پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۳۹۱۳
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
توسط مرزبانان کشور در بندرعباس رقم خورد:
طی عملیاتی مرزبانان پایگاه دریابانی بندرلنگه موفق به کشف بیش از ۴۵ میلیارد ریال قاچاق و دستگیری ۱۲ نفر متهم شدند. سرهنگ" علی اصغر

 گیتی آنلاین- فرماندهی مرزبانی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: طی عملیاتی مرزبانان پایگاه دریابانی بندرلنگه موفق به کشف بیش از ۴۵ میلیارد ریال قاچاق و دستگیری ۱۲ نفر متهم شدند.
سرهنگ" علی اصغر خرم روی" صبح امروز در گفتگو با خبرنگار این پایگاه گفت: مرزبانان شهرستان بندرلنگه در پی کسب خبری مبنی بر اینکه دو فروند لنج باری حامل کالای قاچاق در حال تردد در سطح حوزه استحفاظی می‌باشند بلافاصله گشت های دریایی را به موقعیت اعلامی اعزام کردند.
سرهنگ "خرم روی" افزود: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد شناورهای فوق از کشور امارات بارگیری و به مقصد بندر بوشهر در حال حرکت می باشند.
 ولی ادامه داد:با شناسایی شناورهای فوق و در بازرسی دقیق از آنها، ۲۵۹۲ کیلوگرم برنج، ۲۶۰ قطعه لوازم جانبی موبایل، ۱۸ هزار و ۳۱۲ جفت کفش، ۱۲۰ قطعه لوازم یدکی خودرو، ۷۵ هزار و ۱۶۸ ثوب البسه،۵هزار و ۹۰۰ عدد عینک ،یک هزارو۲۰۰ قلم لوازم آرایشی و بهداشتی و ... که خارج از مجوز قانونی بارگیری شده بود کشف شد.
 به گفته وی در این رابطه ۱۲ نفر متهم دستگیر و تحویل مراجع مسئول شدند.
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای کشف شده در این عملیات را ۴۵ میلیارد و ۲۹۲ میلیون ریال برآورد کرده اند.
سرهنگ "علی اصغر خرم روی"در خاتمه اذعان داشت: دریابانی استان هرمزگان در راستای تحقق شعار سال و جامه عمل پوشاندن به منویات رهبر معظم انقلاب عزم خود را جزم کردهتابا مجموعه تحت پوشش و امکانات و ظرفیت‌های در اختیار به اهداف متعالی رهبری گام بردارد و دین خود را به نظام مقدس و مردم ادا کند.
نویسنده:محمدرضا قنبرپور
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: