پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۱۳۹۱۶
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت:عملیات تخلیه و بارگیری و جابجایی کانتینر طی فروردین ماه 1397 نسبت به مدت مشابه سال قبل 150 درصد رشد داشته است
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی گیتی آنلاین از زاهدان، بهروز آقایی با اشاره به افزایش عملیات تخلیه و بارگیری کالا در بندر چابهار اظهار داشت: کل عملیات تخلیه و بارگیری کالا طی نخستین ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه پارسال از 115 درصد رشد برخوردار بوده است.
وی با اشاره به افزایش 42 درصدی پهلوگیری شناورهای بالای هزارتن به  اسکله های بندر چابهار افزود:  دربحث تخلیه کالاهای نفتی نیز رشد 192 درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال داشته ایم.
وی همچنین از حضور تیم دوچرخه سواری بالابان شهرستان چابهار در لیگ برتر دوچرخه سواری ایران خبر داد و بیان کرد: تیم دوچرخه سواری بالابان شهرستان چابهار با همکاری اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان در لیگ برتر دوچرخه سواری جاده ایران حضور می یابد.
 مدیر کل بنادر و کشتیرانی بندر چابهار گفت: این مسابقات با حضور 12 تیم برگزار می گردد که تیم شهرستان چابهار متشکل از 7 نفر دوچرخه سوار ، مربی و سرپرست در این لیگ حضور خواهند داشت.
گفتنی است، این لیگ طی سه مرحله انجام می شود که اولین مرحله  به میزبانی استان زنجان و در روزهای 23 و 24 اردیبهشت ماه برگزار می گردد.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: