پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۳۹۱۷
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۸
معاون درمان دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر گفت: طی یکسال گذشته 6 پزشک قلابی در شهرستان سرباز دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیتی آنلاین از زاهدان، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، کامران کردی دراین خصوص  اظهار داشت: سال 96 با توجه به همکاری شهروندان و اجرای طرح بازرسی از واحدهای درمانی شهرستان سرباز 6 پزشک قلابی که به طور کاملاً آزاد و مستقل اقدام به مداخله در امر درمان می کردند و با راه اندازی مطب و داروخانه در منازل شخصی در مسیر منفعت طلبی خود درمان نادرست انجام می دادند دستگیر شدند.
وی افزود: این افراد در روستاهای مرزی خود را به عنوان پزشک متخصص معرفی و اقدام به درمان مراجعان می کردند که متاسفانه بیماران زیادی قربانی منافع مالی این افراد شدند.
وی تصریح کرد: اداره نظارت بر درمان دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر بر اساس وظیفه خود با هماهنگی ماموران انتظامی موفق به شناسایی و دستگیری این افراد و تحویل آنان به مراجع قضایی شد. 
معاون درمان دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر بیان کرد: چنانچه شهروندان با چنین افرادی مواجه شدند باید در کمترین زمان با اداره نظارت بر درمان تماس بگیرند تا از فعالیت این افراد جلوگیری شود. 
 کردی گفت: 600 میلیون ریال دارو از این پزشکان قلابی کشف و محل طبابت آنان پلمپ شد. 
وی خاطر نشان کرد: از این پزشکان قلابی 2 نفر بعد از مدتی با قید وثیقه آزاد شدند و در روستای دیگری اقدام به طبابت کردند.
وی ادامه داد: این افراد مجددا توسط تیم نظارت بر درمان شناسایی و برای دومین بار دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: