پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۳۹۰۷
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان:
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت:باید تلاش کنیم در قالب برنامه های درون زا و بانگاه بیرون نگر، با دانش فنی درونی خود و ظرفیت های محلی با پیوست برنامه های فرهنگی متناسب با فرهنگ دینی و محلی برنامه های خلاقانه و مبتکرانه برای توسعه اقتصادی داشته باشیم.

گیتی آنلاین-حمید ملانوری در شورای اداری شهرستان شهربابک با اشاره به اینکه باید راهی نو برای فضای کسب و کار و درآمد ایجاد کنیم، گفت: در حوزه باید با فکر و برنامه ریزی به دنبال کارآفرینی باشیم.
وی با اشاره به اینکه بر مبنای تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی باید تلاش کرد که خدمات بهتری به مردم ارائه شده و جریان مدیریت اجرایی استان فعال تر شود، ادامه داد: در کشوری زندگی می کنیم که زندگی، مدیریت و کار ما در سایه حکومتی است که برگرفته از آرای مردم و مشارکت جدی آنها است و مردم همواره با اعتقاد، ایمان، توکل، هوشمندی و دقت در برابر همه تهاجمات ایستاده اند.
وی ادامه داد: امروز هیچ کشوری ادعا نمی کند که می تواند به مرزهای کشور جمهوری اسلامی ایران تجاوز کند و همه قدرت های بزرگ دنیا افسرده و ناتوان هستند و احساس عجز و ناتوانی می کنند و این قدرت دفاعی کشور بی نظیر است.
ملانوری افزود: مردم چون به نظام، ارزش ها و انقلاب اعتقاد دارند، پشت آن می ایستند و از آن پشتیبانی می کنند و مدیران باید کاری کنیم که بتوانیم این کارها را ارزیابی کنیم.
وی ادامه داد: حضور مدیران در عرصه های دفاع از نظام و انقلاب باید در قالب تدبیر، برنامه ریزی، فکر و اندیشه بوده و بسیار آینده نگرانه باشد.
وی با اشاره به ایده های نو وخلاقانه استاندار کرمان در مدیریت اجرایی استان، گفت: استاندار کرمان با تدبیر و بر اساس نگاه بلند خود برنامه های بزرگی برای توسعه استان دارند و در صدد حذف بروکراسی های اداری، حذف دیوان سالاری، دریافت اختیارات بیشتر برای حل مشکلات مردم و تحقق اقتصاد پویا و توسعه پایدار هستند.
وی تاکید کرد: مردم در حوزه های اقتصاد، اجتماعی، توسعه و عمران شهری و روستایی همواره باید موارد نو و جدیدرا ببینند و از این رهگذر با انگیزه مضاعف وارد عرصه توسعه کشور شود.
ملانوری با بیان اینکه تمامی کارهایی که در جامعه انجام می شود، محصول کار جمعی یک جامعه است، گفت: همه موفقیت ها و نیز همه آسیب ها حاصل کار همه بخش های اجتماعی است و باید با برنامه های مدبرانه و هوشمندانه نقاط قوت را تقویت و آسیب ها را برطرف کرد.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان افزود: زمانی که رهبر معظم انقلاب اسلامی حمایت از کالای ایرانی را به عنوان شعار سال انتخاب می کنند نشان می دهد ایشان با هوش و ذکاوت خود و بررسی های کارشناسی به این نتیجه می رسند که اگر در این حوزه کار شود، مشکلات در جامعه برطرف می شود.
وی خاطرنشان کرد: برای رسیدن به نتیجه نهایی و برای تحقق شعار سال و سیاست های اقتصادی و رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی چاره ای جز با هم بودن نداریم و ستاد اقتصاد مقاومتی در قالب مثلث توسعه اقتصادی در صد ایجاد این همگرایی است.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان عنوان کرد: برای حمایت از کالای ایرانی در ابتدا باید به دنبال تولید کالاهای باکیفیت بوده و در ادامه حمایت کامل از تولیدات محقق شود.
ملانوری گفت: شعار ولایت و توسعه در راستای ایجاد همگرایی در مدیریت استان کرمان مورد توجه قرار گرفته است و توجه به منابع ، ثروت ها و امکانات موجود این مسیر را تسهیل می کند.
وی شهربابک را شهری گردشگری دانست و عنوان کرد: در این شهرستان ظرفیت های گردشگری بی نظیری وجود دارد که توجه به آنها ضروری است.
وی بر توسعه ورزش های بومی و محلی نیز تاکید کرد و گفت: آگاهی در حوزه گردشگری به توسعه این صنعت کمک شایانی می کند.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان افزود: برای رسیدن به اهداف بلند نظام و حفظ کرامت مردم باید از ظرفیت های موجود مانند انرژی خورشیدی، ظرفیت های گردشگری و ..... استفاده شود.
وی تاکید کرد: باید امید، انگیزه و اعتماد در سرمایه گذاران ایجاد شود تا این افراد به مناطق خود برگشته و زمینه توسعه مناطق را فراهم کنند.
ملانوری گفت: مدیران باید جدی ترین تحولات حوزه کاری خود و تجربیات کشورهای مختلف را بدانند تا بتواند هر چه بهتر از ظرفیت های موجود استفاده کرد زیرا کشورهای بزرگ نیز بر همین اساس به رتبه های برتر دست یافته اند.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:محمدرضا قنبرپور
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: