پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۳۹۰۸
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
دریافت ۱۰۵ مقاله در همایش ملی مدیریت و کسب و کار الکترونیک
همایش ملی مدیریت و کسب و کار الکترونیک با رویکرد اقتصاد مقاومتی توسط موسسه آموزش عالی فردوس در دانشگاه فردوسی برگزار شد.

سرپرست موسسه آموزش عالی فردوس و دبیرکل این همایش گفت: از 105 مقاله ارسالی به دبیرخانه این همایش، 87 مقاله پذیرش شده که در قالب سخنرانی و پوستر ارائه شد  و تلاش،می شود پنج مقاله برتر نیز در مجلات علمی پژوهشی معتبر به چاپ برسد.
هاشم جلیلی صفریان افزود: هدف این همایش چگونگی فهم پیوند میان مدیریت و کسب و کار الکترونیک از دریچه اقتصاد مقاومتی است.
وی ادامه داد : در برگزاری این همایش، انجمن علمی مدیریت دانش ایران شاخه خراسان رضوی مشارکت داشته و نهادهایی چون استانداری و فرمانداری مشهد نیز ما را یاری کردند
محمد رحیم نوروزیان فرماندار مشهد در همایش ملی مدیریت و کسب و کار الکترونیک با رویکرد اقتصاد مقاومتی که به همت مؤسسه آموزش عالی در مشهد برگزار شد، گفت: کسب و کار در فضای الکترونیکی مستلزم توجه به سلیقه مشتری است؛ متاسفانه در برخی موارد اقدامات بر اساس پیش فرض‌های گذشته شکل گرفته است که پاسخگوی نیاز‌ها و سلایق امروز جامعه نیست.
وی افزود: بدون توسعه و تقویت زیرساخت‌ها در فضای مجازی و الکترونیکی نمی‌توان در کسب و کار الکترونیک به توفیقی رسید.
فرماندار مشهد با اشاره به اختصاص اعتبارات متنوع به اشتغال زایی در حوزه کسب و کار استان گفت: واحد‌ها طرح‌های خوبی ارائه می‌دهند، اما برای بازاریابی کاری انجام نمی‌دهند و طرح در نهایت به نتیجه مطلوب نمی‌رسد.
معاون استاندار خراسان رضوی با اشاره به فیلتر کردن پیام رسان تلگرام، افزود: در ظاهر با بستن تلگرام یک میلیون نفر از این پیام رسان خارجی خارج شده اند که این نشان دهنده لزوم تقویت زیرساخت‌ها در این حوزه و رقابتی کردن پیام رسان‌های داخلی است.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: