پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۳۸۹۸
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
استاندار:
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: شناخت نياز بازار و ذائقه مشتريان به عنوان یک ضرورت بايد مورد توجه واحدهاي توليدي قرار گيردتا بتوانند در این عرصه به موفقیت دست یابند
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی گیتی آنلاین از زاهدان، به نقل از روابط عمومي استانداري سيد دانيال محبي در نشست تخصصي منتخبين كارآفريني حوزه روستائيان كشور كه با حضور رضوي معاون توسعه روستايي و مناطق محروم كشور در استانداري برگزار شد، با اشاره به مباحث و مشكلات مطرح شده از سوی کارآفرینان ، اظهار داشت: عدم آگاهی از آیین نامه های جدید و تسهیل گر و نداشتن انگیزه و پشتکار برای پیگیری امور، مشکلاتی را برای کارآفرینان در بخشهای مختلف ایجاد کرده است.
وی  بر کیفیت و برندسازی محصولات تولیدی تأکید کرد و افزود: دو اصل مهم در امر تولید وجود دارد اول اینکه چه محصولاتی تولید کنیم و دوم اینکه چگونه مصرف کنیم.
استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد:  دستور العمل ها و آیین نامه ها بایستی در کارگروههای تخصصی تجزیه و تحلیل شوند و اطلاعات کافی و لازم در اختیار کارآفرینان قرار گیرد.
گفتنی است ، در این نشست  چند تن از کارآفرینان برتر حوزه روستایی استان پیرامون مباحث اشتغال روستاییان، واگذاری تسهیلات جهت راه اندازی کارگاههای زود بازده و صنایع دستی و بومی استان پیشنهادات و خواسته های خودشان را مطرح کردند.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: