیاری تحت فشار مزارع و باغهای در استان بوشهر برای سال جاری اعلام آمادگی می کند.

فرماندار شهرستان دشتستان نیز گفت : در سطح شهرستان دشتستان ، تاکنون بیش از 14 هزار هکتار از اراضی کشاورزی و باغات چاه مزرعه ای تحت پوشش آبیاری تحت فشار قرار گرفته اند، که بیش از4 هزار هکتار در دولت تدبیر و امید اجرایی شده است.

ارسلان زارع در ادامه اظهار امیدواری کرد که با مشارکت مردم و حمایت دولت در سال جاری نیز باغها و اراضی کشاورزی قابل توجهی تحت پوشش این نوع آبیاری قرار گیرد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی که معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی را همراهی می کرد  گفت : مجلس شورای اسلامی این آمادگی را دارد تا از پیشنهادات و لوایح دولت برای اجرای انواع طرح های کشاورزی و منابع آب همکاری لازم به عمل آورد.محمد باقر سعادت در ادامه از خدمات دولت تدبیر و امید در بخش کشاورزی به ویژه اجرای طرح آبیاری تحت فشار در دشتستان تقدیر و تشکر کرد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: